Blogs

Trīs veidi, kā ienest pavasara vēsmas interjerā

Pilnīgi oficiāli – ekvinokcija ir notikusi, un pavasaris ir klāt gan kalendārā, gan sirdī un dabā. Pēķšņi gaisā sajūtam vairāk svaiguma, redzam gājputnus atgriežamies no ziemas atvaļinājuma siltajās zemēs un cilvēkus smaidām pretī krietni biežāk nekā garajos, pelēkajos sniega un lietus mēnešos. Bet kāpēc smaidīt, vien ārā esot, ja Tu vari ļaut ziedēšanas sezonai ienākt arī savā interjerā? Mēs piedāvājam Tev trīs iedvesmojošas idejas, kas ļaus mājās radīt pavasarīgu noskaņu!

1. Krēmīgi pasteļi

17_03_Spring_deco_pastel

Pasteļi ir iekarojuši savu vietu interjera dizaina pasaulē, un šie toņi tur noteikti ir uz palikšanu. Ja viss Tava mājokļa interjers ir veidots gaišās krāsās, ar ziliem, bēšiem, baltiem, dzelteniem vai brūniem pasteļtoņiem, tam tādam arī jāpaliek. Meklējot jaunas mēbeles, iesakām izvēlēties baltas vai gaiši pelēkas krāsas lietas ar koka detaļām, piemēram, aktuālā skandināvu dizaina skapjus un kumodes, žurnālgaldiņus, krēslus un dīvānus. Neaizmirsti arī par delikāti rozīgām vai baltām segām un spilveniem, kas labi izskatās kombinācijā ar to pašu vai līdzīgu toņu dekoratīvajiem spilveniem un plediem. Ja esi jau iegādājies pelēkas krāsas mēbeles, telpas interjeru lieliski papildinās aizkari un žalūzijas klasiski baltos, koraļļkrāsas vai citos gaišos toņos. Mēs esam sajūsmā par dienas un nakts aizkaru krāsas kombinācijām, kas veido krāsu pārēju no pelēka vai bēša uz pilnīgi baltu. Tomēr, ja Tu labprātāk vēlies telpā ielaist pilnu gaismas amplitūdu, žalūzijas neitrālā krāsu paletē būs labākā izvēle, lai nodrošinātu privātumu diennakts tumšajā laikā. Izcel pavasarīgos pasteļtoņus ar pelēkiem vai bronzas krāsas metāla aksesuāriem – sienas pulksteņiem, svečturiem, uzglabāšanas kastēm, groziem u.c.

2. Košas krāsas, ģeometriskas formas un raksti 

17_03_Spring_colours

Ja Tev patīk spilgtas krāsas, kontrasti, dažādas formas un interesantas tekstūras, mājokļa labiekārtošanā izmanto dekoratīvos spilvenus – apaļus, kvadrātveida, dzīvnieku un augu formās u.c. Šis ir vienkāršs veids, kā vienkrāsainai, varbūt mazliet vienmuļai telpai acumirklī piešķirt dzīvīgumu. Kombinē spilgti dzelteno, zaļo, zilo un pat sarkano ar nedaudz mierīgākiem toņiem, piemēram, tumši pelēku, brūnu, tumši zilu vai zaļu. Pacilātu noskaņojumu radīs arī lielizmēra dzīvnieku vai augu apdrukas, ģeometriski raksti, rūtis un līnijas. 
Ja uzlabojumi tiek veikti vienā telpā, neapstājies pie paveiktā un ienes krāsainas pārmaiņas arī virtuvē vai vannasistabā. Iegādājies praktiskas pārtikas produktu un ēdiena uzglabāšanas kastes dažādās formās un izmēros vai jaunu koka kārbu savai iecinītajai tējai. Jau ilgāku laiku vēlies tikt pie izteikti sarkaniem, dzelteniem vai ziliem dvieļiem? Šis ir piemērotākais brīdis, lai šo ieceri realizētu! Un nepārvērtē laiku – pludmales sezona nav aiz kalniem, tāpēc ir laiks noskatīt sev arī jaunu pludmales dvieli, lai pēcāk varētu mierīgi doties baudīt brīvos brīžus piekrastē, pie vietējiem ezeriem un upēm. Izvēlies aksesuārus un tekstilu krāsās, kas vislabāk atbilst Tavam raksturam un gaumei – Tavā rīcībā ir visa plašā krāsu palete, lai acumirklī radītu pavasarīgu interjeru.

