Lateko Līzings
Preces uz nomaksu
Lai noformētu preces uz nomaksu Tev jābūt 18 gadu vecumu sasniegušai personai ar derīgu Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi un pastāvīgu darba vietu. Mēs sazināsimies ar Tevi, lai precizētu, kādi dokumenti būs jāsagatavo saņemot preci. Pirmo iemaksu varat veikt tikai ar bankas pārskaitījumu.
Akciju “Mēs pielīdzināmies zemākajai cenai”, "120 izmēģinājuma naktis" un Neierobežotās preču atgriešanas akcijas priekšrocības nevar izmantot pirkumiem, kuriem norēķināšanās par preci veikta ar līzinga starpniecību.

Līzingā noformēta pasūtījuma saņemšanas kārtība
- Gadījumā, ja izvēlaties līzingu, pasūtījumu varat saņemt JYSK veikalā vai ar kurjeru.
- Pasūtījumu varēs saņemt tā persona, uz kuras vārda ir veikts pasūtījums. Preces saņemšanas brīdī klientam ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, kā arī jāsagatavo šī dokumenta kopija, ja pasūtījums tiek piegādāts ar kurjeru.
- Piegādes gadījumā kurjers atdos un ļaus parakstīt dokumentus tikai tai personai, uz kuras vārda ir noformēts līzings.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

AS „LATEKO LĪZINGS” sniedz iespēju ērti iegādāties preci, par to norēķinoties ar pēcapmaksu ar Tev individuāli sastādītu maksājumu grafiku, kas ļauj izvēlēties atbilstošu atmaksas periodu un maksājumu apmēru. Katram klientam ir iespēja iegādāties gan atsevišķu preci, gan preču kopumu un noformēt to kredītā. Izvēlēto preci varēsi saņemt uzreiz, bet maksājumus veikt ik mēnesi vadoties pēc sastādītā maksājuma grafika. AS „LATEKO LĪZINGS” piedāvā aizdevumu no 50 EUR līdz 3000 EUR ar tā atmaksu līdz pat 36 mēnešiem. Kredīta pirmā iemaksa sākot no 0%. Ja pirkuma summa būs virs 1400 EUR pirmā iemaksa būs 10 % no preces cenas. AS „LATEKO LĪZINGS” pakalpojumus var saņemt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Klientam ir jābūt regulāriem, pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvai kredīta vēsturei. Kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai ID karte. Noformējot kredīta līgumu, klientam ir iespēja izvēlēties izdevīgāko atmaksas datumu (15 dienu robežās), kā arī nepieciešamības gadījumā atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto kredīta termiņu. Vairāk informācijas šeit.