Līzings

Preces uz nomaksu

Iegādāties preces līzingā tagad ir vieglāk kā jebkad. Aizpildiet līzinga pieteikumu Interneta veikalā www.jysk.lv, un par pārējo parūpēsies mūsu Interneta veikala klientu serviss. Lai noformētu preces uz nomaksu Jums jābūt 18 gadu vecumu sasniegušai personai ar derīgu Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi un pastāvīgu darba vietu. Mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu, kādi dokumenti Jums būs jāsagatavo saņemot preci. Pirmo iemaksu varat veikt ar pārskaitījumu vai arī skaidrā naudā saņemot preci, ja noformēta piedāde ar kurjeru.

Līzingā noformēta pasūtījuma saņemšanas kārtība
     • Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt JYSK veikalā vai ar kurjeru.
     • Pasūtījumu varēs saņemt tā persona, uz kuras vārda ir veikts pasūtījums. Preces saņemšanas brīdī klientam ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kā arī jāsagatavo šī dokumenta kopija, ja pasūtījums tiek piegādāts ar kurjeru. Piegādes gadījumā kurjers atdos un ļaus parakstīt dokumentus tikai tai personai, uz kuras vārda ir noformēts līzings.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

JYSK sadarbībā AS „LATEKO LĪZINGS” sniedz iespēju iegādāties preci, par to norēķinoties vēlāk, pēc individuāli sastādīta elastīga maksājumu grafika, kas ļauj izvēlēties atbilstošu atmaksas periodu un maksājumu apmēru.
Tagad kredīts pieejams visos JYSK veikalos un arī internet veikalā
www.jysk.lv.
Piedāvājumā ir ne tikai kredīts ar īpašiem nosacījumiem, kas ļauj noslēgt kredīta līgumu līdz pat 36 mēnešiem, bet arī bezprocentu kredīts* līdz 12 mēnešiem.

*Reprezentatīvais piemērs: GPL 0%, aizņēmuma likme gadā 0%, pirmā iemaksa 0.00€, preces cena 200.00€,  kredīta summa 200.00€, kredīta termiņš 12 mēn., ikmēneša maksājums 16.67€,  kopējā maksājamā summa 200.00€.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

AS „LATEKO LĪZINGS” savus pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvā jau 20 gadus. Šo gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no vadošajiem kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā. AS „LATEKO LĪZINGS” sniedz iespēju ērti, vienkārši un izdevīgi iegādāties preci, par to norēķinoties ar pēcapmaksu ar Jums individuāli sastādītu maksājumu grafiku, kas ļauj izvēlēties atbilstošu atmaksas periodu un maksājumu apmēru. Katram klientam ir iespēja iegādāties gan atsevišķu preci, gan preču kopumu un noformēt to kredītā. Izvēlēto preci varēsi saņemt uzreiz, bet maksājumus veikt ik mēnesi vadoties pēc sastādītā maksājuma grafika. AS „LATEKO LĪZINGS” piedāvā aizdevumu no 50 EUR līdz 3000 EUR ar tā atmaksu līdz pat 36 mēnešiem. Kredīta pirmā iemaksa sākot no 0%. Ja pirkuma summa būs virs 1400 EUR pirmā iemaksa būs 10 % no preces cenas. AS „LATEKO LĪZINGS” pakalpojumus var saņemt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Klientam ir jābūt regulāriem, pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvai kredīta vēsturei. Kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai ID karte. Noformējot kredīta līgumu, klientam ir iespēja izvēlēties izdevīgāko atmaksas datumu (15 dienu robežās), kā arī nepieciešamības gadījumā atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto kredīta termiņu.

Kredīta kalkulators logo
Preču grupa:
Pirkuma summa:  EUR
Kredīta termiņš:  mēn.
Pirmā iemaksa:  %
Pirmā iemaksa: 0.00 EUR
Ikmēneša maksājums: 10.22 EUR
Kredīta summa 105.00 EUR (t.sk. maksa par aizdevuma piešķiršanu 5.00% no pirkuma summas), aizņēmuma likme 22.50%, maksa par saistību izpildes kontroli 0.35%, gada procentu likme (GPL) 47.44%, kopējā maksājamā summa 122.64 EUR.
Veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme!

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________