3. Zemes toņi un viss dabiskais

17_03_Spring_deco_natural

Moderns risinājums dabas mīļotājiem – ziemeļniecisks interjers zemes toņos ar dažiem zemnieciskiem dekoratīvajiem elementiem. Koka mēbeles, piemēram, ozola, izcels interjera dabīgo skaistumu un perfekto saderību pārējiem telpā esošajiem elementiem. 
Radi īpaši mājīgu un viesmīlīgu atmosfēru ar lielākiem un mazākiem mīkstajiem dekoratīvajiem spilveniem un plediem, kuros labprāt ietīsies, sagaidot siltos vakarus, kad varēsi sēdēt uz lieveņa, terases vai dārzā un pavadīt laiku sarunās ar saviem tuvākajiem vai lasīt savu jaunāko atradumu – grāmatu, žurnālu vai ko citu. Arī sveces un svečturi joprojām būs modē, jo tie rada nomierinošu un relaksējošu sajūtu, kas ļauj atgūties pēc garas un darbīgas dienas. 
Un, kamēr aiz loga viss gatavojas ziedēt un plaukt, ienes zaļumu arī savā mājoklī, jo šajā sezonā vēl aktuālāka kļūs tendence interjeru papildināt ar dažāda lieluma augumiem un dekoratīvajiem kociņiem podos. Tu redzēsi, cik mājīga kļūs Tava istaba, ja tajā novietosi kādu augu! 

Nav vienas īstās receptes, lai radītu ideālo pavasara interjeru, tāpēc nebaidies eksperimentēt un kombinēt atšķirīgus materiālus, krāsas un rakstus, lai iegūtu to rezultātu, kas ir izsapņots Tavā iztēlē! Šis gadalaiks ir kā radīts, lai priecātos, dotu un saņemtu pozitīvas emocijas un būtu harmonijā ar sevi, tāpēc radīsim sev apkārt vidi, kas būs mums vispiemērotākā!

17_03_Employee_branding_Diana

Šogad “JYSK” svin savu 16 gadu jubileju kopš ienākšanas Latvijas tirgū. Pirmais veikals Rīgā tika atvērts tirdzniecības parkā “Alfa”, kur tas joprojām dienu no dienas uzņem pircējus. Kopš tā laika kopā ar uzņēmumu ir bijusi arī Diāna Beskorovainiha, kura savu karjeru izveidojusi tieši JYSK un šobrīd ir veikala vadītāja tirdzniecības centrā “Spice Home”. Dzimšanas dienas mēnesī lūdzām Diānu vairāk pastāstīt par viņas darba gaitām “JYSK”.

Kad un kādā amatā Tu uzsāki savas darba gaitas “JYSK”?

28. maijā būs pagājuši jau 16 gadi kopš strādāju uzņēmumā. Darba gaitas uzsāku Latvijā pirmajā “JYSK” veikalā tirdzniecības parkā “Alfa”. Sākotnēji veicu kasieres darba pienākumus, bet vēlāk pārgāju uz klientu apkalpošanu sezonas preču nodaļā.

Kā gadu laikā ir attīstījusies Tava karjera?

Man ir bijusi iespēja izaugt no kasieres amata līdz veikala vadītājas amatam, par ko esmu priecīga un pateicīga. Pēc trim kasieres-pārdevējas amatā nostrādātiem gadiem, es kļuvu par veikala vadītāja vietnieci “Alfā”, taču pēc tam, pierādot sevi un apliecinot to, ka esmu ieinteresēta palīdzēt uzņēmumam sasniegt tā mērķus, kļuvu par veikala vadītāju – vispirms veikalā Rīgā, Stirnu ielā, pēc tam – Jelgavā, tad atkal Rīgā veikalos Kurzemes prospektā un Saharova ielā, līdz 2013. gadā nonācu šeit, T/C “Spice Home”, kur esmu joprojām.

Kas ir tās lietas darba vidē, kas Tev patīk visvairāk un ar ko Tu lepojies?

Mans darbs ir ļoti dinamisks – te nekad nav garlaicīgi. :) Es lepojos ar saviem kolēģiem, kuri ir ārkārtīgi jauki un draudzīgi. Liels prieks arī par uzņēmuma vadības ieinteresētību un atbalstu gan ikdienas darbos, gan ideju līmenī. Ir ļoti būtiski, ka mums ir iespēja augt un attīstīties, jo tādā veidā mēs varam radīt jaunas idejas, risinājumus un palīdzēt uzņēmumam saniegt nospraustos mērķus gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Pozitīvi vērtēju arī stabilitāti, sociālās garantijas un apdrošināšanu, ko JYSK nodrošina saviem darbiniekiem.

