KOMFORTABLAIS ULLEHUSE

ULLEHUSE viennozīmīgi ir JYSK flagmanis nu jau vairāku sezonu garumā. Pieejams gan 6-vietīgs, gan 9-vietīgs, turklāt ir arī modeļi ar uzglabāšanas kastēm zem sēdvietām. Tāpat ULLEHUSE spēj pielāgoties dažādiem interjeriem, jo ir pieejami 2 krāsās - smilšu bēšā un melnā. Bet tas vēl nav viss! ULLEHUSE nav vien lielie dīvāni, bet arī neticami ērti vienvietīgi atpūtas krēsli, arī pieejami 2 krāsās. Mēbeļu lielākā priekšrocība ir to materiāls - polirotangs. Materiāla vieglums ļauj ērti pārvietot no tā veidotas mēbeles, to ir ļoti viegli kopt un pats galvenais – polirotanga mēbeles ir izturīgas pret dažādu laikapstākļu iedarbību.

ELEGANTAIS VONGE

Elegance un minimālisms ir manāmi ikkatras VONGE mēbeles detaļās. Melnais mēbeļu tonis gan dīvānu un krēslu mīkstajās daļās, gan metāla kājās un roku balstos papildina vizuāli plūstošo dizainu. Šīs sērijas mēbeles iekļautas 2 komplektos - trīsvietīgs dīvāns, 2 atpūtas krēsli un zemais kafijas galdiņš, kā arī 6-vietīgs stūra dīvāns un galds ar regulējamu augstumu. Tāpat VONGE sērijā ietilpst atpūtas krēsls ar regulējamu sēdēšanas pozīciju, kā arī ērts zvilnis.

SAULAINAIS DYVIG

Ja meklē patiesu saules un vasaras iemiesojumu, tad to atradīsi DYVIG mēbeļu komplektā. Tā gaišās krāsas aptver katru mēbeles detaļu. Gaumīgs pinums dabīgi brūnā tonī, baltā metāla pamatne un neticami mīkstie dīvāna un krēslu paliktņi - tas viss kopā veido modernu vasaras sezonas mēbeļu komplektu, kas piestāvēs visdažādākajās vidēs. Komplektu papildina zemais kafijas galdiņš ar šķiedru cementa virsmu. Īpašā komplekta priekšrocība ir spilveni - tie veidoti no speciāla auduma ar gumijas membrānu, kas tos pasargā gan no izbalēšanas saulē, gan no izmirkšanas lietū.

UNIKĀLAIS BYMARKA

BYMARKA mēbeļu uzbūves dizains ir neatkārtojams - dīvāna, krēslu un arī galda pamatne un kājas veidotas no dabīgā koka, bet neticami ērtos spilvenus apskauj izsmalcināts stingrs pinums. Gluži tāpat kā saulainais DYVIG, arī šīs mēbeļu komplekts izceļas ar tā izturīgumu lietainos laikapstākļos - spilveni veidoti no tāda paša auduma ar gumijas membrānu, pasargājot tos no lietus izraisītiem bojājumiem, kā arī ļaujot tiem izžūt ātrā laika posmā.

MODERNAIS OTTERUP

Šķietami vienkāršs, taču neticami ērts - tāds ir OTTERUP komplekta divvietīgais dīvāns, kā arī vienvietīgie atpūtas krēsli. Melnos dīvāna un krēslu spilvenus papildina tievās tērauda kājas piesātinātā bronzas tonī, savukārt roku balstu virsma apdarīta ar kokmateriālu, mēbelēm piešķirot interesantu niansi. Komplektu papildina zemais kafijas galdiņš ar vienādām bronzas kājām un gaumīgu virsmu no mākslīgā koka plāksnēm. Kā saka - skaistums mīt vienkāršībā.