LAIKS DOTIES ĀRĀ – UZ BALKONA

Mazām platībām ārpus mājokļa, kā balkonam, piemīt zināma priekšrocība. Ierobežotos kvadrātmetros ir vēl vienkāršāk izveidot mājīgu atmosfēru – turklāt bez lielas piepūles vai resursiem. Kā pareizi uzsākt balkona labiekārtošanu, lai pilnvērtīgi izbaudītu silto sezonu? Atbildi meklē šajā padomrakstā! 

MALTĪTES SVAIGĀ GAISĀ

Piemeklējot pareizās mēbeles, Tu varēsi izveidot gaumīgu un funkcionālu āra ēdamzonu jebkāda izmēra balkonā. Izvēlies saliekamu galdu, vai galdu ar daļēji nolokāmu virsmu – tā varēsi uz balkona gan regulāri ieturēt maltītes pie bagāti klāta galda, gan pēc nepieciešamības atbrīvot vietu citām siltuma un saules baudīšanas aktivitātēm. Krēsli, kurus arī iespējams salocīt vai arī vienkārši salikt vienu virs otra, būs lietderīgāki par stacionāriem atpūtas zviļņiem. Un viss, kas nepieciešams šādu krēslu komforta pilnveidošanai gan pusdienojot, gan uz tiem atpūšoties, būs mīksti krēslu paliktņi. Ja tomēr vēlies mēbeles uz balkona atstāt fiksētā vietā, tad izvēlies galdu un krēslus uz iespējami šaurākām kājām un ar papildu vietu zem tiem, kur uzglabāt citus balkona piederumus.

Saliekams galds EGELUND

Āra mēbeļu komplekts HOBRO+GUDHJEM

Saliekams krēsls KAMSTRUP

Āra mēbeļu komplekts HOBRO+NABE

ATPŪTAS ZONA IK VIENAM

Ja Tavs plāns ir balkonu pataisīt par miera oāzi, kur atsēsties vai pat atgulties, izvēlies krēslu ar regulējamu atzveltni vai izmēros mazāku mīksto atpūtas krēslu! Izvēloties divvietīgos atpūtas krēslus vai dīvānus, parūpēsies arī par pārējo mājinieku vai gaidāmo ciemiņu komfortu. Iekārtojumu papildini ar praktisku galdiņu, kuru viegli pārvietot pēc vajadzības. Kad vieta ir ierobežota, jāizvēlas iespējami mazāk mēbeļu ar iespējami vairāk funkcijām. Piemēram, sols var kalpot gan par sēdvietu, gan arī kafijas galdiņu. Savukārt, ja balkona izmērs to atļauj, padomā par īpaši ērtu atpūtas zonu un izvēlies iekarināmu krēslu!

Iekarināms krēsls GJERN

Atpūtas dīvāns GJERLEV

Āra mēbeļu komplekts OTTA+DANNEMARE

Uzglabāšanas kaste KARLBY

PĀRVĒRT BALKONU PAR MAZO DĀRZU!

Lai uz balkona radītu maksimāli vasarīgu atmosfēru, iekārto pats savu mazdārziņu! Ārtelpām paredzētie puķu podi pieejami neskaitāmos dizainos, lielumos un formās. Izmanto balkona malas, lai uz tām uzkarinātu speciāli tam paredzētos puķu podus. Papildini augu buķeti, izvēloties puķu kastes uz augstām kājām – tas Tev sniegs iespēju izmantot vietu arī zem kastes citu lietu uzglabāšanai. Tāpat par puķu podiem var kalpot arī pītie grozi, kurus iekštelpās izmanto mantu uzglabāšanai.

Balkona puķu pods BALCONY

Iekarināms puķu pods UGLE

Iekarināms puķu pods STORSKARV

Puķu pods FLUGE