GUĻAMISTABAI

Gultas un matrači gaumīgai guļamistabai

Pie JYSK Tev ir iespēja iegādāties visu nepieciešamo savai guļamistabai. JYSK piedāvā elegantas gultas, kuras spēs papildināt jebkuras guļamistabas interjeru. Piedāvājumā pieejamas parastās vienvietīgās gultas, divvietīgās gultas, bērnu divstāvu gultas ar galdu, gultu rāmji, gultu restes jeb redeles. Vairākiem gultu modeļiem ir arī jau iebūvētas kastes un atvilktnes, kas padara gultu daudzfunkcionālu.

Nedrīkst aizmirst, ka gultas matracis ir viens no svarīgākajiem guļamistabas elementiem, kas nodrošina labu nakts miegu. Mūsu sortiments ir plašs ar matračiem dažādos izmēros, modeļos un pildījumos. Pie JYSK vari iegādāties arī atsperu un bezatsperu matraci, pārtinamo virsmatraci, piepūšamo matraci kā arī pumpi matracim.

Mēs esam gatavi palīdzēt ar Tavu nākamo pirkumu - gan tiešsaistē, gan vietējā JYSK veikalā. Izpēti mūsu plašo preču klāstu un atrodi sev piemērotāko piedāvājumu!

Guļamistabas mēbeles visām vajadzībām un vēlmēm

Aplūko mūsu plašo mēbeļu izvēli un iekārto savu guļamistabu tā, kā Tu vēlies!

Ja ir nepieciešama vieta drēbju glābāšanai - apskati mūsu plašo drēbju skapju klāstu! Mūsu piedāvājuma ir ne tikai parastie drēbju skapji, bet arī antresoli un lielie divdurvju drēbju skapji ar vairākiem plauktiem jeb skapis kupeja. Papildus, vari iegādāties piederumus drēbju glabāšanai, kā piemēram, vakuuma maisus, kuri noder drēbju, aksesuāru un citu mājsaimniecības priekšmetu glabāšanai.

Pieejamas arī dažādas kumodes, kuras palīdzēs atrisināt vietas trūkumu dažāda izmēra lietām. Parocīgs naktsskapītis ir vēl viens mēbeļu elements, kurš viegli iederēsies jebkurā guļamistabā. Tajā var glabāt lietas, kuras vienmēr būs “pa rokai” - grāmatu vai mobīlo telefonu.

Izcils miegs un moderns guļamistabas iekārtojums

Priekšnoteikums labam nakts miegam, protams ir tas, ka Tev ir kvalitatīva gulta, matracis, sega un pareizs anatomiskais spilvens. Kaut gan, svarīga ir arī kopējā guļamistabas atmosfēra un tās iekārtojums. Pie JYSK Tu vari piemeklēt īstos elementus, kuri spēs ieviest jaunu vēsmu Tavā guļamistabā.

Mūsu piedāvājumā atrodami dekoratīvie dīvāna spilveni, dekoratīvās spilvendrānas jeb spilvenu pārvalki, palagi ar un bez gumijas, gultas pārklāji un pledi. Pieejami arī bērnu un pieaugušo kokvilnas gultas veļas komplekti dažādās krāsās un stilos.

Gadījumā, ja Tava guļamistaba ir maza, papildus vari iegādāties arī spoguli, kuru var pakārt pie sienas, vai kājas spoguli, kas brīvi stāv uz grīdas. Tas padarīs istabu vizuāli lielāku.