DZĪVOJAMAI ISTABAI

Iekārto dzīvojamo istabu pēc sirds patikas ar skandināvu dizaina mēbelēm!

Dzīvojamā istaba nereti ir mājokļa omulības centrs, kurā tiek pavadīts laiks, lai atpūstos. Tās komforta līmeni reizē nosaka arī tās iekārtojums un mēbeļu stila izvēle. Lai justos ērti, ir nozīmīgi iekārtot dzīvojamās istabas interjeru atbilstoši saviem ieskatiem. 

JYSK piedāvājumā atradīsi mēbeles dzīvojamai istabai, kā arī viesistabai. Dīvāni, krēsli, galdiņi pie dīvāna, pufi, žurnālgaldi, TV galdi, kumodes un citi dzīvojamās istabas piederumi atradodami zemāk. Atrodi īstos Tavas mājas elementus no plašā kvalitatīvu un dažādu stilu piedāvājuma. Dažādi materiāli, krāsas, stili, kuri garantēs saglabāt minimālismu skandināvu stilā, ļaujot telpai izskatīties plašākai un ērtākai. Neatkarīgi no tā, vai Tu alksti klasisku vai modernu izskatu savā dzīvojamā istabā, mums ir kaut kas katrai gaumei!

Atpūtas krēsli un dīvāni Tavai labsajūtai

Mīksto mēbeļu piedāvājumā atrodami kvalitatīvi izvelkamie dīvāni ar guļamvietu, dekoratīvie un stūra dīvāni, ērti atpūtas krēsli un mīksti apaļi pufi. Mēbeles pieejamas no dažādiem materiāliem - auduma, ādas, samta; ar koka vai metāla detaļām. Kā arī dažādu izmēru - lieli un mazi mīkstie dīvāni, kuri piemērojami gan mazākām, gan plašākām dzīvojamām istabām. Divvietīgi dīvāni iederēsies mazākās telpās. Apskati piedāvājumu un ievies omulību Tavā dzīvojamā istabā ar skandināvu dizaina mēbelēm no JYSK.

Žurnālgaldi - praktisks un gaumīgs risinājums!

Dzīvojamā istabā bieži žurnālgaldiņi tiek novietoti dīvāna vai atpūtas krēslu tuvumā pie televizora, lai nodrošinātu praktisku risinājumu gan lasāmvielas, gan kafijas un dažādu dzērienu, uzkodu, kā arī dekoratīvo elementu novietošanai tuvu atpūtas vietai. 

Mūsu piedāvājumā atrodami kvalitatīvi žurnālgaldi dažādos stilos. Stikla, metāla, koka, dzelzs un citu materiālu žurnālgaldi sniedz plašas iespējas tos gaumīgi kombinēt ar citām mēbelēm viesistabā. Zemāki vai augstāki, lieli vai mazi, apaļi vai kantaini - piemeklē savu īsto žurnālgaldiņu, kas lieliski iederēsies Tavā dzīvojamā istabā!