AIZKARI

Eleganti aizkari un žalūzijas plašā izvēlē

Aizkari ir viens no elementiem, kas kalpo vairākiem mērķiem - tie spēj papildināt telpas interjeru, vienlaikus ir praktiski un funkcionāli. Gatavi aizkari ir vienkāršs un ātrs risinājums, kad mājokli nepieciešams atjaunināt, ieviešot tajā jaunu vēsmu. JYSK piedāvā plašu aizkaru, žalūziju, aizkaru stieņu, dažādu šūšanas piederumu un aizkaru aksesuāru klāstu. Pie mums ir pieejami moderni dienas aizkari, dekoratīvie nakts aizkari dažādās krāsās, izmēros un dizainos.

Žalūziju sortimentā atradīsi kasešu žalūzijas pakešu/plastikāta logiem, aptumšojošās žalūzijas, rullo žalūzijas no bambusa vai poliestera, romiešu žalūzijas, plisētas žalūzijas un ruļļu žalūzijas.

Neatkarīgi no tā, kāda tipa aizkarus vai žalūzijas Tu meklē, esi drošs, ka pie mums Tu spēsi atrast īsto risinājumu savam mājoklim. Izpēti mūsu plašo klāstu un atrodi piemērotāko aizkaru vai žalūziju veidu, kas papildinās Tava mājokļa interjeru! Tāpat padomus aizkaru un žalūziju kopšanā meklē JYSK ceļvedī!

Izdekorē savu mājokli ar jauniem aizkariem

Mūsdienās aizkari ir kļuvuši par svarīgu mājokļa interjera dizaina daļu, kas spēj padarīt telpas gan mājīgas, gan arī elegantas. Izvēloties īstos aizkarus, nepieciešams apsvērt telpas interjera dizainu un aizkaru materiālu.

Garie dienas aizkari, piemēram, aizkari viesistabai tiek izgatavoti galvenokārt no smagiem materiāliem un tie izcili iederās lielās istabās.

Guļamistabai un bērnistabai vislabāk izmantot tumšākas krāsas gaismu aizturošos aizkarus, biezos aizkarus vai aptumšojošās žalūzijas, kuras spēs aizturēt gaismu.

Savukārt, mazākām telpām labāk izvēlēties viegla materiāla un gaišus aizkarus. Plānie dienas aizkari virtuvei ir izcils variants izmērā mazākai virtuvei.

Ekskluzīvas aizkaru stangas un citi aksesuāri

Pie JYSK pieejams arī plašs preču klāsts aizkaru uzstādīšanai.

Šajā preču kategorijā ietipst:
- Aizkaru sliedes griestiem jeb griestu karnīzes
- Aizkaru stiprinājumi
- Metāla un plastmasas āķi
- Gredzeni aizkariem
- Aizkaru riņķi
- Aizkaru turētāji ar magnētu un bez

Kad aizkari ir piekarināti, nedrīkst aizmairst arī par to kopšanu, lai saglabātu tos skaistus un spodrus! Parastos aizkarus var mazgāt veļas mašīnā vai vannā ar rokām. Pirms mazgāšanas nepieciešams kārtīgi izpētīt kopšanas instrukciju. Papildus, mūsu aksesuāru piedavājumā pieejams tekstila aizsargs, kas aizsargās tekstila izstrādājumus no ūdens un traipiem. Savukārt žalūzijas, kuras izgatavotas no alumīnija vai koka materiāla, var vienkārši noslaucīt ar mīkstu birsti vai mitru lupatu.