App
JYSK biznesa klientiem
✔ Lieliski piedāvājumi – vienmēr labākās preces un īpašas atlaides
✔ Elastīgi piegādes nosacījumi - kur vēlaties, kā vēlaties
✔ Profesionāla palīdzība – zvaniet mūsu B2B komandai un saņemsiet palīdzību jebkurā jautājumā
✔ Īpaši izdevīgi līguma nosacījumi valsts iestādēm
✔ Viegli iepirkties jebkurā klātienes veikalā vai tiešsaistē
 
Izvēlies izdevīgāko savam biznesam ar JYSK B2B programmu
B2B (business-to-business) programma izstrādāta, pielāgojot pakalpojumus dažādām uzņēmējdarbības vajadzībām. Uzņēmumu apkalpošanas programma iekļauj produktus, kas piemēroti jebkurai telpai un videi, un daudzveidīgais sortiments būs piemērots visdažādākajām biznesa nozarēm. JYSK B2B klientiem nodrošinām izdevīgus piedāvājumus dažādās dizaina un cenu kategorijās mēbelēm un interjera aksesuāriem, kā arī vienam no Latvijas plašākajiem āra un dārza mēbeļu sortimentiem.
Tālrunis: +371 2245 0063

App
JYSK sadarbībā ar BONAVA
Iespēja apskatīt JYSK produktus reālā vidē “BONAVA” projektā
Sadarbībā ar dzīvojamo māju attīstīšanas uzņēmumu “Bonava Latvija” JYSK ar mēbelēm daļēji aprīkojis jau gatavos dzīvokļus vērienīgajā “Krasta kvartāls” projektā, kā arī gandrīz pilnībā iekārtojis vairākus DEMO dzīvokļus.

App
JYSK sadarbībā ar LUMI
Iespēja apskatīt JYSK produktus reālā vidē “LUMI” projektā
Sadarbībā ar īres mājokļu attīstītāju LUMI esam pilnībā iekārtojuši demonstrācijas dzīvokli Tērbatas ielā 72. Izkārtojums atspoguļo mūsdienīgu dzīvokļa plānojumu, kurā izmantots tikai JYSK sortiments (izņemot virtuves zonu).

 
JYSK biznesa klientiem vienmēr izdevīgāk
Mēs piedāvājam kvalitātes garantiju, montāžas pakalpojumus pēc pieprasījuma un īpašus nosacījumus atkārtotiem pasūtījumiem. Piedāvājam arī īpaši izdevīgus līguma noteikumus valsts iestādēm. Ik viens JYSK B2B klients saņems profesionālu un personalizētu apkalpošanu katram pasūtījumam ar garantētu atbalstu visos jautājumos no mūsu B2B komandas. Sazinieties ar mums, lai saņemtu individuālu cenu piedāvājumu!
 
Ātra un ērta produktu piegāde jebkurā nedēļas dienā
Mūsu jaunā plašā noliktava Mežciemā nodrošina tūlītēju produktu pieejamību, padarot piegādi klientiem ātrāku un ērtāku. Preces pieejamas plašā sortimentā un lielā daudzumā, uzreiz uz vietas. Izņemšana noliktavā pieejama 15 minūšu laikā katru dienu (pēc apmaksas saņemšanas). Savukārt kurjerpiegāde var tikt nodrošināta 1-2 dienu laikā, iepriekš vienojoties par precīzu piegādes laiku ar B2B konsultantu.

Tālrunis: +371 2245 0063