Vai meklē vietu, kur vasaras sezonā uzglabāt krēslu paliktņus, laternas, pledus un citus vasaras un dārza piederumus? Kāpēc gan neizvēlēties tam piemērotu uzglabāšanas kasti, kuru varēsi turēt ārtelpās jebkuros laikapstākļos? Ieskaties JYSK piedāvājumā un atrodi sev piemērotāko risinājumu!

UZGLABĀŠANAI UN ATPŪTAI

Ja iekšpagalmā vai uz balkona pieejamā vieta ir ierobežota, ieteicams izvēlēties mēbeles, ko iespējams izmantot vairākiem mērķiem. Spilvenu kastes var kalpot gan kā vieta uzglabāšanai, gan arī sēdēšanai. Nelielas, taču funkcionālas uzglabāšanas kastes ir SVENDBORG vieglais modelis ar rokturiem, kā arī koka izstrādājums KARLBY. Šīs kastes ir viegli pārvietot, novietojot pie dārza galda, ja Tev ir vairāk viesu, nekā dārza krēslu.

IETILPĪGS UZGLABĀŠANAS RISINĀJUMS

Ja kastē vēlies uzglabāt ne vien spilvenus, bet arī lielākas sezonālās mantas – piemēram, laternas, galdu detaļas, dārza piederumus un instrumentus, tad kastes ietilpībai vajadzētu vismaz 700 litrus. Šajā gadījumā labākā izvēle būs HOUSTRUP modelis. Turklāt tās vāks iestrādāts ar hidraulisku mehānismu, tam viegli un klusi atveroties un aizveroties.

PĀRVIETOJAMAS KASTES

Ja mēbeles un mantas dārzā, uz terases vai balkona mūžīgi nepieciešams pārvietot, tad arī uzglabāšanas risinājumiem vajadzētu būt iespējami praktiskākiem un viegliem. YDERUP kastes – pieejamas bēšā un melnā krāsā – ir aprīkotas ar ritentiņiem, atvieglojot kastes pārvietošanu. Arī BISNAP gaumīgais modelis ir neliels un viegls, to viegli var pārvietot un tā dizains piestāvēs teju jebkuram iekārtojumam. Kaste izgatavota no UV aizsargājošas, kā arī aukstuma un ūdens izturīgas plastmasas.