Vasaras gaidītākās svinības – vasaras saulgrieži – ir jau tepat aiz stūra. Ja esi uzņēmies to rīkošanu savās mājās, tad Tev noteikti noderēs pēdējā brīža padomi svinību vietas iekārtošanai. Vien ar pāris papildu elementiem spēsi rast vienreizīgu un vasarai atbilstošu atmosfēru gan sev, gan viesiem. 

SAGATAVOJIES JEBKURIEM LAIKAPSTĀKĻIEM

Nojume nosargās gan no lietus, gan arī saules. Izvēlies atbilstošu izmēru un noteikti iepazīsties ar nojumes salikšanas instrukciju, lai zinātu, vai kāds no viesiem nebūs jāsauc palīgā! Tāpat sagatavo vairākus pledus, kurus viesi novērtēs, ja vakars kļūs vēsāks. Ja paredzēts uzņemt krietnu bariņu ar viesiem, izvēlies pledus dažādās krāsās, kas vakaru padarīs krāsaināku. Vienmēr lietderīgi būs arī piknika paklājiņi, ja aptrūkstas mēbeles, uz kurām visiem apsēsties.

Saulessargs STENSTRUP Pleds KARVE Piknika pleds NOLI

IZGAISMO SVINĪBU NAKTI

Iekštelpās svinīgu noskaņu parasti rada sveces, savukārt ārpus telpām tās visbiežāk ir lampiņas. Ja tuvumā nav pieejama elektrības ligzda, tad izvēlies lampiņu virtenes ar baterijām vai solārlampas – tās iespējams uzlādēt saules gaismā un izmantot vakarā vairāku stundu garumā. Un ja ziemas laikā vēl neesi paspējis izmantot visas sveces, iznes tās ārā un ievieto laternā – pie mums atradīsi modernus un “hygge” stilam piemērotus modeļus.

LED lampiņu virtene GULIRISK Solārlampa SPLITTERNE Solārlampu komplekts ALK

DABAS VELTES KĀ DEKORĀCIJAS

Šajā sezonā ir jāizmanto to, ko mums sniedz daba – krāšņus ziedus un citus zaļumus. Dodies tos salasīt uz tuvāko pļavu un pat mežu, atgādā tos atpakaļ mājup un tad sāc kopā ar draugiem veidot dažādas skaistas ziedu kombinācijas. Tām izvēlies dažādas piemērotas vāzes vai puķu podus, kuri tikpat labi izskatīsies kā iekštelpās, tā arī dārzā vai uz terases!

Puķu pods LOMVI Vāze DENNO Puķu pods SVARTBAK

VAI VISI BŪS PAĒDUŠI UN PADZĒRUŠI?

Kas gan tās par svinībām bez kārtīga mielasta? Izvēlies apkārtējai atmosfērai atbilstošus traukus, kuros pasniegt sagatavotos gardumus. Dzērieniem īpaši ērtas būs speciālas burciņas vai stikla krūzītes ar osiņu, lai dzērienus būtu ērti turēt. Un atspirdzinošos dzērienus pasniedz stikla burkā ar krānu, kas uz galda, kopā ar nelielajām dzērienu glāzēm, radīs pārdomātu izkārtojumu. Savukārt, lai uzkodas būtu pieejamas tikai lūgtajiem viesiem, iegādājies speciālus tīkliņus, ar kuriem pārklāt ēdienus, lai tos pasargātu no “mošķiem”.

4 glāžu komplekts MALLEMUK Bļoda SIMON Stikla burka ar krānu dzērieniem RINGDUE