Piegādes veidi
JYSK e-veikals saviem klientiem piedāvā sekojošus veidus, kā saņemt nopirktās preces:
1. Preču izņemšana JYSK veikalos: "Klikšķini un Izņem" ir visātrākais veids kā saņemt savu pasūtījumu, ja prece ir pieejama izvēlētajā veikalā. Pirkuma grozā izvēlies kādu no JYSK veikaliem Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Tukumā, vai Ventspilī, sagaidi apstiprinājuma SMS un vari uzreiz doties pēc savām precēm. Ja Tevis izvēlētajā veikalā prece nebūs pieejama, tad preču saņemšana būs iespējama norādītājā datumā (pie pirkuma veikšanas). Visi veiktie pasūtījumi, izņemot bankas pārskaitījumu un līzingu tiek apstrādāti 15 minūšu laikā no apmaksas saņemšanas brīža. Pasūtījumi tiek apstrādāti un tos var saņemt veikala darba laika ietvaros. Klienti, kuri ir iegādājušies matračus vai mēbeles, tiks laipni gaidīti pie JYSK veikala preču izsniegšanas durvīm, lai saņemtu savu pasūtījumu.  Atgādinām, ka pasūtījumu ir jāizņem 4 dienu laikā. Svarīgi! Pēc pasūtījuma var doties tikai pēc apstiprinājuma īsziņas (SMS) saņemšanas.
2. Preču saņemšana JYSK pakomātā: pasūtīto preču izņemšana JYSK galvenajā noliktavā. Saņemot apstiprinājuma īsziņu, savu preci varēsiet saņemt pakomātā 24/7, JYSK Noliktavā  “Mežciems” ,Ulbrokas iela 48, Rīga, LV-1021. Atgādinām, ka pasūtījumu ir jāizņem 4 dienu laikā.
3. Preču piegāde uz pakomātiem: Omniva. Pasūtījumi tiek piegādāti 1-3 darba dienu laikā.
4. Standarta piegāde uz Tavu izvēlēto adresi: Piegāde Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Jelgavā, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Ventspilī, Gulbenē un Cēsīs notiek 2 laika intervālos: 8:00-17:00; 17:00-22:00. Piegādes dienā, plkst. 8:00-11:00 no kurjera saņemsiet SMS vai zvanu ar informāciju par plānoto piegādes laiku. Savukārt, piegāde pārējā Latvijas teritorijā tiek nodrošināta visas dienas garumā no 8:00 līdz 18:00 Preču piegāde visā Latvijas teritorijā notiek 1-3 darba dienu laikā! Pievērs uzmanību, sūtījums tiks izsniegts tikai norādītajam saņēmējam. 
5. JYSK ekspress piegāde Piegāde tiek veikta saskaņā ar kalendārā izvēlēto dienu. Piegāde ir pieejama uz tekošo dienu, septiņas dienas nedēļā, ja pasūtījums veikts līdz 17:00 (ja nav sasniegts piegāžu skaita limits). Piegāde uz tekošo dienu tiek nodrošināta vakara laika intervālā 18-21:00.
Uznešanas pakalpojums iekļauts Ekspress piegādes cenā. Prece tiks piegādāta līdz mājas/dzīvokļa durvīm un izkrauta pirmajā drošajā vietā telpā vai pagalmā. Preču iznēsāšana pa vairākām telpām netiek nodrošināta.
Piegāde tiek nodrošinātā Rīgā, Jūrmalā, Mārupes novadā, Ādažu novadā, Ropažu novadā, Salaspils novadā, Ķekavas novadā, Ogres novadā un Olaines novadā.
6. JYSK piekabes noma. Klientiem, kuri ir iegādājušies preces Ventspils JYSK veikalā (Celtnieku iela 20), Tukuma JYSK veikalā (Raudas iela 17) vai ar saņemšanu JYSK pakomātā Noliktavā Mežciems (Ulbrokas iela 48,Rīga) par summu, kas ir vienāda vai lielāka nekā 149,99 EUR (viens simts četrdesmit deviņi eiro un deviņdesmit deviņi centi), ir tiesības rezervēt bezmaksas piekabi uz laiku līdz 4 (četrām) stundām.
* Atsevišķos gadījumos, svētku laikā un/vai pasūtījumu lielo apjomu dēļ piegāde var aizņemt ilgāku laiku.
 
Uznešanas pakalpojums
Pakalpojums tiek nodrošināts visā Latvijas teritorijā, un tā cena ir EUR 15.00. Izvēloties uznešanas pakalpojumu nestandarta sūtījumiem*: prece tiks piegādāta līdz mājas/dzīvokļa durvīm un izkrauta pirmajā drošajā vietā telpā vai pagalmā. Preču iznēsāšana pa vairākām telpām netiek nodrošināta. Neizvēloties uznešanas pakalpojumu nestandarta sūtījumiem*:  pasūtījums tiks piegādāts līdz izvēlētajai adresei, izkraušana un uznešana jānodrošina sūtījuma saņēmējam.
*Nestandarta sūtījums- kopējais svars virs 31.5 kg un/vai vienas kastes mala pārsniedz 1.2m.
Piegādes cenas uz Tavu izvēlēto adresi:
Svars no - līdz Standarta cena Ekspress cena
0.01 - 4.99 kg 9.99 EUR 49.99 EUR
5 - 9.99 kg 14.99 EUR
10 - 24.99 kg 19.99 EUR
25 - 49.99 kg 24.99 EUR
50 - 99.99 kg 34.99 EUR
100 kg +  39.99 EUR
Cenas ir norādītas EUR iekļaujot PVN.
Preces www.JYSK.lv var pasūtīt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.