Ārpus loga laikapstākļi mulsina, tāpēc pagaidām labāk palikt un atpūsties mājās. Un lai atpūta būtu pilnvērtīga, ieteicams parūpēties par savu dzīvojamo istabu, kur, visticamāk, tiks pavadīti gan brīvdienu, gan darba dienu vakari. Piedāvājam jaunus veidus, kā atsvaidzināt savu dzīvojamo istabu un ieviest tajā mazliet vairāk mīlestības sev un citiem.

DĪVĀNS TEVI JAU GAIDA

Vieta, kur mājo siltums un komforts, noteikti ir dīvāns. Uz tā pavadām laiku sēžot, rakstot, lasot, skatoties TV un pat guļot. Un nav svarīgi vai to dari vienatnē vai kopā ar laulāto un vairākiem bērniem – dīvānam ir jākalpo Taviem dažādākajiem ikdienas paradumiem. Ja dzīvojamās istabas telpa ir neliela, izvēlies divvietīgu dīvānu, taču lielākām telpām piemēroti būs dīvāni ar vismaz trīs kušetēm, vai pat stūra dīvāni. Turklāt lielākos dīvānos ir iestrādātas arī uzglabāšanas kastes, kas atvieglos kārtības uzturēšanu telpā.

VELTI LAIKU TIKAI SEV ATPŪTAS KRĒSLĀ

Bieži vien uzskatām, ka atpūtas krēsli dzīvojamā istabā paredzēti vien ciemiņu uzņemšanai, jo pats taču sēdēsi uz dīvāna. Taču tā nebūt nav – īstais atpūtas krēsls sniegs papildu komfortu Tavā dzīvojamā istabā. Novieto to tālākā stūrīti, kuru iekārto pēc saviem ieskatiem, un tas kalpos par mazo miera ostu mājoklī – vietiņa, kur apsēsties tikai Tev un atlaisties ar grāmatu vai tējas tasi rokā un pārdomāt piedzīvoto dienu (ja pievienosi nelielu pufu tādos pašos toņos, tas kalpos arī par kāju paliktni). Vēl augstāka līmeņa komfortam izvēlies atpūtas krēslu, kura novietojumu iespējams mainīt no sēdus uz guļus pozīciju.

GALDIŅŠ KAFIJAI, TĒJAI UN CITIEM DZĒRIENIEM

Ja dīvāna priekšā nav kafijas galdiņa, dzīvojamā istaba šķitīs tukša. Pat vismazākais kafijas jeb žurnālgalds spēj atdzīvināt telpas atmosfēru, jo īpaši, ja to izvēlēsies košā krāsā vai modernā dizainā. Klasiskā stila piekritējiem piedāvājam plašu koka un koka atdarinājuma galdu sortimentu. Savukārt tiem, kas meklē modernus dizainus, īpaši piemēroti būs metāla vai plastmasa galdiņi dažādās krāsās. 

ZEM KĀJĀM – PAKLĀJS

Dzīvojamā istaba ir šķietami acīmredzamākā mājokļa telpa, ar kuru sākt paklāja izvēli. Ja Tev ir palaimējies ar oriģināliem grīdas dēļiem, tad teju jebkurš paklājs uz tiem izskatīsies perfekti. Tas piešķir vēl vairāk mājīguma un “hygge” atmosfēru, vienlaikus nenoslēpjot mājokļa pamatelementus, kas to padara par unikālu. Tāpat apdomā konkrēto vietu telpā, kur paklāju novietot – viesvistabas centrs ir visbiežāk izvēlētā vieta, taču padomā arī par to, kur Tavas kājas to sajutīs visvairāk. Piemēram, novietojot daļu paklāja zem atpūtas krēsla vai dīvāna.