ZIEMASSVĒTKIEM

Ziemassvētki sanākuši JYSK!

Vai gatavošanās Ziemassvētkiem var būt pārāk priekšlaicīga? Būs cilvēki, kas tam piekritīs, taču ir arī Ziemassvētku rūķi, kas šo gada sezonu gaida ar nepacietību un būs gatavi ieviest svētku sajūt, līdzko rodas tāda iespēja. JYSK Ziemassvētku preču piedāvājums šogad savas durvis ver jau oktobrī, lai ļautu mūsu klientiem jau laikus saplānot svētkus.

Ziemassvētku sajūtu mājās var sākt pamazām – izdekorējot mājokļa ārpusi ar āra gaismas dekorācijām vai gaismas virtenēm, lai izgaismotu ceļu uz mājām tumšajos ziemas vakaros. Tāpat silti pledi un spilveni ar Ziemassvētku apdruku, krāsām vai uzrakstiem savu funkciju pildīs jebkurā laikā – sildīs un radīs patīkami mājīgu atmosfēru.

Tuvāk svētkiem zmanību vēršam jau uz dekorācijām, figūriņām, apgaismojumu, svecēm un dažādiem svētku tematikas tekstilizstrādājumiem. Visbeidzot laiks pienāks Ziemassvētku eglei, egles dekorācijām un mantiņām, kā arī dāvanu saiņošanai košos dāvanu maisiņos vai papīros. Tā, soli pa solim, ikkatram būs iespēja kļūt par Ziemassvētku rūķīti savā laikā un, galvenokārt, tam izmantojot tikai vienu uzticamu avotu – JYSK.