Patiesība ir tāda, ka tā īstākā māju sajūta mīt gultā. Tādēļ ir jo īpaši svarīgi, lai sega un spilvens Tavā gultā spētu pildīt visas nepieciešamās funkcijas, kā arī izskatīties skaisti un aicinoši, ietērpjoties Tev tīkamākajā gultas veļā. Ieskaties, kādus ieteikumus uzzināsi jaunajā segu, spilvenu un gultas veļas katalogā!

KĀ IZVĒLĒTIES PAREIZO SEGU?

Mūsu platuma grādos laikapstākļu maiņa ir visai krasa, ko nereti jūtam arī mājoklī. Tas, protams, ietekmē arī mūsu miegu – kādam bieži var kļūt par karstu, savukārt citam ik pa laikam prasīsies papildu sega naktsmiera laikā. Lai par to nedomātu nakts vidū un nodrošinātu viscaur mierīgu gulēšanu, iesakām iepazīties ar JYSK sortimentā piedāvāto segu pildījumiem un veidiem, kā arī to īpašībām. Dabīga pildījuma segu sastāvā pieejamas dūnas, spalvas, vilna, dabīgās šķiedras, zīds vai kokvilna. Sintētiska pildījuma segu sastāvā dominē poliesters, vai citu materiālu kombinācijas ar to. Atrodi sev piemērotāko un iegādājies segu pilnvērtīga miega baudīšanai!

Sega KUPEN COOL

Sega BAGN WARM

Sega GRINDANE COOL

KĀ IZVĒLĒTIES PAREIZO SPILVENU?

Spilveniem, tāpat kā segām, ir divu veidu pildījumi – dabīgie un sintētiskie. Ja esi izvēlējies spilvenu ar dabīgo pildījumu, nākamā būtiskā izvēle ir tā paveids. JYSK sortimentā atradīsi dažādu veidu dūnas un spalvas, kā arī to kombinācijas – atliek vien izvēlēties sev piemērotāko. Mākslīgo pildījumu parasti veido poliestera šķiedras, kas veidotas tā, lai atdarinātu dabīgā pildījuma insulācijas īpašības. Tie pārsvarā ir elastīgāki nekā dabīgā pildījuma izstrādājumi, kā arī vieglāki un gaisīgāki.

Spilvens ROYAL SILVER

Spilvens FALKETIND

Spilvens NOTODDEN

KĀ IZVĒLĒTIES PAREIZO GULTAS VEĻU?

Ja vēlies nedaudz sevi palutināt, piedomā pie gultas veļas materiāla pirms tās iegādes – kas uzrunā Tevi vairāk? Meklē atbildi JYSK sortimentā – pieejami daudzveidīgi materiāli, kas sniegs vajadzīgo komfortu dažādām prasībām. Jauna gultas veļa sniegs lielisku svaiguma sajūtu, apguļoties gultā uz nakts mieru vai neilgu diendusu. Katalogā uzzini, kā izvēlēties sev piemērotāko gultas veļu, lai sasniegtu maksimālu miega komfortu.

Gultas veļa GERD

Gultas veļa SUSSI

Gultas veļa BARBO