Ieviest svētku sajūtu mājās var pamazām, tā vietā, lai izkrāšņotu visas telpas vienā dienā. Seko skandināvu pieejai – ievies mājoklī Ziemassvētku noskaņu atbilstoši savām vēlmēm, nevis ierasti raibajām Ziemassvētku tendencēm! Tā Tu sev “nenozagsi” Ziemassvētkus – Tu vienkārši radīsi jaunas atmiņas, tradīcijas un sajūtu, kas Tev vienmēr saistīties ar ziemas sezonas skaistākajiem, mierpilnākajiem un gaišākajiem svētkiem.

APGAISMOJUMS

Gaismas logā ir pirmais mājiens apkārtējiem, ka šeit mājo Ziemassvētki. Un kā viens no klasiskākajiem elementiem ir gaismas trīsstūris. Ja savā logā vēlies ieviest ko mazāk tradicionālu un vairāk modernu – ieskaties JYSK loga gaismas avotu piedāvājumā. Tāpat modernāku un inovatīvāku piegājienu izmēģini arī klasisko gaismas virteņu vietā mājokļa istabā. Tā, piemēram, var būt gaismas zvaigzne vai virtene, kas iepīta mākslīgos skuju zariņos. 

PLEDI UN SPILVENI 

Ja arī Tu atbalsti frāzi “pledu un spilvenu nekad nevar būt par daudz,” esi nonācis pareizajā vietā. Šajā sezonā JYSK piedāvā īpaši daudzveidīgu un dažādām gaumēm piemērotu dekoratīvo tekstilizstrādājumu sortimentu. Izvēlies tīkamo krāsu gammu un dizainu gan sev, gan pārējiem mājas iemītniekiem. Ja Tavās mājās bieži notiek “cīņa” par mīkstāko pledu, kāpēc gan neiegādāties to vairākās krāsās?

SVECES 

Ja esi alternatīva svētku iekārtojuma meklējumos, nebaidies no dekorāciju izmantošanas – tas nenozīmē, ka ik uz stūra jāizvieto pa salavecim vai rūķim. Pareizi izvēloties un kombinējot dažādus dekoratīvos elementus, spēsi rast tikpat svinīgu un, vienlaikus, mierīgu atmosfēru. Sāc ar kādu aromātisko sveci trauciņā, vai kādu svētku dizainā izstrādātu sveci. Tāpat arī piemēroti būs svečturi, ja vēlies izmantot tikai tējas svecītes – tas piestāvēs dažādos mājokļa iekārtojumos, kā arī situācijās.

DEKORĀCIJAS

JYSK Nordic Mood jeb skandināvu noskaņas kolekcija piedāvā arī iepriekš minētos rūķus, taču dizainiski ieturētā stilā, kas iepatiksies pat Grinča cienītājiem. Šie rūķi būs kā interesanta “odziņa” uz žurnālgalda, plaukta vai pat ēdamgalda. Ja mājās ir mazie iemītnieki, šos rūķīšus dažādās krāsās un cepurēs vari izmantot arī kā ikdienas spēli, svētkiem tuvojoties. Ik vakaru, kad bērni ir jau aizgājuši gulēt, nomaini to atrašanās vietu. No rītiem bērniem būs aizraujoša aktivitāte, tos meklējot un interesantus stāstus izdomājot par to, kā un kādēļ rūķīši izdomājuši nokļūt šajās vietās.