UZGLABĀŠANAI

Plaša izvēle praktiskiem mantu un drēbju uzglabāšanas risinājumiem

Uzglabāšanas mēbeles un piederumi nāks talkā, lai mājoklī rastu vairāk vietas, reizē iespējami gaumīgāk organizēt sadzīves mantas. Mēs ticam, ka JYSK uzglabāšanas risinājumiem būtu jābūt gan funkcionāliem, gan moderniem. Šeit atradīsi plašu izvēli - skapji, plaukti un aizslietņi, priekšnama mēbeles, drēbju pakaramie, grozi un kastes, kumodes, ceļojuma preces, apavu uzglabāšana un dažādi citi risinājumi, lai efektīvāk uzglabātu savas mantas.

Lielas telpas ne vienmēr uglabāšanu padara vieglāku, tādēļ ieteicams kombinēt plauktus un skapjus ar dažādām kastēm. Tas palīdzēs mājās radīt omulību un kārtības sajūtu ne tikai priekšnamā, bet arī dzīvojamā istabā, virtuvē, guļamistabā vai darbistabā, vai jebkurā citā telpā. Apskati plašo izvēli zemāk!

Mēbeles uzglabāšanai - praktiski risinājumi

Izmanto vietu pie sienas vai uz grīdas, radot papildus vietu uzglabāšanai ar plauktiem. Risinājumi ar atvilknēm ļauj ērti noglabāt un, kad nepieciešams - piekļūt pie meklētā. Saliekamas mēbeles spēj ieekonomēt vietu vēl vairāk. Dažādu materiālu mēbeles uzglabāšanai ļauj Tev izvēlēties to, kas pieskaņojas tieši Tava mājokļa interjeram! Masīvkoka, ozolkoka, metāla, priedes, plastmasas, alumīnija, stikla, auduma, koka un daudzu citu materiālu mēbeles uzglabāšanai no JYSK. Skandināvu dizaina, viegli saliekamas un reizē arī lētas. Ieskaties piedāvājumā!

Dažādi uzglabāšanas risinājumi priekšnamam

Priekšnamā ir svarīga mantu uzglabāšana, neskatoties uz to, cik lielas ir telpas. Kurpju plaukti un skapji drēbēm lieliski noderēs Tavam koridoram. Piemeklē arī īstos drēbju pakaramos! Augstākos plauktos kastēs vari noglabāt sezonas drēbes un apavus, kuri netiek lietoti. Pie sienas vari likt arī atvērtos plauktus, tādējādi iegūstot papildus vietu uz grīdas. Kombinējot dažādus risinājumus uzglabāšanai, atradīsi iespējas lielu apjomu uzglabāt efektīvi. JYSK piedāvājumā atrodi risinājumus uzglabāšanai priekšnamam ikvienas gaumes cienītājam.