KRONBORG: AUGSTĀKĀS KVALITĀTES TEKSTILIZSTRĀDĀJUMI

Kopš zīmola dibināšanas Dānijā 1940. gadā, KRONBORG® tiek attīstīts un pilnveidots, balstoties uz pieredzes bagātu ekspertu kompetenci un meistarību. Skandināvu zīmols pārstāv augstākās kvalitātes tekstilizstrādājumus guļamistabai un vannas istabai. Turklāt KRONBORG® produkti ieguvuši OEKO-TEX® Standard 100 sertifikāciju, kas ir pasaulē vadošais tekstilizstrādājumu kvalitātes zīmols. Ieskaties, kādi KRONBORG® produkti pieejami mūsu veikalos, lai atrastu sev piemērotāko.

MĪKSTĀKAM MIEGAM

Zīmola segas un spilveni ietilpst GOLD kategorijā, kas nozīmē ekskluzīvu kvalitāti. Piemēram, FJELLDAL modeļa segas un spilveni ir veidoti no īpašā poliestera šķiedru pildījuma, kas izcili imitē dūnu pildījuma komfortu un mīkstumu. Vidēji stingrais spilvens veido izcilu atbalstu galvai gulēšanas laikā, savukārt mīkstā sega radīs patīkamu sajūtu, ar to apsedzoties.

MODERNS UN PRAKTISKS AKCENTS GUĻAMISTABĀ

KRONBORG® zīmola klāstā pieejamas augstas kvalitātes gultasveļas. Viens no populārākajiem modeļiem NELL, kura komplektā ietilpst segas pārvalks un spilvendrāna, veidots no kokvilnas satīna. Tā smalkie pavedieni nodrošina neticami mīkstu un izturīgu materiālu. Turklāt materiāls neburzās, līdz ar to gludināšana pirms tā lietošanas nav nepieciešama.

Tāpat par augstu kvalitāti var uzsvērt košos PAUL un KARIN gultasveļas komplektus. To augstvērtīgais perkals ir plāns un blīvs, vienlaikus gana stingrs ilgstošai lietošanai. Šie klasiskā skandināva dizaina modeļi ne vien ieviesīs jaunas vēsmas guļamistabā, bet arī padarīs gulēšanu īpaši patīkamu un maigu.

EKSKLUZĪVAI VANNASISTABAI

Zīmola tekstilizstrādājumi ietver arī ekskluzīvu mīksto dvieļu kolekciju. NORA daudzveidīgie dvieļi pilnveidos vannas istabas dizainu, kā arī savas funkcijas pildīs kvalitatīvi un ilgstoši. Dvieļi ir mīksti arī pēc katras mazgāšanas reizes, vienlaikus spēj pilnvērtīgi absorbēt mitrumu. Savukārt populārākais JYSK dvieļu modelis – KARLSTAD -  veidots pēc augstākajiem tekstilizstrādājumu standartiem. Turklāt modeļu klāsts ir visai plašs – dvieļus iespējams izvēlēties no vairākiem dizainiem, izmēriem un krāsām.