Katra mājokļa kodols jeb sirsniņa ir telpa, kurā visi mājinieki kopā pavada visvairāk laika. Ēdamzona – vai tā būtu atsevišķa ēdamistaba vai virtuve – neapšaubāmi kvalificējas šim aprakstam. Ik diena mums sākas ar ātrām brokastīm un noslēdzas ar mierīgām vakariņām, brīvdienas tiek pavadītas nesteidzīgās pusdienās vai svinīgās vakariņās ar draugiem un tuviniekiem – pie pusdienu galda pavadām vērtīgākos dzīves mirkļus un radām labākās atmiņas. Tādēļ velti laiku šai telpai, to regulāri uzturot ne vien sakoptu, bet arī svaigu tās interjera krāsās! Varbūt tieši šī rudens sezona ir īstā, lai ēdamzonu papildinātu ar dažādu krāsu pusdienu krēsliem no JYSK jaunā skandināvu sortimenta? 

IZCEL SAVU PERSONĪBU AR ĪSTO KRĀSU

Ievērosi, ka katrs JYSK krēsls, kura nosaukums beidzas ar “strup”, ir pieejams visdažādākajās krāsās un tiek regulāri papildināts ar jauniem dizainiem. JONSTRUP, BISTRUP, KASTRUP un vēl… cik krāsainas un dažādas ir rudens lapas, tādi arī ir šie pusdienu krēsli. Turklāt šo krēslu vērtību veido ne vien krāsas, bet arī dizains un uzbūve, kas lieliski iederas teju jebkura interjera stila telpā. Nereti šos pusdienu krēslus izmanto arī kā mēbeles pie rakstāmgaldiem, jo īpaši mazākās telpās, kurās katrai mēbelei jāpiešķir maksimāli vairāk funkciju.

PASTEĻA BURVĪBA

Jau iepriekš JYSK padomrakstos esam uzsvēruši pasteļu toņu ietekmi uz kopēju interjeru – tas rada gaišu un vieglu noskaņu katrā telpā, tādējādi vairojot miera sajūtu mājoklī. Izvēloties pasteļa krāsas pusdienu krēslus, mierīgu atmosfēru radīsi arī ēdamzonā – iespējams, tas palīdzēs mūžīgi steidzīgās brokastis padarīt mazliet nesteidzīgākas, vai radīs vēlmi pie ēdamgalda pavadīt vairāk laika, nodarbojoties ar citām aktivitātēm.

BISTRUP KASTRUP

PIESĀTINĀTI TOŅI 

Ja uztraucies, ka par daudz dažādu krāsu veidos juceklīgu atmosfēru mājoklī, izvēlies īpaši piesātinātas krāsas, ar kurām nekad nevarēs noiet greizi, veidojot modernu interjeru. Īpaši izsmalcināts un piesātināts būs olīvu zaļais tonis, kas neapšaubāmi ieviesīs modernu noskaņu telpā. Ja pie ēdamgalda trūkst krāsu, taču nevēlies izjaukt kopējo interjeru ar pārlieku košiem toņiem, izvēlies sinepju dzelteno krāsu. Īpaši skaisti tā izcelsies, telpā iespīdot spožajai rudens saulei caur dzeltenajām koku lapām.

BISTRUP JONSTRUP

GAIŠI UN DZĪVELĪGI TOŅI

Ne visām krāsām ir jābūt kā no varavīksnes lokiem. Arī bēši un smilškrāsas pusdienu krēsli spēs izmainīt vai vienkārši atsvaidzināt ēdamzonas interjeru. Šie toņi ir jo īpaši izplatīti mazākās telpās, jo to gaišums vizuāli neaizņems vietu jau tā nelielajā telpā, turklāt spēs pavairot telpā jau esošo gaismu – vai tā būtu dienas gaisma vai istabā iestrādāti gaismekļi. Gaišu toņu pusdienu krēslus iesakām izvēlēties arī tad, ja mājoklī ir dažādu interjera stilu sajaukums – krēsli būs visa interjera vienojošais un centrālais elements.

EJSTRUP JONSTRUP