Kāds ir darbs ar klientiem? Vai ir bijuši kādi interesanti atgādījumi?

Atceros vienu gadījumu no laika, kad biju Saharovas ielas veikala vadītāja. Toreiz saņēmu zvanu no Vienības gatves veikala kolēģes ar lūgumu kādam klientam samainīt galdu, kurš bija atlicis tikai mūsu veikalā. Uzreiz, protams, sazinājos ar klientu, kurš teica, ka viņam galds nepieciešams steidzami, nosauca piegādes adresi un solīja pats tajā sagaidīt. Sanāca tā, ka šis bija vienīgais galds, pietam jau saliktā veidā, un manā mašīnā to nekādīgi nevarēja ielikt, tāpēc puiši veikalā tam noskrūvēja kājas, iedeva man līdzi instrumentus un vajadzīgās detaļas, sakot: “Klientam nebūs problēmu kājas pieskrūvēt atpakaļ.” 
Meklējot īsto adresi, nedaudz apmaldījos, taču beigās nonācu, kur nepieciešams. Man priekšā bija privātmāja ar žogu – zvanīju pie durvīm, un tās atvēra sieviete. Uzreiz metos stāstīt lietas būtību – nepieciešams izkraut galdu, pieskrūvēt kājas, iekraut veco, sakārtot papīrlietas utt. Sievietei, protams, “acis lielas”, jo vīrs nebija pabrīdinājis par piegādi un pats aizkavējās sastrēgumos. Neko darīt, abas esam stipras sievietes un lietū stiepām galdu uz mājām – apkārt grozījās divi mazi bērni un sunītis, kuram, viss, protams, arī interesēja. 
Kad beidzot bijām pa šaurajām durvīm iedabūjušas galdu istabā, ķēros klāt pie instrumentiem un skrūvēju klāt tās kājas. Jāpiebilst, ka iepriekš neko tādu nebiju darījusi. Pēc tam jau atlika tikai bojāto galdu kaut kā iespiest manā auto (fuuu, beidzot!). Kliente, protams, bija pateicīga, taču gandarījumu par paveikto jutām abas. Tad pēc neilga laika man bija jādodas pie ārsta, kur kabinetā mani sagaidīja pārsteigums – par dakteri tur strādāja tā pati sieviete. Pēc tam abas kopā gardi pasmējāmies, atceroties šo galda situāciju. :)

Ar ko Tu nodarbojies brīvajā laikā? Kādi ir Tavi hobiji, kuros gūsti mieru, atjauno enerģiju un smelies iedvesmu jauniem darbiem un sasniegumiem?

Brīvo laiku man patīk pavadīt kopā ar ģimeni. Mēs bieži ceļojam, jo patīk atklāt jaunas vietas, izzināt citu kultūru virtuves un iepazīt jaunus cilvēkus. Esmu arī īsts sēņošanas sezonas fans – kad vien ir iespēja, dodos uz mežu. J Vasarā toties vairāk darbojos dārzā. Protams, reizēm man patīk arī pabūt vienai – apmeklēt kādu baseinu vai SPA, palasīt kaut ko interesantu vai risināt krustvārdu mīklas. 

Lūdzu, padalies ar kādu spilgtu atmiņu stāstu vai jautru atgadījumu no darba ikdienas!

Viens no pēdējiem gadījumiem, kas man, šķiet, vienmēr paliks atmiņā, ir pagājušā gada kolektīva izbraukums uz Aglonu. Bijām sev sarūpējuši interesantu un aizraujošu programmu – ekskursiju bazilikā, Velnezera un Kristus Karaļa kalna apmeklējumu, kā arī došanos uz maizes muzeju, kur baudījām gardus cienastus un visi kopā vienojāmies dziesmās. Atpūtas brīdī pie ezera divi no manas komandas jauniešiem, alējoties pie ūdens, pamanījās tajā iekrist. Lieki piebilst, ka ūdens temperartūra nebija pārāk augsta, tāpēc atpakaļceļā bija jāmeklē dažādi veidi, kā sasildīties. 
Viss jau būtu labi, ja vien ceļa turpinājumā mūsu īres autobusam nebūtu “nobrukusi” ātrumkārba, kas pagarināja mājupceļu, taču visiem šis piedzīvojums patika un nākamajā rītā komanda jau strādāja. :)

Kāpēc Tu citiem ieteiktu strādāt JYSK?

