Interneta veikala apzīmējumi
STANDARTA CENA 
Prece, kurai norādīta tikai viena cena, tiek pārdota par tās standarta cenu. Šīm cenu zīmju precēm tiek piemērotas preču grupu atlaides, ja par to ir izlikts atsevišķs paziņojums mājaslapā.
49,99 €

VIENMĒR ZEMA CENA
Apzīmējums VIENMĒR ZEMA CENA ir piemērots precēm, kurām ir noteikta zemākā cena atbilstošajā preču kategorijā JYSK interneta veikalā. Šīm cenu zīmju precēm netiek piemērotas nekādas papildu atlaides, ja vien tas nav atsevišķi nepārprotami komunicēts.
19,99 €

CENA AR KLIENTA KARTI
Apzīmējums CENA AR KLIENTA KARTI cenu zīme tiek izmantota dažādu preču grupu precēm. CENA AR KLIENTA KARTI tiek piemērota tikai klienta karšu turētājiem, veicot pirkumu no sava reģistrētā JYSK.lv profila. Ja pirkums netiek veikts no autorizēta profila, tiek piemērota STANDARTA CENA, kas ir norādīta zem preces. Šīm cenu zīmju precēm netiek piemērotas nekādas papildu atlaides, ja vien tas nav atsevišķi nepārprotami komunicēts.
25,99 €
20,99 €

AKCIJAS CENA
AKCIJAS preces atlaidei ir ierobežots laiks, kas saskan ar kampaņas termiņu. Uz cenu zīmes ir norādīta vecā cena, jaunā cena, atlaides procents un periods, kurā atlaide ir spēkā. Šīm cenu zīmju precēm netiek piemērotas nekādas papildu atlaides, ja vien tas nav atsevišķi un nepārprotami komunicēts.
  AKCIJA  
79,99 € 99,99
 4 d. 07:09:18

IZPĀRDOŠANAS CENA
Apzīmējums IZPĀRDOŠANA tiek izmantots preču krājumu izpārdošanai. IZPĀRDOŠANAS preces atlaide ir spēkā, kamēr prece ir pieejama noliktavā. Zem preces ir norādīta vecā cena, jaunā cena, atlaides procents un termiņš, kamēr prece pieejama noliktavā. Šīm cenu zīmju precēm netiek piemērotas nekādas papildu atlaides, ja vien tas nav atsevišķi nepārprotami komunicēts.
  IZPĀRDOŠANA  
49,99 € 89,99

APJOMA CENA
Precei, kurai zem standarta cenas ir norādīta vēl viena cena ar atzīmi “pērkot 2 gab. un vairāk”, ir piemērojama apjoma cena, pērkot 2 vai vairāk vienādas preces. Šīm cenu zīmju precēm piemērotas preču grupu atlaides no standarta cenas, ja par to ir izlikts atsevišķs paziņojums mājaslapā.
5,99 €
2,99 €/ gab   pērkot 2+ 

KUPONS
KUPONA atlaides tiek piemērotas uz kampaņā noteiktām precēm vai preču grupām ar KUPONĀ norādīto atlaides kodu. KUPONA kods ir jāievada norādītajā lauciņā pirms apmaksas veikšanas. KUPONA noteikumi – piemērotās atlaides lielums un preču kategorijas – var atšķirties atkarībā no kampaņas. Kampaņas preces parasti tiek atzīmētas ar īpašo kampaņas apzīmējumu pie preces.
PAPILDUS -10% AR KODU  SLEEP