IEPAZĪSTI JYSK ZĪMOLU KOLEKCIJU

JUTLANDIA – dzīve ārpus telpām skandināviskā garā.

Ar JUTLANDIA® dārza mēbelēm Tava vasara būs ērta un gaumīga. Zīmola mēbeles apvieno funkcionalitāti ar modernu dizainu. Sortimentā ietilpst dažādu stilu un materiālu dārza mēbeles gan klasiskos, gan skandināviski modernos dizainos. Daudzveidīgās mēbeles piemērotas kā plašiem lauku dārziem, tā šauriem pilsētas balkoniem. Vairums JUTLANDIA® dabīgā koka mēbelēm piešķirts FSC® kvalitātes sertifikāts. Tas nozīmē to, ka ražošanā izmantotais koks ir nācis no atbildīgas mežkopības industrijas, kas ir dabai un cilvēkiem draudzīga.

Pilnveido savu mājokli ar KRONBORG® augstākās kvalitātes tekstilu par pieejamām cenām!

Skandināvu zīmols KRONBORG® pārstāv augstākās kvalitātes tekstilizstrādājumus guļamistabai un vannas istabai par pieejamām cenām. Kopš zīmola dibināšanas Dānijā 1940. gadā, KRONBORG® tiek attīstīts un pilnveidots, balstoties uz pieredzes bagātu ekspertu kompetenci un meistarību. Zīmola nosaukuma saknes meklējamas 1940. gadā, kas apzīmē pasaulslavenu pili, kura savulaik parādījusies Šekspīra populārā darba “Hamlets” stāstā. Tādējādi zīmola koncepta būtību veido karaliskums un izsmalcināta gaume, kas arī šobaltdien atspoguļojas tā ražotajos tekstilizstrādājumos. KRONBORG® produkti ieguvuši OEKO-TEX® Standard 100 sertifikāciju, kas ir pasaulē vadošais tekstilizstrādājumu kvalitātes zīmols.

WELLPUR® garantēs saldu miegu, pēc kura ikviens izbaudīs možu un enerģisku rītu.

WELLPUR® ir ekskluzīvs JYSK zīmols, kas piedāvā augstas kvalitātes “Memory” putu matračus un spilvenus par pieejamām cenām. Zīmola produkti garantēs saldu miegu, pēc kura ikviens izbaudīs možu un enerģisku rītu. WELLPUR® matrači un spilveni, kuru sastāvā ir “Memory” putas, precīzi pielāgojas ķermeņa aprisēm, ļaujot ieņemt anatomiski ērtāko gulēšanas pozu. Tāpat tiek samazināta spriedze muskuļos un locītavās, kā arī uzlabota asinsrite. Izvēloties jebkuru gulēšanas pozu, zīmola produktu lietotāji izjutīs, ko nozīmē izcils atbalsts ne vien miega, bet arī sēdēšanas vai pat ceļošanas laikā. Zīmola matrači un spilveni ir piemēroti arī alerģiskiem cilvēkiem – putekļu ērcītes šāda veida putās nemitinās. WELLPUR® produktiem ir piešķirts OEKO-TEX Standard 100 sertifikāts, kas ir pasaules vadošais zīmols tekstilizstrādājumu drošības standartu atbilstībai.

DREAMZONE® - labāks miegs sākas šeit.

DREAMZONE® ir zīmols, kura pamatā ir uzlabot miegu, izmantojot individuālus risinājumus tā ražotajos matračos un gultās. Kvalitāte un funkcionalitāte ir vienlīdz svarīgi, un šo principu zīmols turpina attīstīt kopš tā dibināšanas 2003. gadā. DREAMZONE® piedāvā cenas atbilstību kvalitātei. Zīmols piedāvā plašu produktu dizainu un materiālu klāstu – pateicoties tam klients zīmola sortimentā atradīs sev piemērotāko risinājumu. DREAMZONE sortimentā pieejami atsperu un putu matrači dažādos izmēros, kā arī gultas daudzveidīgos dizainos. Tāpat zīmols piedāvā virsmatračus.

HØIE – ar mērķi radīt vairāk vietas sapņiem.

Skandināvijā radušās zīmola HØIE konceptu raksturo augsta kvalitāte, kas nepievils. Vairāk nekā 160 gadu garumā HØIE zīmols ir atstājis savu nospiedumu Skandināvijas iedzīvotāju sirdīs. Tā guļamistabas produkti, tostarp segas, spilveni, gultas veļa, matrači un pārvalki veidoti augstākajā kvalitātē. Īpašos dizainos veidotās segas, spilveni, gultas veļas un matrači sniedz labāko miega baudu. Produkti sastāv no pretalerģisku šķiedru pildījuma, kā arī no testētas kvalitātes dūnām un spalvām. Vairums HØIE produktu tiek ražoti Norvēģijā. Ik dienu Brekstādes rūpnīca saražo neskaitāmas segas un spilvenus, kuros iestrādāts pretalerģisks kvalitatīvs pildījums, kas atbilst Eiropas noteiktajiem standartiem attiecībā uz dūnu un spalvu pildījuma tekstilizstrādājumiem. HØIE arī iekļauj atsevišķu dizaina departamentu, kurā rūpīgi piedomāts pie katra produkta pēcizstrādes procesa, lai klienta guļamistabā nonāktu tikai labākais. HØIE produkti ieguvuši OEKO-TEX® Standard 100 sertifikāciju, kas ir pasaulē vadošais tekstilizstrādājumu kvalitātes zīmols. Tāpat HØIE zīmola segas un spilvenus rekomendē Norvēģijas Astmas un alerģiju asociācija.

