Dāvanu kartes noteikumi
Elektroniskā dāvanu karte
JYSK elektronisko dāvanu karti iespējams izmantot, norēķinoties par pirkumiem interneta veikalā JYSK.LV! Dāvanu kartes minimālā summa ir 10 EUR un tā ir derīga 12 mēnešus no tās aktivizēšanas brīža. To var izmantot atsevišķiem pirkumiem līdz naudas limita sasniegšanai, kā arī apvienot ar citiem maksāšanas līdzekļiem. Pēc dāvanu kartes vērtības iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām to vairs nevar izmantot pirkumiem. Elektronisko dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret skaidru naudu un tās vērtība netiek atmaksāta, ja kartes kods tiek nozaudēts vai nosūtīts uz nepareizo e-pasta adresātu. Noformējot pasūtījumu, elektroniskās dāvanu kartes kods, kas nosūtīts uz pircēja norādīto e-pasta adresi, jāievada laukumā “Izmantot Dāvanu Karti” un jāpabeidz sūtījums, lai veiktu pasūtījuma apmaksu.

JYSK elektroniskās dāvanu kartes derīguma termiņš ir 1 gads no izdošanas brīža. Pārbaudīt dāvanu kartes vērtību un derīguma termiņu var “Groza” lapā, ievadot kartes numuru.

Dāvanu karte
JYSK dāvanu karti iespējams izmantot, norēķinoties par pirkumiem visos JYSK veikalos. Minimālā kartes summa ir 10 eur. Šo karti var lietot kopā ar citiem maksāšanas līdzekļiem - tavu maksājumu karti vai skaidru naudu. Naudas atlikums, kas ir pieejams uz kartes, ir norādīts uz tavas kvīts. Pēc kartes vērtības iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām JYSK dāvanu karti nevar izmantot pirkumiem.
    - Karte darbojas valstī, kurā tā ir izsniegta.
    - Karte ir derīga 1 gadu no tās aktivizēšanas brīža.
    - Karti nav iespējams apmainīt pret skaidru naudu.
    - Kartes vērtība netiek atmaksāta, ja karte tiek nozagta vai nozaudēta.