Kopš pati esmu sākusi strādāt JYSK, esmu uz šejieni atvedusi daudz darbinieku – liela daļa no viņiem vēl aizvien strādā uzņēmumā un ir arī auguši, pilnveidojot sevi profesionāli un veidojot karjeru šeit. Aizvien JYSK iesaku citiem kā labu darba vietu, jo mēs esam stabils, starptautisks uzņēmums, kurā katra diena ir citādāka, jo mēs nemitīgi augam un attīstāmies. Protams, vienmēr ir iespējas pilnveidoties vai kaut ko uzlabot, taču tas viss ir arī mūsu, darbinieku, rokās. 

Kāda ir Tava veiksmes formula vai motivācija tik ilgus kadus strādāt JYSK un spēt iedvesmot arī citus pildīt savus pienākumus pēc labākās sirdsapziņas?

Tādas īpašas formulas man nemaz nav. Es ticu, ka veiksmei patīk mērķtiecīgi cilvēki, un esmu pārliecināta, ka dzīvē viss ir atkarīgs tikai no mums pašiem. Mēs varam sasniegt daudz, ja ļoti to vēlamies. Vienīgie šķēršļi panākumiem ir slinkums, neticība saviem spēkiem un bailes. Ja var tikt no tiem vaļā, tad viss izdosies! :)

 

Radi mājās romantisku Valentīndienas atmosfēru! 

Straujiem soļiem tuvojas Valentīndiena, un vislabāk pārsteigt savu mīļoto varēsi, radot mīlīgu, romantisku atmosfēru ar pašu gatavotām vakariņām, iecienīto filmu skatīšanos, dejām sveču gaismā, sirsnīgām sarunām un atmiņām par kopā pavadīto laiku. Pilnīgi iespējams, ka šajā dienā jums radīsies arī idejas par kopīgajiem plāniem nākotnē. Aizmirsti par pūļiem kinoteātros un restorānos – iegādājies pāris romantiskus dekora priekšmetus un radi mazo paradīzi tikai jums diviem. Lūk, pāris idejas mājokļa iekārtošanai no mums!

1. Skandināvu dizaina mēbeles un silts tekstils
Valentines_blog_textile

Šajā gada laikā sarkanā krāsa ir redzama teju visur. Tā ir mīlestības, pieķeršanās un spēka simbols. Bet, zini, romantiskas atmosfēras radīšanai pietiek vien ar dažiem sarkanas krāsas akcentiem, piemēram, plediem, dekoratīvajiem spilveniem, svecēm, gultasveļu vai dvieļiem. Baltie, rozā un pasteļtoņi būs lielisks papildinājums neatvairāma koptēla radīšanā. 
Lai romantisko sajūtu paildzinātu, papildini interjeru ar skandināvu dizaina naktsskapīti, kafijas galdiņu, un citām mēbelēm gaišos, tīros toņos vai lūko pēc vintage stila ar pasteļtoņu akcentiem. Valentīndienā neiztikt bez brokastu galdiņa gultai, kas noderēs arī vēlajos un laiskajos rītos, brokastojot gultā. Kas zina, varbūt šis ir īstais laiks, lai jūs abi tiktu pie jaunas, plašas divguļamās gultas vai ērta dīvāna filmu vakariem!

2. Gaumīgi interjera elementi romantiskai atmosfērai

Valentines_blog_accessories

Sveces, šampanieša glāzes, laternas – tas viss ir ideāli piemērots šiem svētkiem. Tev ir neierobežotas izvēles iespējas – ņemt parastās, krāsainās sveces un ievietot tās dažādu forumu un dizainu svečturos vai iegādāties aromātiskās sveces ar vaniļas, kafijas vai augļu smaržu. Lieliska izvēle būs arī metāla un koka lukturi, kas jūsu Mīlētāju dienas interjeram piešķirs ziemeļniecisku šiku.
Motivējoši un iedvesmojoši citāti foto rāmjos, kā arī dekoratīvie burti kopējai atmosfērai piešķirs papildus pozitīvismu, savukārt fotogrāfijas no jūsu kopīgajiem ceļojumiem, pasākumiem un atpūtas mirkļiem radīs patīkamas sajūtas, kavējoties atmiņās par šiem brīžiem. Pīti grozi vai kartona uzglabāšanas kastes noderēs, lai paslēptu otrajai pusītei domātās pārsteiguma dāvanas.

