Vai tā būtu vannas istaba dzīvoklī, vai arī viesu vannas istaba privātmājā, NORDIC MOOD kolekcija būs piemērota jebkurai telpai. Turklāt šīs kolekcijas produkti veidoti praktiski un nelieli to izmēros, lai būtu piemēroti arī jebkura lieluma vannas istabām. Vienlaikus ar šiem produktiem panāksi, ka telpa atdzīvosies un tajā būs jūtama patīkama atmosfēra.

MAIGAS KRĀSAS AR RAIBU PAMATU

BOLIDEN kolekcija, kurā ietilpst ziepju trauks, zobu birstes turētājs un tualetes birste, veidota no maigi bēša toņa dolomīta. Piederumi piemēroti arī nelielām izlietnēm, un to dizains piešķirs vannas istabai minimālistisku izskatu. Kopā ar kolekcijas produktiem lieliski izskatīsies raibās paplātītes HARADS – pieejamas divās dažādās formās. Uz tām veidotie ziedu raksti krāšņi un gaumīgi papildinās mierīgos toņus.

SEZONAS KOMBINĀCIJA: KOKS UN STIKLS

Zemes toņu piesātinājums iemiesojas ARDALA piederumos – no mango koka veidotais uzglabāšanas trauks un ziepju trauks būs īpaši piemērots lielākās vannas istabās, kurās jau atrodas koka plaukti dvieļiem vai kosmētikai. Kokam pretējs, taču vienlaikus ar to saderīgs ir stikls. Līdz ar to ESSVIK kolekcijas zobu birstes turētājs un ziepju trauks būs veiksmīga izvēle, ar ko apvienot abas kolekcijas.

UZGLABĀŠANA PĪTOS GROZOS

Ja vannas istabā pietrūkst vietas, izmanto to, kas ir pieejama uz sienām. Piekaramo groziņu komplekts OPE ietver divus dažādu izmēru groziņus, kuros izvietot mantas, kas mūžīgi “maisās pa kājām”. Šos skujkoka groziņus skaisti papildinās arī VEGBY pīto grozu kolekcija – savdabīgais tualetes papīra turētājs, kas vienlaicīgi kalpo kā uzglabāšanas grozs, kā arī pītais grozs atkritumu tvertnes vai vienkārši uzglabāšanas funkciju pildīšanai.

PRAKTISKA MANTU PĀRVIETOŠANA

Nereti vannas istabā atrodas piederumi, kurus izmantojam dažādās vietās. Tā dēļ ir svarīgi, ka vairākas mantas ir viegli pārnēsāt kopā. Šeit labs risinājums noteikti būs VICKLEBY uzglabāšanas kastīte ar rokturi – pieejama pelēkā un zaļā krāsā. Metāla kastītē ir četri nodalījumi, kas atvieglos dažādu mantu izvietošanu un pēc tam – to sameklēšanu attiecīgi nepieciešamajai darbībai. Un iestrādātais koka rokturis ļaus mantas viegli un ērti pārvietot, kur vien tas vajadzīgs.