JYSKart

Iedvesmas deva tavam interjeram!

JYSKart ir projekts, ar kura palīdzību mēs vēlamies tevi iedvesmot un sagatavot pārmaiņām interjerā. Mūsu radošā komanda ik mēnesi tavā rīcībā nodos vismaz divas sērijas, kurās dalīsies ar idejām un padomiem unikālu, personalizētu interjera element radīšanā, izmantojot JYSK preces, kas jau atrodamas tavās mājās, un parādīs, kā iekārtot interjeru un pat pagalmu, lai dzīvesvietu padarītu par mājīgāko vietu uz Zemes.

Projekts tevi iedrošinās domāt ārpus rāmjiem un radīt savai personībai, raksturam un gaumei atbilstošu interjeru. Tu iemācīsies izmantot šķietami vienkāršas un ikdienišķas lietas un rīkus, lai savām rokām izveidotu pārsteidzošus interjera elementus, piemēram, gaumīgu lustru no vienkāršiem, JYSK veikalā nopērkamiem drēbju pakaramajiem, un, sekojot mūsu dizaineru veikumam, varēsi iekārtot savu mājokli gluži kā pēc skandināvu stila rokasgrāmatas.


Jaunākā epizode: 

        

Visu JYSKart epizožu sarakstu (to ir vairāk nekā 50) atradīsi projekta YouTube kanālā! Abonē kanālu un nepalaid garām mūsu komandas jaunāko  veikumu, lai uzzinātu, kā iekārtot savu sapņu interjeru!
Seko JYSKart arī Instagram, lai vienmēr zinātu, kad gaidāma jauna epizode un uzzinātu vairāk par projekta tapšanas aizkulisēm!