Ceram, ka jaunās sezonās mājokļa iekārtošanā neesi aizmirsis arī par vannas istabu. Galu galā, to apmeklējam teju visbiežāk no visām mājokļa telpām, ne tā? Un tagad jo īpaši patīkami būs patīkama gaisotne vannas istabā pēc garas vannas vai karstas dušas, aukstajam laikam ārpus telpām pienākot. Uzzini, kā pavisam vienkārši atsvaidzināt esošo vannas istabas iekārtojumu ar nelieliem dizaina un funkcionālajiem elementiem.

VIENA STILA PIEDERUMI

Veikalu piedāvājumi attiecībā uz ziepēm nu ir paplašināti un veidoti tā, lai ziepes nebūtu jāuzglabā un pēc tām pa jaunam jāpērk to oriģinālajā iepakojumā, tā vietā ļaujot papildināt jau esošo. Tas ir ilgtspējīgs un ekoloģisks risinājums, kā arī ļauj pašam izvēlēties, kā šādus un līdzīgus nepieciešamos produktus izvietot un uzglabāt savā vannas istabā. Tā, piemēram, izvēlies viena stila ziepju trauku, zobu birstes turētāju un mazos uzglabāšanas traukus citiem piederumiem. Tie var būt arī vienā tonī, vai ar atsevišķiem saskaņotiem elementiem.

MYRVIKEN

KALLINGE

BODA

JAUNI DVIEĻI TEVI JAU GAIDA

Ja ir pienācis laiks mainīt nodilušos un izbalējušos dvieļus, sāc jauno sezonu ar jaunu dvieļu komplektu. Izvēlies dažādus izmērus dažādiem nolūkiem, taču visus saskaņo vienā krāsā vai tekstūrā. Ja tomēr vēlies vairāk krāsu vannas istabā, izvēlies daudzkrāsainus rokas dvieļus, kurus laiku pa laikam nomainīt pie izlietnes. Savukārt galveno dvieli pēc mazgāšanās izvēlies iespējami lielāku un biezāku, un noteikti – kokvilnas, lai tas spētu absorbēt mitrumu un pēc tam izžūt pilnībā nākamajai lietošanas reizei. Šos dvieļus gan atceries mainīt ik pa pāris mazgāšanās reizēm, lai tajos neuzkrātos mitrums un netīrumi.

YSBY

STIDSVIG

KARLSTAD

UZGLABĀŠANA BEZ PAPILDU VIETAS

Ne visam vannas istabā jābūt uzglabātam aiz slēgtām durvīm. Lielisks risinājums, kas kalpos gan kā dizaina elements, gan arī funkcionāli ietaupīs vietu pat mazākajā vannas istabā, būs uzkarināms auduma kabatiņu komplekts. Tajā ērti salikt lietas, kas ir “pa rokai”, pēc tam tām tikpat viegli arī piekļūstot. Un tikpat svarīgi ir arī izvēlēties vietu, kur no šīm lietām tikt vaļā – atkritumu tvertni, kas ir gana ietilpīga, taču nemaisās pa kājām jau tā ierobežotajos kvadrātmetros.

STOBY

OXIE

VICKLEBY