Jaunā Nordic Mood kolekcija ievieš jaunas krāsas mājoklī, tāpat arī iedrošinot jaunas cerības sajūtu. Turklāt tieši pasteļa rozā ir krāsa, kura spēj atsvaidzināt un padarīt maigāku ikvienu iekārtojumu. Tas tiks īpaši novērtēts, gada tumšākajam posmam beidzoties, un pavasara gaismai gatavojoties.

KRĀSU PALETE TEKSTILĀ

Viens no krāsas veiksmīgākajiem izpildījumiem noteikti ir tekstilizstrādājumos – pievienojot vien pāris rozā dekoratīvo spilvenu vai kādu plediņu dzīvojamā istabā, Tu radīsi pavisam jaunu atmosfēru. SANDFIOL pleds dos maigāku pieskaņu, savukārt košāku toņu cienītājiem iesakām pūkaino TAKS vai eleganto KUGLEASK spilvenu modeli. Tāpat to ieintegrēt vari guļamistabā, izvēloties rozā toņu gultas veļu vai gultas pārvalkus, kā ENGBLOMME saskaņotie spilvens un pārvalks.

SPĒLES AR CITĀM KRĀSĀM

Vēl viena pasteļa rozā priekšrocība ir krāsas spēju kombinēt ar teju jebkuru citu toni, jo īpaši ar košākajiem. Īpaši izmeklētu kombināciju piekritējiem piedāvājam radošo ESKIL vāzes modeli ar dažādas krāsas plankumiņiem, kuri kopā veido kristāla vāzes vizuālu efektu. Mazliet vienkāršāku, taču tikpat veiksmīgu krāsu kombināciju ietver arī HUBERT paplāte. Ja meklē ko mazāk kontrastējošu, bet vairāk ieintegrētu kopējā interjerā, atjauno vidi ap ēdamgaldu ar samta KASTRUP pusdienu krēsliem uz gaišām koka kājām. Tikpat maigas krāsu spēles nodrošinās arī jauna gultas veļa, piemēram, gaumīgais AMALIE gultas veļas komplekts.

DEKORATĪVI ROZĀ

Kāpēc gan aveņu jogurtu neieliet gluži tādas pašas krāsas TORSTEN bļodā? Vai rast gaismas spēles, ieliekot svecīti caurspīdīgajā JOEL svečturī? Varbūt rozā tonis vairāk prasīsies Tavas vannas istabas interjerā ar matētajiem TILLBERGA? Un galu galā – kuram gan nepatiktu kāds pavisam neordinārs interjera “piesitiens”, kā piemēram, pītais NEBLE pufs dzīvojamās istabas vidū?