Iedvesmojies no šīm idejām un padari 14. februāri par lieliskāko dienu šajā mēnesī! Papildus idejas mājokļa iekārtošanai svētkiem smelies jaunākajā JYSKart Deco epizodē!


Lai arī kā Tu nolemtu sagaidīt šos īpašos svētkus, dari tā, lai arī katra nākamā diena jums abiem ir tikpat laimīga un mīlestības pilna kā Valentīndiena! Sveicieni no mums, JYSK!

Kā iekārtot mājokli skandināvu stilā? 

Tīras līnijas, vienkāršība, funkcionalitāte, baltā krāsa un koks – šīs lietas vislabāk raksturo skandināvu dizainu. Mūsdienās šis stils ir iemantojis mīlzīgu popularitāti visa pasaulē, tāpēc mēs nolēmām padalīties ar dažiem ieteikumiem, kā atšķirt tipiskākos skandināvu dizaina elementus un izveidot unikālu ziemeļniecisku interjeru savās mājās!

1. Mēbeles

Blog_Scandinavian_furniture

Meklējot skandināvu dizaina mēbeles, Tu neatradīsi sīkas, kruzuļainas un nepraktiskas detaļas. Katrs centimetrs sevī ietver tīrību un vienkāršību, tāpēc Tu jutīsi, ka ikviena mēbele ir rūpīgi pārdomāta. Dabīga koka krāsas materiāli un kokmateriāli, piemēram, ozols, ir atrodams jebkurā interjerā – pat polsterēto mēbeļu kājas allaž ir veidotas no gaumīga koka.
Pavisam nesen aktuālas kļuvušas krāsainas skandināvu stila mēbeles. Ja dod priekšroku spilgtām, pamanāmām krāsām un pasteļtoņi un viss baltais ne līdz galam atspoguļo Tavas interjera vēlmes, lūko pēc pagājušā gadsimta vidus modernisma stila krēsliem un dīvāniem atsvaidzinoši spilgtos toņos. Šāda izvēle interjerā ienesīs vairāk gaismas un rotaļīguma.
Skandināvu stila skapjiem, kumodēm un citām mēbelēm raksturīgas nelielas, vienkāršas metāla vai koka detaļas vai rokturi. Naktsskapīšiem, galdiem un krēsliem var būt gan tradicionālas uz āru izvērstas, gan taisnas un elegantas kājas, kas telpai piešķirs neoklasicisma stila nokrāsu.

2. Tekstils

Blog_Scandinavian_textile 

Ziemeļu aukstums un garās ziemas ir atstājušas pēdas skandināvu dizainā. Kad esi tipisku šī stila tekstila izstrādājumu meklējumos, domā par visu dabīgo un dabīga izskata audumiem, primāri, neitrālā toņu paletē – linu, vilnu, kokvilnu, maisaudeklu, aitādām, tīro zīdu u.c. Gaišos toņus papildini ar krāsainiem un priecīgākiem vai kombinē vienkrāsainās lietas, piemēram, dekoratīvos spilvenus, ar ģeometriskām figūrām un rakstiem, lielformāta apdruku, kā arī augu un dzīvnieku valsts tematiku. Tekstilam piemērotākās krāsu kombinācijas ir baltie, gaiši pelēkie, krēmkrāsas, zemes brūnie, tumši un gaiši zilie toņi. Paņem dažus adītus pledus un segas, izdekorē mājokli ar pūkainiem un spurainiem spilveniem, supermīkstiem gultas pārklājiem un paklājiem, kas telpā rada izteikti harmonisku atmosfēru, un izbaudi ziemeļniecisko komfortu līdz pašai pilnībai!

3. Aksesuāri

Blog_Scandinavian_accessories
Daudz gaismas un krāsu – tas ir viss, kas Tev jāzina par skandināvu stila aksesuāriem. Garās ziemas likušas ziemeļniekiem iemīlēties augstos, plašos logos un lielās lampās, un ar Tevi būs tāpat. 
Krāsai skandināvu dizainā ir nozīmīga loma – parasti tā atspoguļojas tieši aksesuāros un sienas uzlīmēs. Eleganta vienkāršība joprojām ir noteicošā pazīme, izvēloties svečturus, sienu dekorus, foto rāmjus un piekaramos apgaismes ķermeņus. Populārākie materiāli ir stikls, keramika un gaišs koks. Visai bieži tiek izmantota arī plastmasa un metāls, it īpaši uzglabāšanas kastēs, grozos un virtuves piederumos
Lai uzburtu īpaši mājīgu sajūtu, telpu izdekorē ar dāžada lieluma svecēm, radot telpā papildus apgaismojumu.

