PIKNIKU MĒNESIS IR KLĀT!

Ir tikai vasaras viducis, kas nozīmē vēl gana daudz laika brīvdabas izklaidēm un atpūtai. Pikniks ir svarīga vasaras sastāvdaļa, kuru var organizēt un baudīt kā pilsētā, tā laukos. Sarīko draugu sanākšanu piknika formātā kaut uz neilgu laiku, jo šādas aktivitātes vienmēr paliek atmiņā. Pozitīvam un pilnvērtīgam piknikam uzzini padomus no JYSK!

ĒDIENU UN UZKODU TRANSPORTĒŠANA

Kad esi sagādājis gana daudz uzkodu vai pat kādu lielāku maltīti, pārliecinies, ka tās aizvešana līdz piknika vietai ir droša un vēsa. “Sausajai” pārtikai noderēs ēdiena kastītes vai groziņi, kurus ļoti vienkārši un droši ievietot jebkādā vieglā somā. Savukārt, parasti ledusskapī uzglabājamo pārtiku labāk pārvietot speciālā aukstumsomā, kurā ievietot papildu aukstuma elementus, lai ēdienu saglabātu svaigu.

ĒRTĀKAI SĒDĒŠANAI

Ierodoties piknika vietā, pirmais, kas jāsagādā, ir sēdvieta – ja zālīte ir mazliet paaugusies un zeme pauguraina, izmanto ceļojumu paklājiņu, uz kura apsēsties. Tāpat lieliski noderēs speciālie piknika paklājiņi, kuri nelaiž cauri mitrumu un ir ērti un mīkstie sēdēšanai vai pat gulēšanai uz tiem. Ja pikniks paredzēts ilgākam laikam, tad sagādā salokāmos krēslus, kurus viegli transportēt.

ĒDIENU UN DZĒRIENU PASNIEGŠANA

Piknika maltīti ieturi uz skaistiem šķīvjiem vai bļodiņām, tādējādi ieturot īpaši izsmalcinātu atmosfēru. Tāpat dzērienu ierastās kartona glāzītes nomaini uz stikla burciņām ar salmiņu. Ja dzēriens ir pagatavots kā kopīgi izmantojams lielākos daudzumos, izmanto speciālo stikla trauku, no kura ikvienam būs viegli ieliet sev dzērienu.

PASARGĀJIES NO SAULES UN KARSTUMA

Ja pikniks paredzēts kaut uz neilgu brīdi, par ērtībām vienmēr jāpadomā. Īpaši saulainā dienā noderēs kāds saulessargs vau pludmales telts. Ja karstums neliek mieru, izmēģini nelielu ventilatoru, kuru var pieslēgt pārnesamajam lādētājam ar USB.