Tava miera osta ar TheraButik.

TheraButik ir Kanādā izstrādāts zīmols, kas pārstāv augstas kvalitātes atsperu matračus, kā arī spilvenus. Tie ražoti, balstoties uz cilvēku pieprasījumu un vēlmēm attiecībā uz miega kvalitāti. Zīmola vērtības iezīmē augsta kvalitāte, pienācīgs komforts un Eiropas Savienībai atbilstoši standarti ražošanas procesā. TheraButik matrači un citi guļamistabas produkti kalpos par vietu, kurā iegulties un tvert katru miera brīdi – vai tā būtu diendusa vai nakts miegs. Ar zīmola ražoto produktu izvēli klients radīs sev piemērotāko risinājumu situācijās, kad salds nakts miegs ir kļuvs par problemātisku konceptu. Ar TheraButik produktiem, izvēloties no tā plašā sortimenta, ikviens spēs baudīt kvalitatīvu miegu visas nakts garumā.

FLORA DANICA – tradīcijas, kas balstītas uz labāko daiļamatniecību.

FLORA DANICA koncepts balstīts uz tradicionālo dāņu amatniecību un dizainu, kuru veido dabīgi materiāli – tīras un mīkstas dūnas, ieskautas maigā kokvilnā. Zīmola produkti tiek veidoti ar modernas ražošanas tehnoloģijas palīdzību, balstoties uz paņēmieniem, ar kādiem Dānijā veidoja segas pirms vairāk nekā 100 gadiem – precīzi, uzmanīgi un ar mīlestību. Īpašā ražošanas tehnika ļāvusi zīmola produktiem iekļūt patērētāju acīs kā uzticamai vērtībai, izvēloties sev piemērotākos risinājumus guļamistabas produktu sortimentā.

Augstākā līmeņa zinātne un tehnoloģijas ar TEMPRAKON.

Šī zīmola produkti oriģināli tika ražoti ar tehnoloģiskajiem risinājumiem no NASA kosmonautu tērpiem, kuri spēja labi regulēt temperatūru pat ekstrēmos apstākļos. Tādējādi zīmols ir noteicis vēl nebijušu kvalitātes standartu segu un spilvenu kategorijā, to nodrošinot vairāk nekā 15 gadu garumā. Tāpat Temprakon produktiem ir piešķirti vairāki globāli sertifikāti, tostarp NASA un OEKO-TEX sertifikāciju programmas apstiprinājumi.

RINGSTED DUN – stabilitāte miega laikā.

RINGSTED DUN zīmols uzsāka ražot segas un spilvenus 1947. gadā. Kopš tā laika zīmols stabili un nekļūdīgi ražojis produktus, kuru sastāvs, tehnika un dizains nodrošinājis lielisku miegu visiem zīmola produktu lietotājiem. Ražošanas laikā produktos tiek iestrādātas Eiropā ekskluzīvākās kvalitātes dūnas. Zīmols piedāvā Dānijā ražotas segas un spilvenus augstākā kvalitātē un daudzveidīgā sortimentā. Zīmola spilveni veidoti dažādos augstumos un formās, pielāgojoties kā pieaugušajiem, tā bērniem – tas ļāvis zīmolam ierindoties starp pieprasītākajiem guļamistabas sortimenta ražotājiem kā Dānijā, tā nu jau arī Eiropas līmenī.

Ar DANNEVIK līdz sapņiem senskandināvu karalistē.

DANNEVIK ir ekskluzīvs spilvenu un segu zīmols, kuru iedvesmojusi senskandināvu Dānija. To parāda arī zīmola produktu izskats – tos dekorē senās rūnas, kā arī pirmie modeļi ir nosaukti tā laika karalistes pārstāvju vārdos. Zīmola produkti piemēroti ikvienam, piedāvājot gan atvēsinošas, gan arī gluži pretēji – siltumu noturošas segas. Tāpat daudzveidība ir arī DANNEVIK spilvenu modeļos, kuri pieejami dažādos augstumos.

FOSSFLAKES – īsteni skandināviskam miegam.

Fossflakes zīmols veido jaunākās paaudzes spilvenus un segas. Dānijā radītais zīmols jau nodrošinājis un turpina nodrošināt kvalitatīvu miegu globālos mērogos. Zīmola radītie produkti tiek veidoti ar īpašu pildījumu, kas ir antialerģisks un nesatur dzīvnieku blakusproduktus – tas tikai atdarina dabīgo zosu un pīļu dūnu spēju noturēt gaisu. Produkti kalpo ilgāk un ir vieglāk kopjami, līdzvērtīgi citiem poliestera ražojumiem. Fossflakes produkti paredzēti visai ģimenei.