JYSKart

JYSKart ir projekts, kura galvenais mērķis ir parādīt Tev, kā iespējams izveidot unikālus interjera elementus, pielietojot nedaudz iztēles un pavisam vienkāršus JYSK produktus. Projekta komandas sastāvā ir nestandarta ideju ģeneratori un mākslinieki ar zelta rokām.

JYSKart video epizodes iedvesmos Tevi radīt neparastas, personalizētas dizaina lietas, pārveidojot jau esošos produktus, kā arī radot kaut ko šķietami neiedomājamu, piemēram, lustru no pufa. Katra JYSKart epizodes tapšana sākas ar ideju, kura parasti tiek smelta no žurnāliem, filmām, gleznām, dabas un iztēles. Katra ideja tiek kopīgi izvērtēta, vienmēr paturot prātā to, ka produktiem un darbarīkiem jābūt viegli pieejamiem, kā arī viegli izmantojamiem. Ir padomāts par visu, lai radītu Tev viegli saprotamu un baudāmu video.

Pieraksties JYSKart YouTube kanālam un uzzini viens no pirmajiem, kā padarīt savu mājokli neatkārtojamu, izmantojot visiem pieejamus produktus, gan skaita, gan cenas ziņā. Seko JYSKart Instagram profilam, esi vienmēr informēts par nākotnes epizodēm un uzzini kā notiek filmēšanas process.

Mēs būsim priecīgi uzklausīt arī Tavas idejas! Raksti mums uz art@jysk.lv, esam atvērti jebkura veida sadarbībai!