Piegāde

Preces www.jysk.lv var pasūtīt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

JYSK e-veikals saviem klientiem piedāvā 3 veidus, kā saņemt nopirktās preces:

  1. Preču piegāde uz pakomātiem: Omniva. Pasūtījumi tiek piegādāti 1-3 darba dienu laikā.
  2. Preču izņemšana JYSK veikalos: "Klikšķini un Izņem" ir visātrākais veids kā saņemt savu pasūtījumu. Pirkuma grozā izvēlies kādu no JYSK veikaliem Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī vai Liepāja, sagaidi apstiprinājuma SMS un vari uzreiz doties pēc savām precēm. Ja Tevis izvēlētajā veikalā prece nebūs pieejama, tad preču saņemšana tiks piedāvāta nākamajā tuvākajā veikalā. Visi veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti 5 darba dienu laikā. Pasūtījumus var saņemt jebkurā dienā veikala darba laika ietvaros. Atgādinām, ka pasūtījumu ir jāizņem 4 dienu laikā. 
    Svarīgi! Pēc pasūtījuma var doties tikai pēc apstiprinājuma īsziņas (SMS) saņemšanas.
  3. Preču piegāde uz Tavu izvēlēto adresi: Piegāde Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Valmierā notiek 2 laika intervālos: 8:00-18:00; 18:00-22:00. Izvēlētajā laika intervālā, kurjers 30 min. – 1 h pirms piegādes ar Tevi sazināsies un precizēs piegādes laiku. Savukārt, piegāde pārējā Latvijas teritorijā tiek nodrošināta visas dienas garumā no 8:00 līdz 18:00. Kurjers ar Tevi iepriekš sazināsies, lai precizētu tiešo piegādes laiku! Pievērs uzmanību, sūtījums tiks izsniegts tikai norādītajam saņēmējam. Ja par pasūtīto preci vēlaties norēķināties skaidrā naudā uz vietas piegādes brīdī, papildus tiek aprēķināta komisijas maksa 2.00 EUR.
    Svarīgi! Piegādes dienā sūtījuma saņēmējam jābūt sazvanāmam uz pasūtījumā norādīto kontakttālruni, pretējā gadījumā piegāde tiks automātiski pārcelta uz nākamo darba dienu, un pēc 3 (trīs) neveiksmīgiem piegādes mēģinājumiem pilnībā atcelta, un pasūtījums anulēts.

Preču piegāde visā Latvijas teritorijā notiek 5 darba dienu laikā! Lūdzam ņemt vērā, ka pirmssvētku dienās pasūtījumi var tikt piegādāti 1-2 dienas vēlāk nekā parasti.

Uznešanas Pakalpojums
Gadījumos, ja preces svars pārsniedz 31.5 kg, vai tā ir lielgabarīta prece*, saņēmējam ir obligāti jānodrošina cilvēki, kas piegādātās preces izkraus, vai arī papildus jāmaksā 15.00 € par uznešanas pakalpojumiem no kurjerfirmas puses Rīgā, Liepājā, Daugavpilī un Valmierā. Pārējā Latvijas teritorijā sūtījums tiek piegādāts līdz ārdurvīm/kāpņu telpai. Preču ienešana jānodrošina pašam sūtījuma saņēmējam. 

*Par lielgabarīta preci uzskatāma tāda prece, kuras svars pārsniedz 31.5kg vai preces iepakojuma viena mala pārsniedz 1.75m garumu.

Darba dienu preču piegādes cenas uz Tavu izvēlēto adresi:

Svars no-līdzCena
0.01 kg 4.99 kg 2.99 EUR
5 kg 9.99 kg 4.99 EUR
10 kg 24.99 kg 9.99 EUR
25 kg 49.99 kg 14.99 EUR
50 kg - 19.99 EUR

Darba dienās pirkumiem virs 249.- EUR piegāde BEZ MAKSAS! 

Cenas ir norādītas EUR iekļaujot PVN