Viena lieta, ko ikviens uzreiz pamana guļamistabā, ir gulta – kā nekā, tā ir šīs telpas galvenā lomas atveidotāja. Un ir tikai loģiski, ka veļa uz tās, viesīs galveno istabas noskaņu. Pirms izvēlies savu īsto gultas veļu, padomā par to, kas patīk TEV! Vai esi raibu krāsu cienītājs? Varbūt Tavā interjerā valda figūras un simetrija? Iespējams, acis un gars vairāk tiecas uz naturālo. Un nešaubīgi šo lasa arī gana daudz elegantā un klasiskā stila piekritēji. Lai kuru stilu izvēlies, JYSK noteikti atradīsi modeli dažādākos izmēros, krāsās un materiālos. 

DABAS VĒSMAS

Dabas cienītājiem lieliska izvēle būs gultas veļa ar dažādiem naturāliem rakstiem – skaistas lapiņas, ziedi, koki un pat dzīvnieki. JYSK šāda veida gultas veļa nav uzbāzīgi koša vai pārlieku raiba, tajā pašā laikā tā ataino visu dabisko un dzīvīgo, kas ik dienu ir mums apkārt.

OLIVIA

PERNILLE

ASTRID

PAVASARA RAIBUMS

Ja guļamistabā trūkst krāsu un radošuma, ievies to gultā ar raibu rakstu gultas veļām. Koši ornamenti, abstrakti elementi un vīteņaugi dažādās krāsās. Tā ir tikai daļa no raibuma, ko piedāvājam JYSK sortimentā. Šeit atradīsi kā krāsas, tā rakstus, kas būs piemēroti ikvienai radošai dvēselei. 

ELLEN

CLARA

CHRISTEL

KRĀSAS UN FIGŪRAS

Kārtības cienītāji, kuros tomēr mīt arī radošuma gars, novērtēs figūras un elementus, kas nosacītā secībā un izvietojumā ir attēloti uz dažādiem mājokļa elementiem, tostarp gultas veļas. Trīsstūri, rūtiņas, punktiņi – izvēlies formu, kas uzrunā Tevi, jo JYSK piedāvājumā esam pielāgojušies dažādām gaumēm.

AGNETHA

VERA

CRISTA

NEMAINĪGA ELEGANCE

Ja dzīvē pastāv kāda nemainīga vērtība, tad tā noteikti ir elegance. Šādu nostāju piekopj arī JYSK – mūsu preču piedāvājumā elegantu dizainu netrūkst. Tāpat arī gultas veļas sortimentā – te atradīsi eleganta un spēcīgas krāsas un dizainus, nebaidoties arī no tumšiem toņiem. Prasīgākais klients noteikti novērtēs KRONBORG® zīmola vērtību, kas nešaubīgi ir viens no kvalitatīvākajiem zīmoliem tekstilizstrādājumu tirgū.

NELL

SIRI

NOVA