IEPAZĪSTI TRAPPEDAL KOLEKCIJU

TRAPPEDAL ir viena no mūsu populārākajām mēbeļu kolekcijām. Šobrīd no tās pieejami 2 dažādu izmēru un dizainu grīdas plaukti, rakstāmgalds un kafijas galdiņš. Šīs kolekcijas dizains veidots metāla un koka kombinācijā, ir piemērots tiem, kas priekšroku dod tīrām līnijām un vienkāršībai mājokļa interjerā. 

TRAPPEDAL PLAUKTS 5 LĪMEŅOS

Šī plaukta izmērs ir vien 109 cm augstumā, taču ietilpība ir apjomīga. 5 koka plaukti, kurus aptver metāla rāmis, izcili iederēsies nelielā darbistabā. Atvērtā tipa plaukti veido 70cm platumu, un tajā var uzglabāt kā praktiskas, tā dekoratīvās lietas, tās kombinējot pa dažādiem līmeņiem. Šāds izkārtojums telpā radīs mājīgu gaisotni.

TRAPPEDAL PLAUKTS 7 LĪMEŅOS

Augstāks, vienlaikus šaurāks, risinājums ir šis 178 cm augstais grīdas plaukts. Šāda dizaina modelis būs vairāk piemērots kā grāmatplaukts tā 3 līmeņos labajā pusē. Savukārt kreisās puses līmeņi ir veidoti no šaurākām virsmām, līdz ar to būs piemēroti dažādu dekoratīvo elementu uzglabāšanai.

TRAPPEDAL RAKSTĀMGALDS 

TRAPPEDAL rakstāmgalds ir gana mazs nelielām telpām, taču tā virsma un iestrādātie plauktiņi ļaus uzglabāt vairākas mantas un dokumentus. Turklāt zem virsmas pieejamie plaukti ir kombinēti no atvērtā tipa vienā pusē, un atvilktnes otrā. Šaurās metāla kājas, kuras notur ozola krāsas virsmu, piešķirs lielisku minimālisma vēsmu Tavā interjerā.  

 

TRAPPEDAL KAFIJAS GALDIŅŠ

Dzīvojamai istabai piemērotais galdiņš lieliski iederēsies zonā starp dīvānu un TV. Plaukta virsma veidota divos līmeņos, lai vienu no tiem būtu iespējams pacelt un tajā uzglabāt žurnālus vai dokumentus. Šo daļu iespējams atstāt atvērtu, kas veidotu divus virsmas līmeņus, vai arī noslēgt ar virsējo daļu un atstāt tā tīrās līnijas.

---

Ar pilno TRAPPEDAL kolekciju iepazīsties JYSK.lv vai arī dodies uz kādu no tuvākajiem JYSK veikaliem Latvijā, lai tos apskatītu uz vietas!