Šobrīd Tu jau zini visas stilam atbilstošās nianses, taču patiesībā skandināvu dizains iedalās četros detalizētākos virzienos – katrs nedaudz atšķirīgs no iepriekšējā. Ja esi pilnīga baltuma un tikai mazu krāsas akcentu, tīru līniju un gaismas fans, tavs stils ir tipiskais skandināvu modernisms. Ja acij tīkamāki ir interesanti raksti un gaišas krāsas ar to pašu ziemeļniekiem tipisko funkcionalitāti, tad skandināvu krāsainais modernisms būs īstā izvēle tavam interjeram. Dzīvojot pilsētvidē, bet sirdī paturot lauku romantiku, izvēlies skandināvu lauku stilu, kas interjerā izcelsies ar zemnieciskiem elementiem, bet nezaudēs vienkāršību un tīrās līnijas. Visbeidzot, tiem, kuri vēlas interjeru ar pavisam nelielu luksusa un vēstures pieskārienu, lieliski piestāvēs Gustava stilā balstītais skandināvu klasicisms. Neatkarīgi no tevis izvēlētā stila, tev būs īsts gandrījums to ieviest savā mājoklī!
Seko līdzi aktivitātēm mūsu blogā, jo turpmākajos rakstos mēs pastāstīsim vairāk par katru no iepriekšminētajiem stiliem!

Trīs veidi, kā šogad dekorēt mājokli Ziemassvētkiem

Gada gaidītākie svētki tuvojas gaismas ātrumā. Kamēr daži no jums jau ir sākuši svētku dekorāciju meklējumus, citi vēl lūkojas pēc iedvesmas. Zemāk vari iepazīties ar trim Ziemassvētku dekorēšanas stiliem, kas šogad ir īpaši aktuāli: baltie Ziemassvētki, sarkanā klasika un zelts. Apskati mūsu veidotās iedvesmas kolāžas un izveido savu ideālo svētku interjeru!

1. Baltie Ziemassvētki – mierpilna elegance 

Baltā ir sniega krāsa. Tā simbolizē tīrību, taisnību, nevainību un jaunu sākumu – gluži kā šis gada laiks. Balto krāsu interjerā un dekoros bieži izvēlas arī Skandināvu dizaina cienītāji. Mēs esam sajūsmā par baltajiem dekoratīvajiem spilveniem, foto rāmjiem Tavām skaistākajām 2016. gada atmiņām, svecēm un citiem dekora priekšmetiem, kas labi iederēsies mājokļa iekārtojumā gan Ziemassvētku sezonā, gan pārējos gada mēnešos. Balto lieliski papildinās sudraba krāsas vai stikla aksesuāri, piemēram, eglīšu bumbiņas, virtenes un svečturi. 

2. Sarkanā klasika – tradicionālais šarms

Ziemassvētku vecīša tērps un ziemeļbriedis Rūdolfs noteikti ir iemesls tam, ka daudzi no jums Ziemassvētkus asociē ar sarkano krāsu. Ja vēlies mājās radīt maģisku un tradicionālu svētku atmosfēru, sarkanā krāsa būs pareizā izvēle! Eglīšu bumbiņas, virtenes, sveces, dāvanu papīrs sarkanos toņos labi kontrastēs ar zaļo eglīti. Lai sajustu svētku atmosfēru vēl ātrāk, aizstāj ikdienas pledu un dekoratīvos spilvenus vai krēslu spilvenus ar sezonāliem aksesuāriem.

3. Zelts – brīnumu maģija

Spīdumi un brūnie zemes toņi Tavam interjeram piešķirs greznu un modernu izskatu. Lai radītu šādu atmosfēru, Tev nepieciešams pavisam nedaudz – vien pareizās (zelta, brūnas, bēšas un sudraba, ja esam precīzi) krāsas dekorācijas. Ja vēlies līdz ar dekorēšanu nedaudz atsvaidzināt interjeru, zelta Ziemassvētkiem vislabāk piestāvēs koka mēbeles un spīdīgi metāla akseseuāri. 
Nav nozīmes, kuru no šiem stiliem Tu izvēlēsies, jo ikviens no tiem Tavās mājās radīs brīnīšķīgu Ziemassvētku noskaņu, ko papildinās kopā būšanas prieks, mīlestība citam pret citu un jūsu svētku noskaņojums.