Koka mēbeļu priekšrocība ir ne vien to augstā kvalitāte, bet arī vizuālais baudījums, ko tās rada kopējā interjerā. Dabīgie koka toņi telpu atdzīvina un izgaismo, kā arī padara interjeru gaumīgu. Galvenais kokmateriāls VANDSTED kolekcijas produktos ir bambuss, no kura darinātās mēbeles iemieso vienlaikus ziemeļniecisku un dienvidniecisku pieskārienu – moderns skandināvu stils ar eksotisku piegaršu dažādos dizainos.

GAUMĪGS UN FUNKCIONĀLS

Kolekcijas populārākais varonis viennozīmīgi ir pelēkais sols. Tā sēdvieta apvilkta ar gaiši pelēku audumu, kuru akcentē vidū piespraustās pogas kā auduma stiprinājumi. Gaišās krēsla kājas savieno zemāk iestrādāta koka reste, kas kalpo par papildu vietu apaviem vai citām sīklietām. Kā lielisks papildinājums solam būs nelielais VANDSTED bambusa drēbju pakaramais. Uz baltās pamatnes novietotais koks ar tajā iestrādātiem āķiem būs praktisks virsdrēbju uzglabāšanas risinājums nelielās telpās.

SKANDINĀVU MINIMĀLISMS

Plašākām telpām – gan priekšnamā, gan dzīvojamā vai guļamistabā – labi izskatīsies VANDTSED lielais drēbju pakaramais – tā minimālistiskais stils vizuāli aizņems maz vietas, vienlaikus ieturot gana daudz vietas drēbju iekarināšanai tā augšējā daļā un apavu vai grozu izvietošanai tā lejasdaļā. Zem pakarināmajā iestrādātās restes iespējams palikt mazākas mantas vai kastes, kā arī uz papildus ieliktā statīva uzkarinot apavus aiz to papēžiem, tādējādi optimāli izmantojot brīvo telpu ap mēbeli.

VIENMĒR PA ROKAI

Viens no kolekcijas modernākajiem modeļiem viennozīmīgi ir konsoles galds, kuru var novietot gan priekšnamā, gan dzīvojamā istabā. Tā baltā virsma labi saskan ar mēbeles koka elementiem, kopā veidojot teju katram interjeram piemērotu elementu. Tas ir arī praktisks, pateicoties tā augstumam – uz tā ērti novietot mantas, kas ikdienā ir “pa rokai”, ienākot mājās vai dodoties ārpus tām. VANDSTED galdu kolekcijā ir ienācis arī jauns rakstāmgalds – tā gaume slēpjas šķietamā vienkāršībā, vienlaikus elegancē, ko lieliski spēj panākt tīrs koka dizains. Tāpat kolekcijā ietverts arī gaumīgs naktsgaldiņš, tā dizainam veiksmīgi pieskaņojoties pārējiem VANDSTED galdiem.

KLASISKAIS SAŠAURINĀJUMS

Bambusa izmantošana mēbeļu ražošanā ir samērā nesens trends, ko pilnvērtīgi izmantojuši arī VANDSTED kolekcijas izstrādātāji. Mantu uzglabāšanai izveidoti divi interesantu un gaumīgu dizainu plaukti. Plaukts trīs līmeņos iemieso kolekcijas raksturīgo slaidumu – no apakšas tas sākas platākajā pozīcijā un uz augšu vienmērīgi sašaurinās. Savukārt lielākais sienas plaukts ir veidots kā tradicionālākā stilā – plaukti simetriski izvietoti trīs horizontālos un vertikālos līmeņos, secīgi sākot no mazākā ar 1 plauktu līdz platākajam ar 3 plauktiem.