Iedvesma aizkaru izvēlei

Atrast pareizos aizkarus savam mājoklim var būt mulsinošs process. Taču JYSK parūpēsies par to, lai Tev būtu pieejami daudzi un dažādi risinājumi, turklāt aizkarus iespējams kombinēt daudzos veidos. Piemēram, plānus aizkarus, kas laiž cauri gaismu, iespējams kombinēt ar bieziem aizkariem vai citas krāsas dienas aizkariem. Ieskaties, ko piedāvājam!

IELAID TELPĀ GAISMU

Dienas aizkari ir neatņemama interjera sastāvdaļa. Tie lieliski iederas kā dzīvojamajā istabā un ēdamistabā, tā guļamistabā un virtuvē. Protams, ņemot vērā, ka ikviena telpa pilda atšķirīgu funkciju, dienas aizkarus parasti papildina dekoratīvie nakts vai gaismu bloķējošie aizkari, par kuriem sīkāk uzzināsi raksta turpinājumā.

NAKTS AIZKARI PAPILDU KOMFORTAM

Nākamā aizkaru kategorija ir dekoratīvie nakts aizkari, kas daļēji aiztur gaismas un trokšņu ieplūšanu telpā. Tie vislabāk iederēsies vietās, kurās gaismas bloķēšana nepieciešama samērā reti.

GAISMU AIZTUROŠI AIZKARI SALDĀKAM MIEGAM

Vēlies baudīt netraucētu naktsmieru jebkurā diennakts laikā visa gada garumā? Tādā gadījumā tavā guļamistabā noteikti nepieciešami gaismu aizturoši jeb blackout aizkari. Tie ir labākā izvēle cilvēkiem, kuri vēlas lielāku privātumu un vēlas tumšu istabu līdz pat pamošanās brīdim. Tāpat aizkari daļēji aiztur trokšņus, kā arī siltuma vai aukstuma iekļūšanu telpā.