Ik gadu arī mēs – JYSK – ar nepacietību gaidām krāsu kompānijas Pantone izsludināto gada krāsu, lai piemeklētu atbilstošu toņu produktus no JYSK sortimenta. Tā nu 2024. gada krāsa ir noteikta “Peach Fuzz”, ko tiešā tulkojumā varētu nodēvēt par “Persiku pūku”. Kā to norāda pats nosaukums, šo krāsu raksturo maigais persiku tonis, kas daļēji sakombinēts ar pasteļa rozā toni. Apskati, ko JYSK sortiments piedāvā, lai maksimāli pietuvinātos šai skaistajai gada krāsai un tās noskaņās labiekārtotu savu mājokli!

KRĀSAS CILVĒCISKAIS FAKTORS

“Peach Fuzz” tonis simbolizē cilvēcisko līdzjūtību un abpusējo saikni. Šis maigais persiku tonis atgādina par to, ka ikdienas steigā ir vērts palēnināt tempu un vairāk rūpēties par sevi, kā arī vienam par otru. Krāsas miermīlīgums un mājīgums cilvēkos radīs tādas pašas emocijas, kas vēl vairāk pastiprina krāsas nozīmi apkārtējā vidē – to vari ieviest ar dažādiem interjera elementiem.

Vāze ULF

Dekoratīvs spilvens KUGLEASK

Pusdienu krēsls BISTRUP

KRĀSAS EMOCIJAS

Romantiskais “Peach Fuzz” tonis asociējas ar maigiem materiāliem, kā satīns vai zīds. Tāpat šis tonis labi atspoguļojas uz matēta stikla vai keramikas, paspilgtinot krāsas vieglumu un gaisīgumu. Ieviešot savā apkārtējā vidē “Peach Fuzz” pielīdzinātus toņus, panāksi krāsu gammai atbilstošu emociju vairošanu – tā var būt pozitīva harmonija starp prātu un ķermeni, kā arī iekšējs miers un klusums ikdienas steidzīgajā dzīves ritmā.

Vāze PETTER

Sienas plaukts ASSENS

Pleds MYRHATT

KRĀSAS KOMBINĀCIJAS

Runājot par citu krāsu ietekmi uz “Peach Fuzz” toni un veiksmīgākajām kombinācijām mājokļa interjerā, mēs varētu uzsvērt vairākus veiksmīgus piemērus. Kā piemēram, oranžīgi rozā toņi ļoti labi saskanēs ar tumši zilām vai violetām krāsām, jo uz to fona tonis tieši izcelsies – kopējā noskaņa joprojām būs miermīlīga, taču ar košākas krāsas akcentu. Tāpat klāt labi izskatīsies tīri baltie un gaiši pelēkie toņi, kas vairos krāsai jau piemītošo miera atmosfēru. Tā kā krāsa ir pietuvināta dabisko toņu gammai, tad arī citi toņi no tās piestāvēs īpaši labi – kā vienu no piemēriem varam droši minēt smilšu un naturālo koka toni.

Žurnālgaldiņš HORNSYLD

Dekoratīva bļoda CHRIS

Dekoratīvs spilvens LILJE