VANNAS ISTABAI

Viss nepieciešamais Tavai vannas istabai pie JYSK

Vannas istaba ir vieta, kurā mēs pavadām vairākas stundas no rīta pieceļoties un vakaros pirms gulētiešanas. Tieši tāpēc ir svarīgi, lai vannas istaba ir ērti iekārtota un atbilst Tavām vajadzībām.

Interneta veikalā JYSK Tu atradīsi plašu vannas istabas preču klāstu. Piedāvājumā ir dušas aizkari, aizkaru stangas, roku dvieļi, pludmales dvieļi, vannas paklāji, kā arī plašs peldmēteļu sortiments, kurā ietilpst gan sieviešu peldmēteļi, gan vīriešu peldmēteļi.

Pieejami arī dažādi ikdienā lietojamie piederumi. Piemēram, metāla stūra plaukti, spoguļi, elektroniskie ķermeņa svari, kosmētikas organaizeri, matu ķemmes, sprādzes un gumijas, apģērbu pūku noņēmēji, čības, zeķes un vairāki citi aksesuāri.

Izpēti JYSK plašo preču klāstu un iekārto vannas istabu pēc savām vajadzībām!

Piederumi vannas istabas tīrībai un kārtībai

Veļas grozs, veļas žāvētājs un gludināmais dēlis ir pamatelementi, lai drēbes vienmēr uzglabātu tīras un kārtīgas. Pie tam, mājsaimniecības piederumiem ir jābūt izturīgiem un viegli lietojamiem. JYSK piedāvā gludināmos dēļus, veļas žāvētājus un bumbas veļas žāvētājam, atbilstot labai kvalitātei.

Dzīvojot nelielās telpās, pakarināmais veļas žāvētājs ir labs risinājums, jo tas aizņem maz vietas. Lai vietas būtu vēl vairāk, to var izmantot arī vannas istabā. Mūsu piedāvājumā ir gan pītie veļas grozi, gan arī parastie plastmasas grozi.

Ja Tu vēlies iegādāties dažāda veida piederumus mājas kārtibai, ielūkojies JYSK preču klāstā!

Ievies jaunas vēsmas savā vannas istabā jau tagad

JYSK piedāvā plašu dažādu materiālu un krāsu toņu  tekstilizstrādājumu izvēli. Tāpēc Tev noteikti būs iespēja atrast to, kas iederēsies tieši Tavā vannas istabā. Bieži vien vannas istabas tekstila izstrādājumi - vannas paklājs, dušas aizkari, kokvilnas dvieļi un peldmētēļi, ir divās vai vairākās krāsās. Tam ir samērā vienkāršs izskaidrojums - lai atšķirtu, kurš piederums pieder katram ģimenes loceklim.

Ja tas ir gadījums arī Tavā ģimenē, mēs iesakām meklēt krāsu toņus, kas sader kopā un papildina cits citu. Piemēram, zaļie un zilie, bēšie, melnie, baltie un pasteļtoņi.

Par to, kā izvēlēties tekstilu savam mājoklim, lasi vairāk mūsu blogā!