STANDARTA CENA

Prece, kurai norādīta tikai viena cena, tiek pārdota par tās standarta cenu. Šīm cenu zīmju precēm tiek piemērotas preču grupu atlaides, ja par to ir izlikts atsevišķs paziņojums mājaslapā.

SUPERCENA

Prece ar apzīmējumu SUPERCENA ir precēm, kuras ir definētas kā zemākā cenā noteiktā preču kategorijā JYSK interneta veikalā. Šīm cenu zīmju precēm netiek piemērotas nekādas papildu atlaides, ja vien tas nav atsevišķi nepārprotami komunicēts.

CENA AR KLIENTA KARTI

Apzīmējums CENA AR KLIENTA KARTI cenu zīme tiek izmantota dažādu preču grupu precēm. CENA AR KLIENTA KARTI tiek piemērota tikai klienta karšu turētājiem, veicot pirkumu no sava reģistrētā JYSK.lv profila. Ja pirkums netiek veikts no autorizēta profila, tiek piemērota STANDARTA CENA, kas ir norādīta zem preces. Šīm cenu zīmju precēm netiek piemērotas nekādas papildu atlaides, ja vien tas nav atsevišķi nepārprotami komunicēts.

IZPĀRDOŠANAS CENA

Apzīmējums IZPĀRDOŠANA tiek izmantots preču krājumu izpārdošanai. IZPĀRDOŠANAS preces atlaide ir spēkā, kamēr prece ir pieejama noliktavā. Zem preces ir norādīta vecā cena, jaunā cena, atlaides procents un termiņš, kamēr prece pieejama noliktavā. Šīm cenu zīmju precēm netiek piemērotas nekādas papildu atlaides, ja vien tas nav atsevišķi nepārprotami komunicēts.

APJOMA CENA

Precei, kurai zem standarta cenas ir norādīta vēl viena cena ar atzīmi “pērkot 2 gab. un vairāk”, ir piemērojama apjoma cena, pērkot 2 vai vairāk vienādas preces. Šīm cenu zīmju precēm piemērotas preču grupu atlaides no standarta cenas, ja par to ir izlikts atsevišķs paziņojums mājaslapā.

AKCIJA

Apzīmējums AKCIJA tiek izmantots konkrētu kampaņu ietvaros. AKCIJA preces atlaidei ir ierobežots laiks, kas saskan ar kampaņas termiņu. Zem preces ir norādīta vecā cena, jaunā cena, atlaides procents un termiņš, kurā atlaide ir spēkā. Šis apzīmējums piemērojams precēm, kurām noteiktā periodā darbojas AKCIJA. Šīm cenu zīmju precēm netiek piemērotas nekādas papildu atlaides, ja vien tas nav atsevišķi nepārprotami komunicēts.

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

Apzīmējums ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS tiek izmantots konkrētu kampaņu ietvaros. ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS preces atlaidei ir ierobežots laiks, kas saskan ar kampaņas termiņu. Zem preces ir norādīta vecā cena, jaunā cena, atlaides procents un termiņš, kurā atlaide ir spēkā. Šis apzīmējums piemērojams precēm, kurām noteiktā periodā darbojas ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS. Šīm cenu zīmju precēm netiek piemērotas nekādas papildu atlaides, ja vien tas nav atsevišķi nepārprotami komunicēts.

KUPONS

KUPONA atlaides tiek piemērotas uz kampaņā noteiktām precēm vai preču grupām ar KUPONĀ norādīto atlaides kodu. KUPONA kods ir jāievada norādītajā lauciņā pirms apmaksas veikšanas. KUPONA noteikumi – piemērotās atlaides lielums un preču kategorijas – var atšķirties atkarībā no kampaņas.