Tikai tādēļ, ka gada siltajā sezonā mājokļa iekštelpās nepavadi tik daudz laika, nenozīmē, ka tā nav pelnījusi pilnvērtīgu iekārtojumu. Padari savas mājas patīkamākas ar pavisam nelieliem, taču efektīviem risinājumiem un ievies vasaru arī iekštelpās!

DAUDZFUNKCIONĀLAS MĒBELES

Domā praktiski un izmanto daudzfunkcionālas mēbeles, dekorējot savu vasarnīcu. Piemēram, krēslu paliktņu un citu vasaras preču uzglabāšanas kasti var izmantot arī par kafijas galdiņu. Tā radīsi vairāk vietas, vienlaikus nodrošinot visu nepieciešamo vienuviet. Tāpat krēslu, uz kura pusdieno, vari izmantot arī par naktsskapīti pie gultas. Izvēloties nelielākus kafijas galdiņus ārtelpām, ņem vērā to dizainu – tos izmantot varēsi pēc tam arī iekštelpās.

ĒRTA GULĒŠANA KATRĀ TELPĀ

Vasarnīcā miega nekad nevar būt par daudz. Izvēlies pievilcīgu dīvānu ar guļamvietu dzīvojamā istabā, lai telpu jebkurā brīdī varētu pārvērst par guļamvietu. Ja Tavā vasarnīcā ir papildu viesu istabas, aprīko tās ar salokamajām gultām vai pat divstāvu gultām – tādējādi istabas telpu varēsi pielāgot dažādam gulētāju skaitam.

SĪKUMI UN NIECIŅI

Tādas nelielas detaļas, kā lampiņas, vāzes, trauciņi vai kastītes palīdz radīt to īsto “hygge” sajūtu. Mājoklis kļūst mājīgāks ar katru nelielo lietiņu tajā. Tāpat sajūtu papildinās arī tekstilizstrādājumi, kā mīksti pasteļkrāsas pledi un iekārtojuma krāsām atbilstoši dekoratīvie spilveni. Komforts un dizains vienuviet. Ja vasarnīcā vēlies ieviest nedaudz radošuma, izvēlies interesantus dekoratīvos elementus, kas ieviesīs īpašu akcentu šķietami vienmuļā telpā.