Miegs ir neapšaubāmi svarīgākā cilvēka ikdienas sastāvdaļa. Vienkāršojot to pāris vārdos, miegs sniedz nepieciešamo atpūtu, kā arī atkopšanos mūsu ķermenim un prātam. Tādēļ vietai, kur šo laiku pavadām – guļamistabai – vajadzētu būt vietai, kas saistās ar mieru un atpūtu. Vienlaikus, kādam šī istaba pat kalpo par mācību vai darba vietu, kas norāda uz telpas daudzfunkcionalitāti un nepieciešamību to uzturēt par gan produktīvu, gan mierpilnu vietu. Lai to panāktu, ir laiks uzmeklēt visu nepieciešamo ekipējumu, kas Tavu guļamistabu padarīs par visām vēlmēm un vajadzībām atbilstošu. JYSK mēbeļu sortiments nepievils pat prasīgāko klientu. 

LABĀKĀ DZĪVE IR GULTĀ

Meklējot gultu, uzmanību pievērs ne vien tās dizainam un pielāgojumam savā interjerā, bet arī tās platībai. Ja guli viens, taču gulēšanas pozīcija mēdz līdzināties “zvaigznīte”, izvēlies gultu vismaz 140 cm platībā maksimālam komfortam dažādās gulēšanas pozīcijās. Savukārt diviem gulētājiem, kas paraduši šādai gulēšanas pozīcijai, iesakām izvēlēties maksimālo gultas platību, kas JYSK veikalos sasniedz pat 180 cm, papildus piemeklējot arī izmēram un individuālā komforta prasībām atbilstošu putu vai atsperu matraci.

RŪPES PAR DRĒBĒM SKAPJOS 

Skapis ir neatņemama mājokļa sastāvdaļa, jo īpaši tā funkciju piemērojot guļamistabā. Tam jābūt gana lielam, lai tajā satilptu biezākas drēbes, taču tajā pašā laikā tas nevar aizņemt pārlieku daudz vietas telpā, jo īpaši dzīvojot nelielā mājoklī. JYSK piedāvā drēbju skapjus dažādos dizainos un izmēros, lai atbilstu dažādām funkcijām un interjera dizainam. Populārākie ir ozolkoka modeļi, kuru naturālais tonis jebkurai telpai piešķirs dabas gaišumu un vieglumu. Arī tīri baltie skapji ir visai pieprasīta izvēle, kas piemērota skandināvu stila interjeram. Skapī iestrādātie plaukti un pakaramie arī pieejami dažādās kombinācijās un lielumos, atbilstošam esot arī skapju durvju skaitam. Ja telpa nav plaša, iesakām izvēlēties skapi ar durvīs iestrādātu spoguli – tas būs gan funkcionāls, gan arī dizaina elements istabā, padarot to vizuāli plašāku.

RŪPES PAR DRĒBĒM KUMODĒS

Jebkuru skapi guļamistabā lieliski papildinās atbilstoša kumode, kurā salikt plānākas drēbes. JYSK iespējams izvēlēties gan horizontāli, gan vertikāli garenas kumodes – atbilstoši telpas platībai. Kā skapji, arī kumodes pieejamas daudzveidīgu krāsu gammās, kā arī izmēros. Tāpat daudzu kumožu modeļi pieder pie jau esošas mēbeļu kolekcijas, kas atvieglos iepirkšanos tiem, kas guļamistabu iekārto pilnībā pa jaunam. Turklāt vienots gultas, skapja un kumodes komplekts noteikti nāks par labu guļamistabas kopējam skatam. Šādās kolekcijās iekļauti ir arī naktsskapīši, kas pilda neskaitāmas funkcijas, vienlaikus aizņemot pavisam nedaudz vietas telpā. 

NODERĪGAS MĒBELES ATPŪTAI

Bieži vien uzskatām, ka atpūtas krēsli paredzēti vien ciemiņu uzņemšanai, jo pats taču sēdēsi uz dīvāna. Taču tā nebūt nav – īstais atpūtas krēsls sniegs papildu komfortu ne vien dzīvojamā, bet arī guļamistabā. Novieto to tālākā stūrīti, kuru iekārto pēc saviem ieskatiem, un tas kalpos par mazo miera ostu mājoklī – vietiņa, kur apsēsties tikai Tev un atlaisties ar grāmatu vai tējas tasi rokā un pārdomāt piedzīvoto. Klāt pievieno gaumīgu grīdas lampu un atbilstošu plediņu un dekoratīvo spilvenu kombināciju, un miera osta būs gatava! Vēl augstāka līmeņa komfortam vari izvēlēties atpūtas krēslu, kura novietojumu iespējams mainīt no sēdus uz guļus pozīciju.