Uzglabāšanas risinājumi ikvienam mājoklim

Lai cik intensīva un efektīva būtu bijusi Tava lielā pavasara tīrīšana mājoklī, vienmēr attapsies ar gana daudz mantām, kuras izmest nevēlies. Un, iespējams – pat nevajag! Taču, kur tās likt, lai jau atkal mājoklī neradītu haotisku skatu un viss tiktu salikts pa plauktiņiem? Kastes, kastes un vēlreiz – kastes! Turpini lasīt un uzzini, kā, iegādājoties pāris uzglabāšanas kastes, Tu savā interjerā varēsi atbrīvot vairāk vietas, padarīt to plašāku un organizētāku, vienlaikus paturot visu, kas svarīgs.

Perfekti sakārtota guļamistaba un skapji

Mēs visi esam piedzīvojuši tos kaitinošos brīžus, kad, atverot skapi vai kumodi, nespēj atrast konkrēto apģērbu vai lietu. Labākais situācijas risinājums, kas strādās ilgtermiņā, ir iegādāties pāris plastmasas kastes, kurās sašķirot džemperus, vasaras drēbes, zeķes un citus apģērbus. Plastmasas kastes lieliski noder arī apavu uzglabāšanai. Tāpat tajās vietu atradīs spilveni, segas, gultas veļas komplekti un citas lietas, kam dažādu iemeslu dēļ neatrodas vieta skapī. Vienkārši novieto šīs kastes zem gultas un Tu jebkurā brīdī varēsi ērti piekļūt savam guļamistabas tekstilam. Izmanto vakuuma maisus, lai ietaupītu vēl vairāk vietas.

Ja neesi sajūsmā par plastmasas kastēm, mūsu piedāvājumā atradīsi arī dažādas auduma kastes, kas īpaši piemērotas kārtības ieviešanai atvilktnēs un plauktos. Tavai izvēlei pieejams plašs dizainu un izmēru klāsts – tas var lieliski palīdzēt atšķirt lietas skapī, ko dali ar kādu citu, vai ienest krāsas un rotaļīgumu bērnistabas interjerā.

Uzglabāšanas kastes var būt gan skaistas, gan funkcionālas

Ir cilvēki, kuri vēlas, lai katrs interjera elements būtu īpaši izmeklēts un piemērots konkrētajam mājokļa iekārtojumam. Ja arī Tu esi viens no tiem, noteikti varēsi savam mājoklim piemeklēt kādu dekoratīvu kartona kasti vai pītu grozu, kas atradīs vietu teju jebkurā stūrītī – vai tas būtu skapis, pagulte, kumode, grīdas plaukts, palodze vai pat pie kamīna. Kartona kastes nebūs tikpat praktiskas kā plastmasas līdzinieces, taču tās var ērti izmantot dažādu nieciņu, piemēram, foto, suvenīru, sezonālu dekorāciju un mazā tekstila, kā auduma salvešu, roku un virtuves dvielīšu uzglabāšanai. Pītie grozi un kastes, savukārt, būs ļoti noderīgi kārtības ieviešanai mājas darba stūrītī, plauktos, vannas istabā un pat virtuvē.

Kad ar mazajām kastēm nepietiek

Ir reizes un vietas, kurās ar mazajām kastēm vienkārši nav gana. Vai vari iedomāties bērnistabas sakārtošanu bez lielām kastēm visām rotaļlietām? Vai brīdi, kad visi ciemiņi izklīduši pa mājām un ir laiks savākt visus papildu dekoratīvos spilvenus un pledus, kas tika sarūpēti tieši viņiem? Un, kur tad bez ietilpīga veļas groza? Šādās situācijās neiztikt bez lielām, ietilpīgām plastmasas kastēm, auduma veļas groziem un gaumīgiem pītajiem groziem. Pēdējie kalpos arī kā skaists interjera elements – Tev tikai jāizvēlas savas istabas iekārtojumam atbilstošākais.

Visiem mazajiem virtuves un vannas istabas piederumiem

Virtuve un vannas istaba viennozīmīgi ir telpas, kurās neiztikt bez uzglabāšanas kastēm. Iedomājies, kā Tu ieviesīsi perfektu kārtību ēdiena, galda piederumu un virtuves dvieļu uzglabāšanai, un tādējādi atbrīvosi arī vietu gatavošanai! Un, protams, vienmēr zināsi, kur visu atrast. Plastmasas kastes būs izcili piemērotas ēdiena uzglabāšanai plauktos un ledusskapī, un tukšās kastes ērti varēsi salikt vienu iekš otras, tādējādi ietaupot vietu trauku skapī. Īsti perfekcionisti var katrai kārbiņai vai grozam pievienot uzlīmes ar produktu nosaukumiem, atvieglojot orientēšanos virtuvē ne vien sev, bet arī ģimenei un draugiem.

Tas pats attiecas arī uz vannas istabu – ir daudz vienkāršāk visu kosmētiku un dvieļus ievietot mīlīgos groziņos, nekā atstāt, kur pagadās, un nejauši pazaudēt, ja tie no plaukta nokritīs kādā grūti aizsniedzamā vietā. Galu galā, sakārtota vannas istaba izskatās daudz labāk un uzglabāšanas kastes noteikti aiztaupīs tīrīšanas laiku, jo desmit kosmētikas iepakojumu vietā Tev atliks pacelt tikai vienu grozu.