Lai gan mūsu ēšanas paradumi laika gaitā ir mainījušies, labākā vieta, kur ieturēt maltītes kopā ar mīļajiem, joprojām ir ēdamistaba vai mājās īpaši ierīkota ēdamzona. Nav noslēpums, ka ēdamistaba vairs nav tikai vieta, kur vakariņot – tā kļuvusi par daudzfunkcionālu telpu, ko bieži izmanto arī kā mājas darba vietu. Lai palīdzētu izveidot labāko iekārtojumu Tavai ēdamistabai, uzzini pāris padomus no JYSK!

MIERPILNĪBA AR DABĪGO KOKU

Mēbeles un aksesuāri, kas izvēlēti atbilstoši tavai gaumei un pamatkrāsām interjerā, telpas iekārtojumā var radīt brīnumus. Koks joprojām ir izvēle numur viens, ja vēlies radīt izteikti mājīgu, mierpilnu vidi. Ja šis ir starp taviem iecienītākajiem materiāliem, iespējams, tavās mājās vislabāk iederēsies stabils, ozolkoka pusdienu galds un atbilstoša dizaina pusdienu krēsli, piemēram, no mūsu ROYAL OAK sērijas.

SKANDINĀVU GAIŠUMS UN PLAŠUMS

Ja tavās mājās nav plašas ēdamzonas, baltas skandināvu stila mēbeles – galdi, krēsli, kumodes, bufetes – būs piemērotākā izvēle telpas iekārtojumam, jo gaišie toņi to padarīs vizuāli plašāku. Savukārt, gaišu interjeru papildinot ar tumšām pusdienu mēbelēm, telpa izskatīsies kompaktāka un iegūs šiku, elegantu izskatu. 

PAĒST SKAISTI UN PRAKTISKI

Mēbeļu izvēlē visbūtiskākā loma ir to funkcionalitātei. Tu vari iegādāties nelielu pusdienu galdu, ko ikdienā izmantot standarta izmērā, bet svētkos vai vakariņās plašākā ģimenes un draugu lokā izmantot galdu papildu daļas. Arī pusdienu krēsliem ir jābūt praktiskiem un komfortabliem, lai tajos varētu justies ērti pat pēc ilgstošas sēdēšanas. Daži vislabāk jūtas vienkāršā skandināvu dizaina krēslā, citi, savukārt, dod priekšroku krēsliem ar mīkstu auduma apvalku vai labprāt papildina interjeru ar krēslu paliktņiem.