Aizmirsti par vienu krāsu kā galveno – tā vietā radi mājokļa vai ārtelpu iekārtojumu sev atbilstošāko krāsu gammā no šī gada vasaras sezonas aktuālākajām krāsām! Daudzveidīgas un gaumīgas krāsu kombinācijas Tev izveidot palīdzēs JYSK sortiments, kurā atradīsi jebkurām mājokļa telpām, kā arī ārtelpām piemērotus produktus.

KOMBINĀCIJA NR. 1: DEBESIS UN ZEME

Uz vasaras zilo debesu fona skaisti izcelsies smilšaina dzeltenu vai bēšu toņu kombinācija ar pelēcīgi rozā krāsu. Šāda krāsu kombinācija radīs vieglu kontrastu ar debesīm, mežu, ūdeni un citiem dabas skaistumiem. Bēšo toni ievies ar kādu no JYSK pītajām mēbelēm vai groziem, ar kuriem ļoti labi izskatīsies dekoratīvi spilveni vai pledi rozā toņos. Tāpat šo krāsu kombināciju vari izmantot arī baudot vasaru ārpus telpām – pēc peldes jūrā vai ezerā noderēs raibais SEGERSTA dvielis, kuru, savukārt, nēsāt varēsi ietilpīgajā ALVIR grozā ar rokturiem.

KOMBINĀCIJA NR. 2: DZIDRUMS UN TĪRĪBA

Klasiski balts un gaiši zils veidos pavisam svaigu krāsu kombināciju, asociējot to ar tīrību un dzidrumu. Šīm īpašībām piemeklē atbilstošus produktus, kā piemēram stepēto STETINDEN pledu vai ērto OSBY halātu, kas noderēs vēsākos vasaras vakaros. Savukārt balto krāsu izmanto vietās, kuras nav tieši pakļautas ikdienas netīrumu ietekmei – kā piemēram, pie logiem izvietojot gaisīga auduma dienas aizkarus STORFOSNA, pieejamus gan baltā, gan gaiši zilā un rozā krāsā. Turklāt šādi aizkari arī padarīs telpas vizuāli plašākas, ļaujot tajās iekļūt vairāk saules gaismai.

KOMBINĀCIJA NR. 3: PASTEĻA JAUTRĪBA

Pasteļtoņi pēdējo gadu laikā ir kļuvuši par arvien pieprasītākiem mēbeļu un interjera dekoru kontekstā. Tie palīdz telpās ieviest dzīvīgumu un košumu, vienlaikus neradot pārlieku spilgtu krāsu haosu. Izvēlies vienu toni kā primāro kādā lielākā interjera elementā, un tam pēc tam pievieno mazākus priekšmetus citos pasteļtoņos. Kā piemēru piedāvājam kvalitatīvās ELLEN gultas veļas vairāku pasteļa krāsu sortimentā – no tā izvēlēties savu īsto varēs jebkurš! Atbilstoši tam pielāgo apkārtējo guļamistabas iekārtojumu, izvēloties kontrastējošas krāsas tekstilu, kā piemēram, pūkaino TAKS paklājiņu. Šādu kontrastu arī vienkārši panāksi ar nelielu dekoru pasteļtoņos, kā EGMUND vai ULF vāzi.