IEPAZĪSTI JYSK ZĪMOLU KOLEKCIJUPilnveido savu mājokli ar KRONBORG® augstākās kvalitātes tekstilu par pieejamām cenām!

Skandināvu zīmols KRONBORG® pārstāv augstākās kvalitātes tekstilizstrādājumus guļamistabai un vannas istabai par pieejamām cenām. Kopš zīmola dibināšanas Dānijā 1940. gadā, KRONBORG® tiek attīstīts un pilnveidots, balstoties uz pieredzes bagātu ekspertu kompetenci un meistarību. Zīmola nosaukuma saknes meklējamas 1940. gadā, kas apzīmē pasaulslavenu pili, kura savulaik parādījusies Šekspīra populārā darba “Hamlets” stāstā. Tādējādi zīmola koncepta būtību veido karaliskums un izsmalcināta gaume, kas arī šobaltdien atspoguļojas tā ražotajos tekstilizstrādājumos. KRONBORG® produkti ieguvuši OEKO-TEX® Standard 100 sertifikāciju, kas ir pasaulē vadošais tekstilizstrādājumu kvalitātes zīmols.

WELLPUR® garantēs saldu miegu, pēc kura ikviens izbaudīs možu un enerģisku rītu!

WELLPUR® ir ekskluzīvs JYSK zīmols, kas piedāvā augstas kvalitātes “Memory” putu matračus un spilvenus par pieejamām cenām. Zīmola produkti garantēs saldu miegu, pēc kura ikviens izbaudīs možu un enerģisku rītu. WELLPUR® matrači un spilveni, kuru sastāvā ir “Memory” putas, precīzi pielāgojas ķermeņa aprisēm, ļaujot ieņemt anatomiski ērtāko gulēšanas pozu. Tāpat tiek samazināta spriedze muskuļos un locītavās, kā arī uzlabota asinsrite. Izvēloties jebkuru gulēšanas pozu, zīmola produktu lietotāji izjutīs, ko nozīmē izcils atbalsts ne vien miega, bet arī sēdēšanas vai pat ceļošanas laikā. Zīmola matrači un spilveni ir piemēroti arī alerģiskiem cilvēkiem – putekļu ērcītes šāda veida putās nemitinās. WELLPUR® produktiem ir piešķirts OEKO-TEX Standard 100 sertifikāts, kas ir pasaules vadošais zīmols tekstilizstrādājumu drošības standartu atbilstībai.

DREAMZONE® - labāks miegs sākas šeit!

DREAMZONE® ir zīmols, kura pamatā ir uzlabot miegu, izmantojot individuālus risinājumus tā ražotajos matračos un gultās. Kvalitāte un funkcionalitāte ir vienlīdz svarīgi, un šo principu zīmols turpina attīstīt kopš tā dibināšanas 2003. gadā. DREAMZONE® piedāvā cenas atbilstību kvalitātei. Zīmols piedāvā plašu produktu dizainu un materiālu klāstu – pateicoties tam klients zīmola sortimentā atradīs sev piemērotāko risinājumu. DREAMZONE sortimentā pieejami atsperu un putu matrači dažādos izmēros, kā arī gultas daudzveidīgos dizainos. Tāpat zīmols piedāvā virsmatračus.

HØIE – ar mērķi radīt vairāk vietas sapņiem!

Skandināvijā radušās zīmola HØIE konceptu raksturo augsta kvalitāte, kas nepievils. Vairāk nekā 160 gadu garumā HØIE zīmols ir atstājis savu nospiedumu Skandināvijas iedzīvotāju sirdīs. Tā guļamistabas produkti, tostarp segas, spilveni, gultas veļa, matrači un pārvalki veidoti augstākajā kvalitātē. Īpašos dizainos veidotās segas, spilveni, gultas veļas un matrači sniedz labāko miega baudu. Produkti sastāv no pretalerģisku šķiedru pildījuma, kā arī no testētas kvalitātes dūnām un spalvām. Vairums HØIE produktu tiek ražoti Norvēģijā. Ik dienu Brekstādes rūpnīca saražo neskaitāmas segas un spilvenus, kuros iestrādāts pretalerģisks kvalitatīvs pildījums, kas atbilst Eiropas noteiktajiem standartiem attiecībā uz dūnu un spalvu pildījuma tekstilizstrādājumiem. HØIE arī iekļauj atsevišķu dizaina departamentu, kurā rūpīgi piedomāts pie katra produkta pēcizstrādes procesa, lai klienta guļamistabā nonāktu tikai labākais. HØIE produkti ieguvuši OEKO-TEX® Standard 100 sertifikāciju, kas ir pasaulē vadošais tekstilizstrādājumu kvalitātes zīmols. Tāpat HØIE zīmola segas un spilvenus rekomendē Norvēģijas Astmas un alerģiju asociācija.

Tava miera osta ar TheraButik!

TheraButik ir Kanādā izstrādāts zīmols, kas pārstāv augstas kvalitātes atsperu matračus. Tie ražoti, balstoties uz cilvēku pieprasījumu un vēlmēm attiecībā uz miega kvalitāti. Zīmola vērtības iezīmē augsta kvalitāte, pienācīgs komforts un Eiropas Savienībai atbilstoši standarti ražošanas procesā. TheraButik matrači un citi guļamistabas produkti kalpos par vietu, kurā iegulties un tvert katru miera brīdi – vai tā būtu diendusa vai nakts miegs. Ar zīmola ražoto produktu izvēli klients radīs sev piemērotāko risinājumu situācijās, kad salds nakts miegs ir kļuvs par problemātisku konceptu. Ar TheraButik produktiem, izvēloties no tā plašā sortimenta, ikviens spēs baudīt kvalitatīvu miegu visas nakts garumā.

FLORA DANICA – tradīcijas, kuras balstītas uz labāko daiļamatniecību!

FLORA DANICA koncepts balstīts uz tradicionālo dāņu amatniecību un dizainu, kuru veido dabīgi materiāli – tīras un mīkstas dūnas, ieskautas maigā kokvilnā. Zīmola produkti tiek veidoti ar modernas ražošanas tehnoloģijas palīdzību, balstoties uz paņēmieniem, ar kādiem Dānijā veidoja segas pirms vairāk nekā 100 gadiem – precīzi, uzmanīgi un ar mīlestību. Īpašā ražošanas tehnika ļāvusi zīmola produktiem iekļūt patērētāju acīs kā uzticamai vērtībai, izvēloties sev piemērotākos risinājumus guļamistabas produktu sortimentā.

OEKO-TEX® - atbilstība vides draudzīgai ražošanai!

OEKO-TEX® Standard 100 ir pasaules vadošais vides zīmols tekstilizstrādājumiem. Šis zīmols apliecina produktu atbilstību drošības un videi draudzīgas ražošanas un izejmateriālu standartiem. OEKO-TEX® sertifikācija apliecina, ka produkts pilnībā nesatur problemātiskas un videi un cilvēkam kaitīgas ķimikālijas.