Neatkarīgi no tā, kādu darbu Tu veic no mājām, pareizas darba vietas iekārtošana labvēlīgi ietekmēs produktivitāti un vispārējo labsajūtu. Lai arī galds un krēsls ir jebkura ar datoru saistīta darba pamatvērtība, pastāv daudz un dažādas nianses, kas šajās mēbelēs būtu jāmeklē dažādiem profesiju pārstāvjiem. Iepazīsti daudzveidīgo JYSK biroja mēbeļu kolekciju, lai nodrošinātu sev piemērotāko darba vietu!

RADOŠAM DARBAM

Radošs darbs prasa radošu darba vidi. To panākt var dažādi – ar krāsām, dekoratīvajiem elementiem vai īpašām formām. Nereti radošie prāti ir haotiskāki, tādēļ iesakām iegādāties galdu ar iespējami lielāku virsmu, lai visu nepieciešamo varētu nolikt vien rokas stiepiena attālumā. Tāpat padomā par telpu ap darba galdu – uz sienām izvieto dažādus foto rāmjus, kas rada iedvesmu, vai ziņojumu dēli, uz kura salikt darāmo darbu sarakstu, kā arī kādas personīgas fotogrāfijas. Mazās lietiņas uzglabā krāsainās kastītēs, ar kuru palīdzību savu kārtību būs saorganizēt vienkāršāk.

Rakstāmgalds MARKSKEL

Biroja krēsls KOKKEDAL

Plaukts HERNING

Rakstāmgalds VANDSTED

Biroja krēsls HVIDOVRE

Ziņojumu dēlis STOUBY

Rakstāmgalds TAMHOLT

Biroja krēsls REERSLEV

Atkritumu tvertne ALBIN

RUTĪNAS DARBAM

Darbam ar dokumentiem vai datu ievadīšanu svarīga ir ergonomiska darba “stacija”. Sāc ar pareizā krēsla izvēli, jo uz tā pavadīsi ilgu laiku. Iesakām uzmanību vērst krēsliem, kuriem ir regulējams ne vien augstums, bet arī muguras daļa un roku balsti. Šādu krēslu būs iespējams maksimāli pielāgot individuālām vajadzībām un ērtībām. Savukārt labākais risinājums rakstāmgalda izvēlē būs paceļamais galds – to varēsi noregulēt sev piemērotā augstumā gan sēdus pozīcijā, gan arī stāvot. Strādāšana stāvus jau labu laiku guvusi popularitāti, jo šāda pozu maiņa ļauj ķermenim pienācīgi atpūsties, kas, savukārt, labvēlīgi ietekmē arī prāta spējas. Neaizmirsti arī vietu, kur uzglabāt svarīgus dokumentus – optimāls risinājums ir atsevišķs atvilktņu plaukts, kuru var ērti pārvietot pēc savām vēlmēm.

Rakstāmgalds LIMFJORDEN

Biroja krēsls KASTBJERG

Plaukts MOSBJERG

Rakstāmgalds SLANGERUP

Biroja krēsls RAZER Z TYPE

Paklājs SANDELTRE

Rakstāmgalds LANGAGER

Biroja krēsls SNEDSTED

Galda lampa ISAK

NEPILNA LAIKA DARBAM

Ja no mājām pie datora veic nepilna laika darbu vai esi freelanceris, tad būtiski, lai Tava darba vieta neaizņemtu pārlieku daudz vietas un nekļūtu par traucēkli sadzīvei ārpus darba laika. Kā piemēram, neilgai sēdēšanai pie datora vai dokumentiem apsver pusdienu krēsla iegādi – mūsu piedāvājumi pieejami dažādi ērti krēsli, uz kuriem patīkama būs pat ilgstoša sēdēšana. Par galda virsmu izvēlies neliela izmēra galdu tā platumā un garumā – to novieto pie kādas no brīvajām sienas pusēm, un to papildus vari izmantot par vietu grāmatu vai telpaugu uzglabāšanai. Tāpat labs risinājums pavisam neilgām darba stundām ir portatīvā datora saliekamais galds, kuru viegli pārnēsāt un izmantot jebkur.

Rakstāmgalds EGELEV

Biroja krēsls REERSLEV

Foto rāmis TORD

Rakstāmgalds VANDSTED

Biroja krēsls ARNBORG

Grozs ARE

Rakstāmgalds TRAPPEDAL

Biroja krēsls DALMOSE

Lampa JULIUS