[04.03.2024.]
Mierīgam miegam - 120 izmēģinājuma naktis
JYSK GOLD kvalitātes līmeņa matrači piedāvā augstāko kvalitāti mūsu plašajā matraču klāstā.
Esam droši, ka Tu būsi apmierināts ar savu matraci! Lai tavu izvēli padarītu vēl vieglāku matraču izvēlē, GOLD matračiem piedāvājam 120 izmēģinājuma naktis, kuru laikā GOLD matraci iespējams atgriezt, pretī saņemot JYSK dāvanu karti 100% apmērā no matrača vērtības. Piedāvājums spēkā JYSK klienta kartes īpašniekiem, saglabājot čeku vai tiešsaistes pasūtījuma numuru un izpildot šis akcijas noteikumus.*  Akcijas "120 izmēģinājuma naktis" priekšrocības nevar izmantot pirkumiem, kuriem norēķināšanās par preci veikta ar līzinga** starpniecību (uz nomaksu).
 
NOTEIKUMI
Veikalā vai tiešsaistē iegādāto GOLD klases matraci ir iespējams atgriezt 120 dienu laikā no pirkuma veikšanas dienas, uzrādot pirkuma čeka vai pavadzīmes oriģinālu vai tiešsaistes pasūtījuma numuru. Tā ir papildu garantija, kas pārsniedz Latvijas Republikas tiesību aktu nosacījumus par preču atdošanu.
1.  Akcijas priekšrocības pircējs var izmantot, ja GOLD matracis ir iegādāts vienlaicīgi (vienā pirkumā) ar PLUS vai GOLD klases virsmatraci vai jebkādas kvalitātes klases matraču aizsargu, vai ūdensnecaurlaidīgo palagu un tas ir lietots iegādāta GOLD matrača aizsardzībai no nolietojuma un bojājumiem.
2. Par matrača atgriešanu iepriekš ir jāinformē JYSK Klientu apkalpošanas serviss, iesniedzot preču atgriešanas pieprasījumu. Pieprasījumam ir jāpievieno matrača (virsmatrača un/vai matrača aizsarga, ja tas atgriežams) fotoattēli.***
3.  Vienlaicīgi ar matraci ir iespējams atgriezt virsmatraci, un/vai matrača aizsargu vai ūdensnecaurlaidīgo palagu, ievērojot akcijas noteikumus. Uz virsmatraci, un/vai matraču aizsargu vai ūdensnecaurlaidīgo palagu atsevišķi 120 izmēģinājuma naktis neattiecas un to nav iespējams atgriezt, proti akcijas noteikumi neparedz tikai virsmatrača, un/vai matrača aizsarga vai ūdensnecaurlaidīgā palaga atgriešanu paturot GOLD matraci.
4. Atgriežot matraci (un virsmatraci un/vai matrača aizsargu), tam ir jābūt tīram, nesalauztam, nebojātam, ar matrača identifikācijas marķējumu, lietošanas pazīmēm, kas nepārsniedz normālu nolietojumu, kā arī matracim (virsmatracim un/vai matrača aizsargam, ja tas tiek atgriezts) ir jābūt saudzīgi lietotam, stingri ievērojot tā izmantošanas mērķi.
5. Transportēšanas laikā matraci nedrīkst salocīt.
6. Atgriezt ir iespējams tikai JYSK Latvijas veikalā vai JYSK tiešsaistes veikalā www.JYSK.lv iegādātu GOLD klases matraci (virsmatraci un/vai matrača aizsargu, un/vai ūdensnecaurlaidīgo palagu). Pirkumam jābūt veiktam ar JYSK klienta karti. 
7. Matraci (virsmatraci un/vai matrača aizsargu, un/vai ūdensnecaurlaidīgo palagu) ir iespējams atgriezt veikalā, kurā tas tika iegādāts un/vai saņemts; ja preci piegādāja kurjers vai tā ir saņemta JYSK Noliktavā Mežciems, preci ir iespējams atgriezt tuvākajā veikalā.
8. Atgriežot matraci (virsmatraci un/vai matrača aizsargu, un/vai ūdensnecaurlaidīgo palagu),tās atgriešanas izmaksas netiek kompensētas; transporta izmaksas sedz pircējs.
9. Nauda tiek atgriezta JYSK elektroniskās dāvanu kartes veidā*** (interneta veikala pirkumiem) vai plastikāta kartes veidā*** (veikala pirkumiem), kas ir jāizmanto viena gada laikā no plastikāta dāvanu kartes izsniegšanas dienas vai elektroniskās dāvanu kartes koda nosūtīšanas dienas uz klienta norādīto e-pasta adresi ****.
 
*Akcija spēkā no 04.03.2024. un tā piemērojas pirkumiem, kas veikti sākot no 04.03.2024
V1. -  Akcijas noteikumu [20.07.2021. redakcija] ir spēkā pirkumiem, kas ir veikti līdz 11.12.2023. (ieskaitot)
V2. - Akcijas noteikumu [12.12.2023. redakcija] ir spēkā pirkumiem, kas ir veikti sākot no 12.12.2023 līdz 03.03.2024.
** ESTO, Lateko līzings.  120n-040323
** ESTO, Lateko līzings.
***JYSK patur tiesības atteikt matrača (virsmatrača un/vai matrača aizsarga, un/vai ūdensnecaurlaidīgo palagu)  atgriešanas pieteikumu, ja matrača (virsmatrača un/vai matrača aizsarga)  stāvoklis neatbilst noteikumiem.
****JYSK elektronisko dāvanu karti iespējams izmantot tikai interneta veikalā, plastikāta dāvanu karti iespējams izmantot tikai veikalā.