Radi mājās romantisku Valentīndienas atmosfēru! 

Straujiem soļiem tuvojas Valentīndiena, un vislabāk pārsteigt savu mīļoto varēsi, radot mīlīgu, romantisku atmosfēru ar pašu gatavotām vakariņām, iecienīto filmu skatīšanos, dejām sveču gaismā, sirsnīgām sarunām un atmiņām par kopā pavadīto laiku. Pilnīgi iespējams, ka šajā dienā jums radīsies arī idejas par kopīgajiem plāniem nākotnē. Aizmirsti par pūļiem kinoteātros un restorānos – iegādājies pāris romantiskus dekora priekšmetus un radi mazo paradīzi tikai jums diviem. Lūk, pāris idejas mājokļa iekārtošanai no mums!

1. Skandināvu dizaina mēbeles un silts tekstils
Valentines_blog_textile

Šajā gada laikā sarkanā krāsa ir redzama teju visur. Tā ir mīlestības, pieķeršanās un spēka simbols. Bet, zini, romantiskas atmosfēras radīšanai pietiek vien ar dažiem sarkanas krāsas akcentiem, piemēram, plediemdekoratīvajiem spilveniemsvecēmgultasveļu vai dvieļiem. Baltie, rozā un pasteļtoņi būs lielisks papildinājums neatvairāma koptēla radīšanā. 
Lai romantisko sajūtu paildzinātu, papildini interjeru ar skandināvu dizaina naktsskapīti, kafijas galdiņu, un citām mēbelēm gaišos, tīros toņos vai lūko pēc vintage stila ar pasteļtoņu akcentiem. Valentīndienā neiztikt bez brokastu galdiņa gultai, kas noderēs arī vēlajos un laiskajos rītos, brokastojot gultā. Kas zina, varbūt šis ir īstais laiks, lai jūs abi tiktu pie jaunas, plašas divguļamās gultas vai ērta dīvāna filmu vakariem!

2. Gaumīgi interjera elementi romantiskai atmosfērai

Valentines_blog_accessories

Svecesšampanieša glāzeslaternas – tas viss ir ideāli piemērots šiem svētkiem. Tev ir neierobežotas izvēles iespējas – ņemt parastās, krāsainās sveces un ievietot tās dažādu forumu un dizainu svečturos vai iegādāties aromātiskās sveces ar vaniļas, kafijas vai augļu smaržu. Lieliska izvēle būs arī metāla un koka lukturi, kas jūsu Mīlētāju dienas interjeram piešķirs ziemeļniecisku šiku. 
Motivējoši un iedvesmojoši citāti foto rāmjos, kā arī dekoratīvie burti kopējai atmosfērai piešķirs papildus pozitīvismu, savukārt fotogrāfijas no jūsu kopīgajiem ceļojumiem, pasākumiem un atpūtas mirkļiem radīs patīkamas sajūtas, kavējoties atmiņās par šiem brīžiem. Pīti grozi vai kartona uzglabāšanas kastes noderēs, lai paslēptu otrajai pusītei domātās pārsteiguma dāvanas.

Iedvesmojies no šīm idejām un padari 14. februāri par lieliskāko dienu šajā mēnesī! Papildus idejas mājokļa iekārtošanai svētkiem smelies jaunākajā JYSKart Deco epizodē!


Lai arī kā Tu nolemtu sagaidīt šos īpašos svētkus, dari tā, lai arī katra nākamā diena jums abiem ir tikpat laimīga un mīlestības pilna kā Valentīndiena! Sveicieni no mums, JYSK!