Piegāde

Preces www.JYSK.lv var pasūtīt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

JYSK e-veikals saviem klientiem piedāvā sekojošus veidus, kā saņemt nopirktās preces:

  1. JYSK ekspress piegāde Piegāde tiek veikta saskaņā ar kalendārā izvēlēto dienu. Piegāde ir pieejama uz tekošo dienu, septiņas dienas nedēļā, ja pasūtījums veikts līdz 17:00(ja nav sasniegts piegāžu skaita limits). Piegāde uz tekošo dienu tiek nodrošināta vakara laika intervālā 17-21:00. Piegādes maksā iekļauta uznešana līdz klienta durvīm.Piegāde tiek nodrošinātā Rīgā, Jūrmalā, Mārupes novadā, Ādažu novadā, Ropažu novadā, Salaspils novadā, Ķekavas novadā un Olaines novadā.
  2. Standarta piegāde uz Tavu izvēlēto adresi: Piegāde Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Jelgavā, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Ventspilī, Gulbenē un Cēsīs notiek 2 laika intervālos: 8:00-17:00; 17:00-22:00. Piegādes dienā, plkst. 8:00-11:00 no kurjera saņemsiet SMS vai zvanu ar informāciju par plānoto piegādes laiku. Savukārt, piegāde pārējā Latvijas teritorijā tiek nodrošināta visas dienas garumā no 8:00 līdz 18:00 Preču piegāde visā Latvijas teritorijā notiek 1 - 7 darba dienu laikā! . Pievērs uzmanību, sūtījums tiks izsniegts tikai norādītajam saņēmējam.
  3. Preču piegāde uz pakomātiem: Omniva. Pasūtījumi tiek piegādāti 1-5 darba dienu laikā.
  4. Preču izņemšana JYSK veikalos: "Klikšķini un Izņem" ir visātrākais veids kā saņemt savu pasūtījumu. Pirkuma grozā izvēlies kādu no JYSK veikaliem Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī vai Liepāja, sagaidi apstiprinājuma SMS un vari uzreiz doties pēc savām precēm. Ja Tevis izvēlētajā veikalā prece nebūs pieejama, tad preču saņemšana tiks piedāvāta nākamajā tuvākajā veikalā. Visi veiktie pasūtījumi, izņemot bankas pārskaitījumu un līzingu tiek apstrādāti 30minūšu laikā no apmaksas saņemšanas brīža. Pasūtījumi tiek apstrādāti un tos var saņemt veikala darba laika ietvaros. Klienti, kuri ir iegādājušies matračus vai mēbeles, tiks laipni gaidīti pie JYSK veikala preču izsniegšanas durvīm, lai saņemtu savu pasūtījumu.  Atgādinām, ka pasūtījumu ir jāizņem 7 dienu laikā. Svarīgi! Pēc pasūtījuma var doties tikai pēc apstiprinājuma īsziņas (SMS) saņemšanas.
  5. Preču saņemšana loģistikas centrā “Berģi”: pasūtīto preču izņemšana JYSK galvenajā noliktavā. Saņemot apstiprinājuma īsziņu, savu preci varēsiet doties saņemt uz Loģistikas centru “Berģi” "Rīgas-Siguldas šoseja 1E", Berģi, Garkalnes novads, LV-1024.
  6. JYSK piekabes noma. Klientiem, kuri ir iegādājušies preces Jelgavas JYSK veikalā (Rīgas iela 11a), Ventspils JYSK veikalā (Celtnieku iela 20) vai internetveikalā (www.jysk.lv) ar izņemšanu loģistikas centrā “Berģi” par summu, kas ir vienāda vai lielāka nekā 199,00 EUR (viens simts deviņdesmit deviņi eiro un 00 centi), ir tiesības rezervēt bezmaksas piekabi uz laiku līdz 4 (četrām) stundām.

Uznešanas Pakalpojums

Izvēloties uznešanas pakalpojumu, prece tiks piegādāta līdz Jūsu mājas/dzīvokļa durvīm. Pakalpojums tiek nodrošināts visā Latvijas teritorijā, un tā cena ir EUR 15.00. Neizvēloties šo pakalpojumu nestandarta sūtījumiem* pasūtījums tiks piegādāts līdz izvēlētajai adresei, izkraušana un uznešana jānodrošina sūtījuma saņēmējam.
*Standarta sūtījums - pasūtījuma kopējais svars līdz 31.5kg un/vai vienas kastes mala nepārsniedz 1.2m

Piegādes cenas uz Tavu izvēlēto adresi:

Svars no-līdzStandarta cenaEkspress cena
0.01 kg 4.99 kg 3.99 EUR 6.99 EUR
5 kg 9.99 kg 5.99 EUR 7.99 EUR
10 kg 24.99 kg 9.99 EUR 14.99 EUR
25 kg 49.99 kg 19.99 EUR 24.99 EUR
50 kg - 29.99 EUR 39.99 EUR

BEZMAKSAS PIEGĀDE visiem pasūtījumiem virs 599€ 

Cenas ir norādītas EUR iekļaujot PVN.