Piegāde

Preces www.jysk.lv var pasūtīt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Kampaņu un svētku laikā veikto pasūtījumu piegāde var aizņemt ilgāku laiku nekā parasti.

JYSK e-veikals saviem klientiem piedāvā 4 veidus, kā saņemt nopirktās preces:

 1. Preču piegāde uz pakomātiem: Omniva. Pasūtījumi tiek piegādāti 1-3 darba dienu laikā.
 2. Preču izņemšana JYSK veikalos: "Klikšķini un Izņem" ir visātrākais veids kā saņemt savu pasūtījumu. Pirkuma grozā izvēlies kādu no JYSK veikaliem Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī vai Liepāja, sagaidi apstiprinājuma SMS un vari uzreiz doties pēc savām precēm. Ja Tevis izvēlētajā veikalā prece nebūs pieejama, tad preču saņemšana tiks piedāvāta nākamajā tuvākajā veikalā. Visi veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti 1 stundas laikā no apmaksas saņemšanās brīža. Pasūtījumi tiek apstrādāti un tos var saņemt veikala darba laika ietvaros. Klienti, kuri ir iegādājušies matračus vai mēbeles, tiks laipni gaidīti pie JYSK veikala preču izsniegšanas durvīm, lai saņemtu savu pasūtījumu. Atgādinām, ka pasūtījumu ir jāizņem 7 dienu laikā.
  Svarīgi! Pēc pasūtījuma var doties tikai pēc apstiprinājuma īsziņas (SMS) saņemšanas.
 3. Preču piegāde uz Tavu izvēlēto adresi: Piegāde Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Jelgavā, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Ventspilī, Gulbenē un Cēsīs notiek 2 laika intervālos: 8:00-17:00; 17:00-22:00. Piegādes dienā, plkst. 8:00-11:00 no kurjera saņemsiet SMS vai zvanu ar informāciju par plānoto piegādes laiku. Savukārt, piegāde pārējā Latvijas teritorijā tiek nodrošināta visas dienas garumā no 8:00 līdz 18:00 Preču piegāde visā Latvijas teritorijā notiek 1 - 4 darba dienu laikā! Pievērs uzmanību, sūtījums tiks izsniegts tikai norādītajam saņēmējam. 
  Standarta sūtījums* tiek piegādāts līdz klienta durvīm, sūtījums virs 31.5 kg (bez uznešanas pakalpojuma) līdz mājai.Ja mājā nav lifta, tas nestrādā vai pasūtījums neietilpst tajā, piegāde tiks veikta līdz piektajam stāvam, kur pasūtījums jāpaņem un jāpiegādāt tālāk pašam.
  *Standarta sūtījums - pasūtījuma kopējais svars līdz 31.5kg un/vai vienas kastes mala nepārsniedz 1.2m.
  Svarīgi! Piegādes dienā sūtījuma saņēmējam jābūt sazvanāmam uz pasūtījumā norādīto kontakttālruni, pretējā gadījumā piegāde tiks automātiski pārcelta uz nākamo darba dienu, un pēc 3 (trīs) neveiksmīgiem piegādes mēģinājumiem pilnībā atcelta, un pasūtījums anulēts. Akciju periodos un svētkos piegāde var aizņemt papildu 1-2 darba dienas.
 4. Preču saņemšana loģistikas centrā “Berģi”: pasūtīto preču izņemšana JYSK galvenajā noliktavā. Saņemot apstiprinājuma īsziņu, savu preci varēsiet doties saņemt uz Loģistikas centru “Berģi” Rīgas – Siguldas šoseja 1E, Berģi, Garkalnes novads.
 5. JYSK piekabes noma. Klientiem, kuri ir iegādājušies preces JYSK veikalā Latvijas teritorijā vai internetveikalā (www.jysk.lv) par summu, kas ir vienāda vai lielāka nekā 199,00 EUR (viens simts deviņdesmit deviņi eiro un 00 centi), ir tiesības rezervēt bezmaksas piekabi uz laiku līdz 4 (četrām) stundām.

Uznešanas Pakalpojums

Izvēloties uznešanas pakalpojumu, prece tiks piegādāta līdz Jūsu mājas/dzīvokļa durvīm. Pakalpojums tiek nodrošināts visā Latvijas teritorijā, un tā cena ir EUR 15.00. Neizvēloties šo pakalpojumu nestandarta sūtījumiem* pasūtījums tiks piegādāts līdz izvēlētajai adresei, izkraušana un uznešana jānodrošina sūtījuma saņēmējam.
*Standarta sūtījums - pasūtījuma kopējais svars līdz 31.5kg un/vai vienas kastes mala nepārsniedz 1.2m

Darba dienu preču piegādes cenas uz Tavu izvēlēto adresi:

Svars no-līdzCena
0.01 kg 4.99 kg 3.99 EUR
5 kg 9.99 kg 5.99 EUR
10 kg 24.99 kg 9.99 EUR
25 kg 49.99 kg 19.99 EUR
50 kg - 29.99 EUR

BEZMAKSAS PIEGĀDE visiem pasūtījumiem virs 499€. 

Cenas ir norādītas EUR iekļaujot PVN.