JYSK klienta karte privātpersonām
 
JYSK klienta kartes saņemšana
JYSK bezmaksas digitālās klienta kartes* saņemšanai reģistrē savu profilu šeit. Digitālā klienta karte tiks nosūtīta uz reģistrēto e-pastu.
JYSK plastikāta klienta karti iespējams iegādāties JYSK veikalā par 0,99 EUR. Klienta karte tiks izsniegta pēc kartes pieteikuma aizpildīšanas.
JYSK klienta kartes darbības periods ir beztermiņa vai arī kamēr pastāv atlaižu programma. Klienta kartes noteikumi pieejami JYSK veikalos Latvijā un JYSK.lv.

*Kartes saņemšanai veikt atsevišķu pirkumu nav nepieciešams. Ja esi jau reģistrēts JYSK.lv klients, digitālās klienta kartes priekšrocības saņemsi, autorizējoties savā profilā pirms iepirkšanās JYSK.lv. 
 
JYSK ir ļoti svarīgi, lai klienti saņemtu ne vien labāko, bet arī izdevīgāko piedāvājumu. Tāpēc esam ieviesuši JYSK klienta karti, kuras priekšrocības ir pieejamas gan JYSK veikalos Latvijā, gan interneta veikalā JYSK.lv.
PIESAKIES UN SAŅEM JYSK KLIENTA KARTI – ĪPAŠI LABĀM CENĀM UN PIEDĀVĀJUMIEM IK DIENU!
 
Īpašas cenas ar klienta karti simtiem preču katru dienu
JYSK GOLD līmeņa matraci iespējams atgriezt 120 dienu laikā no tā iegādes brīža, samainot to pret citu līdzvērtīgu preci
Pagarinātā garantija JYSK matračiem uz 10, 15 un pat 25 gadiem
Pagarinātā garantija JYSK segām uz 5, 10 un pat 15 gadiem
Ja pie cita tirgotāja atradīsi identisku JYSK iegādātu preci par zemāku cenu (30 dienu laikā no preces iegādes brīža), atgriezīsim preces cenu starpību elektroniska kupona formātā
Neierobežots termiņš preču atgriešanai, neatkarīgi no preces iegādes vietas – kādā no JYSK veikaliem vai interneta veikalā JYSK.lv
Iepirkšanās ar JYSK klienta karti
Ar digitālo klienta karti
   - Lai izmantotu klienta karti veikalā, lūdzu, saglabā to savā viedierīcē un uzrādi kasierim pirms apmaksas veikšanas. Klienta karte vienmēr būs pieejama arī tavā JYSK.lv klienta profilā.
   - Lai izmantotu klienta karti JYSK.lv, pirms iepirkšanās, lūdzu, autorizējies savā profilā ar reģistrēto lietotājvārdu un paroli.
Ar plastikāta karti
   - Lai izmantotu klienta karti veikalā, lūdzu, uzrādi to kasierim pirms apmaksas veikšanas.
   - Lai saņemtu klienta kartes priekšrocības JYSK.lv, izmantot var tikai digitālo klienta karti, pirms iepirkšanās autorizējoties savā profilā (vai izveidojot jaunu profilu).
 
JYSK veikala klienta kartes un klienta profila konta lietošanas noteikumus lasi šeit.