JYSK KLIENTA KARTE

JYSK vienmēr ir svarīgi, lai klienti saņemtu ne vien labāko, bet arī izdevīgāko piedāvājumu. Tāpēc esam ieviesuši JYSK klienta karti, kuras priekšrocības ir pieejamas gan JYSK veikalos Latvijā, gan interneta veikalā JYSK.lv.

Piesakoties JYSK klienta kartei, saņemsiet tikai atlaižu programmas dalībniekiem izvēlētas priekšrocības:

-        Klienta kartes cenas tūkstošiem produktu ik dienu (precēm ar norādi "Cena ar klienta karti"); 

-        Akciju piedāvājumus ar ietaupījumu līdz 50%;

-        Iespēju uzzināt pirmajam par preču jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem;

-        Ekspertu ieteikumus mājokļa labiekārtošanā.

JYSK klienta kartes darbības periods ir beztermiņa jeb, kamēr pastāv atlaižu programma. Klienta kartes noteikumi pieejami JYSK veikalos Latvijā un JYSK.lv.


JYSK KLIENTA KARTES SAŅEMŠANA*

-        JYSK digitālās klienta kartes** saņemšanai reģistrējiet savu profilu šeit. Digitālā klienta karte tiks nosūtīta uz jūsu reģistrēto e-pastu.

-        JYSK plastikāta klienta karti iespējams iegādāties JYSK veikalā par 0,99 EUR. Klienta karte tiks izsniegta pēc kartes pieteikuma aizpildīšanas.

IEPIRKŠANĀS AR JYSK KLIENTA KARTI

-        AR DIGITĀLO KLIENTA KARTI

  1. Lai izmantotu klienta karti veikalā, lūdzu, saglabājiet to savā viedierīcē un uzrādiet kasierim pirms apmaksas veikšanas. Klienta karte vienmēr būs pieejama arī jūsu JYSK.lv klienta profilā.
  2. Lai izmantotu klienta karti JYSK.lv, pirms iepirkšanās, lūdzu, autorizējaties savā profilā ar reģistrēto lietotājvārdu un paroli.

-        AR PLASTIKĀTA KARTI

  1. Lai izmantotu klienta karti veikalā, lūdzu, uzrādiet to kasierim pirms apmaksas veikšanas.
  2. Lai saņemtu klienta kartes priekšrocības JYSK.lv, izmantot var tikai digitālo klienta karti, pirms iepirkšanās autorizējoties savā profilā (vai izveidojot jaunu profilu).

*Kartes saņemšanai veikt atsevišķu pirkumu nav nepieciešams.

**Ja esat jau reģistrēts JYSK.lv klients, digitālās klienta kartes priekšrocības saņemsiet, autorizējoties savā profilā pirms iepirkšanās JYSK.lv.