Jaunas drēbes – jauns skapis

Skapis tik tiešām ir neatņemama mājokļa sastāvdaļa. Tam jābūt gana lielam, lai tajā satilptu biezākas rudens drēbes, taču tajā pašā laikā tas nevar aizņemt pārlieku daudz vietas telpā, jo īpaši dzīvojot nelielā dzīvoklī. JYSK piedāvā drēbju skapjus dažādos dizainos un, galvenokārt, izmēros, lai atbilstu dažādām funkcijām un interjera dizainam.

MANDERUP

Robustais ozolkoka skapis būs moderns un košs interjera elements, kas telpai piešķirs svaigumu un gaišumu. Skapju durvis apdarītas ar žalūziju veida elementiem. MANDERUP modeļi pieejami trīs veidos, sākot ar mazāko skapi ar divām durvīm – tam pa vidu ir vieta drēbju iekarināšanai, savukārt apakšā ir ietilpīga atvilktne un augšā – plaukts citām mantām vai apaviem. Nākamais izmērs ir ar trīs durvīm un tajā ir iestrādāti 9 mazāki plaukti, kā arī vieta, kur pakarināt drēbes. MANDERUP lielākais modelis ir skapis ar trīs durvīm, kuram pa vidu iestrādāts spogulis visā skapja garumā. Tajā ir 9 plaši plaukti un divas vietas drēbju iekarināšanai.

ROSKILDE

Viens no populārākajiem JYSK skapju modeļiem ir ROSKILDE. Tas pieejams dažādās krāsās un izmēros, tādējādi pielāgojoties ikviena vēlmēm un vajadzībām. Pieejami modeļi ar divām un trīs durvīm gaišā ozolkoka, tumši brūnā, bēšā un baltā krāsā. Baltais modelis būs kā lielisks akcents skandināvu minimālistiskā interjerā, savukārt pārējās koku krāsas ieviesīs telpā dzīvīgumu un dabisku gaišumu. Turklāt ROSKILDE sērijā papildus pieejamas arī pielāgota dizaina kumodes un antresoli, kā arī rakstāmgaldi.

RANDERS

Šis modelis ir īpaši pieprasīts, pateicoties spoguļiem, kas iebūvēti visos šī modeļa skapjos. RANDERS modelis pieejams vairākās krāsās – gaišā ozolkoka, tumši brūnā un baltā krāsā. Arī tā izmēri ir daudzveidīgi, atbilstot dažādām klientu vajadzībām un, protams, vēlmēm – skapjus iespējams iegādāties ar divām, trīs un pat četrām durvīm. Iekšā iestrādātās atvilktnes un plaukti ir ietilpīgi arī lielāku mantu uzglabāšanai, savukārt ārējo dizainu papildina kvalitatīvi metāla rokturi.

NARVIK

Jebkuru skapi guļamistabā lieliski papildinās atbilstoša kumode, kurā salikt mazākus drēbju gabalus. NARVIK kumodes ir tikpat populāras kā mūsu skapji, jo tās pieejamas dažādos izmēros un krāsās. Iespējams izvēlēties starp diviem apjomu veidiem – horizontāli garena kumode, kas ir šaurāka, taču garenāka vai arī vertikāli garenā kumode, kuras plaukti ir dziļāki. Izvēlies no gaišā ozolkoka, tumši brūnās vai baltās krāsas.