Uzglabāšanas risinājumi ikvienam mājoklim

Nesen publicētā pētījuma atklāts, ka vien 19% no visām Jaunā gada apņemšanām iztur laika pārbaudi un tiek realizētas. Starp tām ir ne tikai solījumi piekopt veselīgāku dzīvesveidu, apmeklēt sporta zāli vai atteikties no kaitīgajiem ieradumiem. Ir gana daudz cilvēku, kuri vēlas padarīt savu dzīvesvietu mājīgāku, allaž to uzturēt kārtība, radot vidi, kurā vienmēr gribas atgriezties. Mēs cienām un apbrīnojam šādas apņemšanās un esam līdzās, lai palīdzētu ceļā uz mājoklim doto solījumu piepildīšanu. Sāksim ar to, ka uzzināsim, kā interjerā iegūt vairāk brīvas vietas, jo mēs visi vismaz reizi mūžā esam sastapušies ar vienu no šīm problēmām – mājās ir ļoti ierobežota platība vai mums ir pārāk daudz lietu, kurām mēs varam atrast pielietojumu. Turpini lasīt un uzzini, kā, iegādājoties pāris uzglabāšanas kastes, tu savā interjerā varēsi atbrīvot vairāk vietas, padarīt to plašāku un organizētāku.

Perfekti sakārtota guļamistaba un skapji

storage

Mēs visi esam piedzīvojuši tos kaitinošos brīžus, kad, atverot skapi vai kumodi meklējot konkrētu apģērbu, ko plānots uzvilkt tieši šodien, to nekur nav iespējams atrast. Labākais situācijas risinājums, kas strādās ilgtermiņā, ir iegādāties pāris plastmasas kastes, kurās sašķirot džemperus, vasaras apģērbu, zeķes u.c. Plastmasas kastes lieliski noder arī apavu uzglabāšanai. Tāpat tajās vietu atradīs spilveni, segas, gultas veļas komplekti un citas lietas, kam dažādu iemeslu dēļ neatrodas vieta skapī. Vienkārši novieto šīs kastes zem gultas, un tu jebkurā brīdī varēsi ērti piekļūt savam guļamistabas tekstilam. Izmanto vakuuma maisus, lai ietaupītu vēl vairāk vietas. 

Neesi sajūsmā par plastmasas kastēm? Neuztraucies, jo mūsu piedāvājumā atradīsi arī dažādas auduma kastes, kas īpaši piemērotas arī kārtības ieviešanai atvilktnēs un plauktos. Tavai izvēlei pieejams plašs dizainu un izmēru klāsts – tas var lieliski palīdzēt atšķirt lietas skapī, ko dali ar kādu citu, vai ienest krāsas un rotaļīgumu bērnistabas interjerā.

Uzglabāšanas kastes var būt gan skaistas, gan funkcionālas

Storage blog

Ir cilvēki, kuri vēlas, lai katrs interjera elements būtu īpaši izmeklēts un piemērots konkrētajam interjeram. Ja tu sevi redzi starp šiem ļaudīm, noteikti varēsi savam mājoklim piemeklēt kādu dekoratīvu kartona kasti vai pītu grozu, kas atradīs vietu teju jebkurā vietā – lai tas būtu skapis, pagulte, kumode, grīdas plaukts, palodze vai pat pie kamīna. Kartona kastes nebūs tikpat praktiskas kā plastmasas līdzinieces, taču tās var ērti izmantot dažādu nieciņu, piemēram, foto, suvenīru, sezonālu dekorāciju un mazā tekstila, ka auduma salvešu, roku un virtuves dvielīšu uzglabāšanai. Pītie grozi un kastes, savukārt, būs ļoti noderīgi kārtības ieviešanai mājas darba stūrītī, plauktos, vannas istabā un pat virtuvē.

Kad ar mazajām kastēm nepietiek

storage

Ir reizes un vietas, kurās ar mazajām kastēm vienkārši nav gana. Vai vari iedomāties bērnistabas sakārtošanu bez lielām kastēm visām rotaļlietām? Vai brīdi, kad visi ciemiņi izklīduši pa mājām un ir laiks savākt visus papildu dekoratīvos spilvenus un pledus, kas tika sagatavoti tieši viņiem. Un, kur tad bez ietilpīga veļas groza! Šādās situācijās neiztikt bez lielām, ietilpīgām plastmasas kastēm, auduma veļas groziem un brīnišķīgajiem pītajiem groziem. Pēdējie kalpos arī ka skaists interjera elements – tev tikai jāizvēlas istabas iekārtojumam atbilstošākais.

Visiem mazajiem virtuves un vannas istabas piederumiem

storage

Virtuve un vannas istaba viennozīmīgi ir telpas, kurās neiztikt bez uzglabāšanas kastēm. Iedomājies vien, ka tu ieviesīsi perfektu kārtību ēdiena, galda piederumu un virtuves dvieļu uzglabāšana, atbrīvojot vietu gatavošanai! Un, pats labākais, - tu vienmēr zināsi, kur visu atrast. Plastmasas kastes būs izcili piemērotas ēdiena uzglabāšanai plauktos un ledusskapī, un tukšās kastes ērti varēsi salikt vienu iekš otras, tādējādi ieekonomējot vietu trauku skapī. Īsti perfekcionisti var katrai kārbiņai uz grozam pievienot uzlīmes ar to saturu, atvieglojot orientēšanos virtuvē ne vien sev, bet arī ģimenei un draugiem. 

Tas pats attiecināms arī uz vannas istabu – ir daudz vienkāršāk visu kosmētiku un dvieļus ievietot mīlīgos groziņos, nekā atstāt, kur pagadās, un nejauši pazaudēt, ja tie no plaukta nokritīs kādā grūti aizsniedzamā vietā. Galu galā, sakārtota vannas istaba izskatās daudz labāk un uzglabāšanas kastes noteikti aiztaupīs tīrīšanas laiku, jo desmit kosmētikas iepakojumu vietā tev atliks pacelt tikai vienu grozu.

- -
Nupat esam apskatījuši svarīgākos veidus, kā viegli ieviest mājās zināmu kārtību un uzglabāšanas sistēmu, taču vēl nesteidzies uz veikalu. Pirms iepirkšanās tev vispirms nepieciešams precīzi izplānot, kur novietosi katru no uzglabāšanas kastēm un groziem, kāda izmēra un cik daudz kastes tev nepieciešamas. Kad tas ir izdarīts, droši dodies uz kādu no mūsu veikaliem vai iepērcies internetā, lai piepildītu savu apņemšanos un atrastu īsto vietu katrai lietai tavās mājās. Lai priekpilna mājokļa labiekārtošana!