Kas dzīvē ir vēl patīkamāks un iepriecinošāks, kā Tavas atvases lielās un mazās uzvaras? Tās vienmēr būs vērtīgi nosvinēt, jo īpaši tādēļ, ka bērni šādas lietas atceras vislabāk, gadiem ejot. Ja veltīsi laiku pat mazāko mirkļu atzīmēšanai, Tu radīsi prieku, kā arī vairāk patīkamu atmiņu. Uzdosi jautājumu – kā es to varu izdarīt, katru reizi bērnam pasniedzot tiešām noderīgu dāvanu? Atbildēsim – uzdāvinot mantas, kas bērnam nepieciešamas, lai mājās justos vēl labāk un komfortablāk. Kā būtu ar bērna istabas pārkārtošanu? Pasmelies idejas šajā e-pastā un atrodi savam bērnam piemērotāko istabas iekārtojumu JYSK preču klāstā!

SALDAM MIEGAM UN ROTAĻĪGIEM SAPŅIEM

Bērnistabas centrālais elements, tāpat kā pieaugušo istabā, būs gulta – tādēļ pirms visa pārējā iekārtojuma primāri izlem par labu īstajai gultai, kas būs vispiemērotākā Tavam bērnam. Savukārt, domājot par gultas veļu mazajiem mājiniekiem, noteikti uzmanību sākumā vērs uz veļas materiālu. Tīrs kokvilnas materiāls bērniem būs labākā izvēle, to nemiksējot ar īpaši izsmalcinātu zīdu vai citiem materiāliem. Galvenais, lai izvēlētais materiāls ir elpojošs un bērnam komfortabls. Pēc tam droši pievērsies gultas veļas apdrukai – atkarībā no tā, kādi raksti, dzīvnieki vai rotaļlietas Tavam bērnam patīk, izvēlies tam piemērotāko apdruku. Vai tā būtu rozā gultas veļa ar vienradžiem vai košākas apdrukas ar iemīļotajiem multfilmu varoņiem.

Gulta bērniem GILLELEJE

Mīkstā rotaļlieta GULSIPPA

Gultas veļa bērniem EIRUN

VEICINI IZTĒLI UN RADOŠUMU

Ja bērna istabā trūkst vai ir nepieciešams pamainīt dekoratīvo aspektu, izdari to pavisam vienkārši ar dekoratīvo tekstilu – plediņiem, paklājiem vai dekoratīvajiem spilveniem. Paklāju novieto bērnistabas pašā vidū, vai arī jau iepriekš izvēlētā istabas rotaļu stūrī, jo šajā vietā bērns pavadīs lielāko daļu laika. Papildinot šo stūrīti ar dekoratīvajiem spilveniem, kā arī plediem ar rotaļīgām apdrukām, Tu veicināsi bērna ikdienas telpas rotaļīgo un radošo atmosfēru.

Paklājs bērnistabai ARISTEA

Pleds bērniem MICKEY

Dekoratīvais spilvens BANKSIA

KĀRTĪBAS UZTURĒŠANAI

Lai arī cik daudz rotaļu norisinās bērna istabā, nedrīkst aizmirst arī par kārtības un organizētības pamatu iemācīšanu. Lai bērnam būtu vieglāk apgūt šīs “mācības”, izvēlies istabu papildināt ar vienkrāsainu plauktu, kurā salikt auduma vai plastmasa kastes dažādās krāsās vai apdrukās. Tādējādi varēsi sadalīt dažādas mantas pa dažādām kastēm, un vizuālās atšķirības palīdzēs bērnam vieglāk atcerēties, kurā kastē mājo būvējamie plastmasas klucīši un kurā – mīkstās rotaļlietas. Turklāt, ļaujot šīs kastes izvēlēties pašam bērnam, varēsi pārliecināties, ka paša lēmumus viņam būs vieglāk iegaumēt.

Auduma uzglabāšanas kaste KRESTEN

Plaukts HERNING

Modinātājpulkstenis RISO