JYSK KLIENTA KARTE
JYSK klienta kartes saņemšanai
 
JYSK bezmaksas digitālās klienta kartes* saņemšanai reģistrē savu profilu JYSK.lv un digitālā klienta karte tiks nosūtīta uz reģistrēto e-pastu.
JYSK plastikāta klienta karti iespējams iegādāties JYSK veikalā par 0,99 EUR. Klienta karte tiks izsniegta pēc kartes pieteikuma aizpildīšanas.
JYSK klienta kartes darbības periods ir beztermiņa vai arī kamēr pastāv atlaižu programma. Klienta kartes noteikumi pieejami JYSK veikalos Latvijā un JYSK.lv.

*Kartes saņemšanai veikt atsevišķu pirkumu nav nepieciešams. Ja esi jau reģistrēts JYSK.lv klients, digitālās klienta kartes priekšrocības saņemsi, autorizējoties savā profilā pirms iepirkšanās JYSK.lv. 
 
JYSK klienta karte privātpersonām
JYSK ir ļoti svarīgi, lai klienti saņemtu ne vien labāko, bet arī izdevīgāko piedāvājumu. Tāpēc esam ieviesuši JYSK klienta karti, kuras priekšrocības ir pieejamas gan JYSK veikalos Latvijā, gan interneta veikalā JYSK.lv.
 
Piesakoties JYSK klienta kartei, saņemsi tikai atlaižu programmas dalībniekiem izvēlētas priekšrocības:
Īpašas cenas ar klienta karti simtiem preču katru dienu
JYSK GOLD līmeņa matraci iespējams atgriezt 120 dienu laikā no tā iegādes brīža, samainot to pret citu līdzvērtīgu preci
Pagarinātā garantija JYSK matračiem uz 10, 15 un pat 25 gadiem
Pagarinātā garantija JYSK segām uz 5, 10 un pat 15 gadiem
Ja pie cita tirgotāja atradīsi identisku JYSK iegādātu preci par zemāku cenu (30 dienu laikā no preces iegādes brīža), atgriezīsim preces cenu starpību elektroniska kupona formātā
Neierobežots termiņš preču atgriešanai, neatkarīgi no preces iegādes vietas – kādā no JYSK veikaliem vai interneta veikalā JYSK.lv
JYSK klienta karte juridiskām personām un saimnieciskās darbības veicējiem
Biznesa vadība nozīmē ne vien panākumus, bet arī prasmi atrast un piemērot izdevīgāko savam biznesam, kas, savukārt, pozitīvi atspoguļojas ienākumos. Kļūstot par JYSK Klienta kartes īpašnieku kā sava biznesa pārstāvim, Jūs saņemsiet tikai atlaižu programmas dalībniekiem izvēlētas priekšrocības:
    - Klienta kartes cenas simtiem produktu ik dienu (precēm ar norādi „Cena ar klienta karti”).
    - Akciju piedāvājumus ar ietaupījumu līdz 50%.
    - Atlaidi 25% apmērā no baltās cenu zīmes JYSK veikalos vai STANDARTA CENAS interneta veikalā (atlaides nesummējas un neattiecas uz SUPERCENAS, Izpārdošanas, Cena ar klienta karti, Apjoma atlaides precēm; atlaidei nav iespējams pielietot citu akciju vai kuponu).
    - Papildu apjoma atlaidi visiem pirkumiem virs:
           • 1 000 EUR – 3%
           • 5 000 EUR – 5%
           • 10 000 EUR – 10%
    - Iespēju uzzināt pirmajam par preču jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem.
Pasūtījuma virs 10’000 EUR gadījumā lūdzam sazināties ar JYSK klientu apkalpošanas centru info@JYSK.lv, lai saņemtu individuālu piedāvājumu.
 
Iepirkšanās ar JYSK klienta karti
Ar digitālo klienta karti
   - Lai izmantotu klienta karti veikalā, lūdzu, saglabā to savā viedierīcē un uzrādi kasierim pirms apmaksas veikšanas. Klienta karte vienmēr būs pieejama arī tavā JYSK.lv klienta profilā.
   - Lai izmantotu klienta karti JYSK.lv, pirms iepirkšanās, lūdzu, autorizējies savā profilā ar reģistrēto lietotājvārdu un paroli.
Ar plastikāta karti
   - Lai izmantotu klienta karti veikalā, lūdzu, uzrādi to kasierim pirms apmaksas veikšanas.
   - Lai saņemtu klienta kartes priekšrocības JYSK.lv, izmantot var tikai digitālo klienta karti, pirms iepirkšanās autorizējoties savā profilā (vai izveidojot jaunu profilu).