Kad ārā ir silts, neviens no mums īsti nevēlas laiku pavadīt iekštelpās. Tā vietā vēlamies palikt ārā un baudīt vasaras svaigo gaisu, cik ilgi vien tas iespējams. Tai skaitā arī ieturēt ikdienas maltītes. Tādēļ arvien biežāk redzam trendu “iznest iekštelpas uz āru”. Ko tas nozīmē? Vienkārši sakot, kad iekārto savu āra zonu – dārzu, terasi vai balkonu –, domā par to, kā Tu iekārtotu ēdamistabu mājoklī, un atkārto to pašu ārā. Pusdienu galds ar pietiekami lielu virsmu visiem mājiniekiem, ērti pusdienu krēsli un, protams, trauki.

PUSDIENU GALDI

Izvēloties āra pusdienu galdu, sākotnēji nosaki, cik ēdāju pie tā ikdienā būs. Pēc tam vari sākt domāt par galda dizainu, krāsu un, galvenokārt, materiālu. JYSK sortimentā piedāvājam modernus skandināvu dizainu modeļus no dabīgā koka, mākslīgā koka un metāla. Šie trīs materiāli ir pieprasītākie mūsu dārza mēbeļu kategorijā, un katram no tiem ir savas priekšrocības. Kā piemēram, mākslīgā koka vai metāla mēbeles būs izturīgākas pret jebkuriem laikapstākļiem, kā arī ir viegli kopjamas. Tikmēr dabīgais koks ir ilgtspējīgs materiāls, kas kalpos ilgu laiku, kā arī būs piemērots arī iekštelpām.

DABĪGAIS KOKS

ELLEKILDE

YTTRUP

RAMTEN

MĀKSLĪGAIS KOKS

MADDERUP

RANGSTRUP

FAUSING

METĀLS/ POLIROTANGS

ANDRE

LARVIK

BRAVA

PUSDIENU KRĒSLI

Svarīgākais faktors, izvēloties āra pusdienu krēsls, ir to piemērotība izvēlētajam galdam. Atpūtas krēsli būs vairāk piemēroti nost no galda, tikmēr augstie pusdienu krēsli būs tieši laikā, lai sēžot pie galda un mielojoties būtu maksimāli ērti. Krēslu piedāvājums JYSK sortimentā ir daudzveidīgs gan dizaina, gan materiālu ziņā. Ja vietas Tavā dārzā vai terasē nav daudz, tad iesakām izvēlēties kādus no saliekamajiem krēsliem, kurus pēc pusdienām varēsi kompakti nolikt stūrī. Ja vēlies, lai pusdienu mēbeles ārā ir pieejamas visu laiku, tad izvēlies izturīgākus krēslu modeļus, piemēram, no polirotanga vai plastmasas.

FASTRUP

GUDHJEM

SANDVED

HAJSTRUP

NAGELSTI

KAMSTRUP

AIDT

FJELLERUP

JEKSEN

PIEDERUMI

Ja runājam par maltīšu piederumiem, variācijas ir visdažādākās. Trauki nav obligāti jāizvēlas tieši ārtelpām, jo praktiski jebkuri trauki būs piemēroti jebkurai videi, kamēr vien tie tiek izmantot maltīšu ieturēšanai. Ja nu tomēr vēlies ko pamainīt, tad ievies vairāk krāsas vasaras pusdienošanā ar dažādu krāsu un rakstu traukiem! Nebaidies kombinēt dažādas krāsas, jo ārtelpās itin viss izskatīsies skaisti un vasarīgi. Traukiem pa vidu novieto košu vāzi, kurā salikt sezonas ziedus un padari īpašu katru vasaras maltīti!

SIMON

RINGDUE

JO

FREDERIK

FERDUS

ANDERS

TURE

CHRIS

KJELL

KO ŅEMT VĒRĀ?

Mūsu laikapstākļi ir mainīgi arī vasaras sezonā, tādēļ vislabāk ir izvēlēties tādas mēbeles, kuras viegli varēs ienest arī iekštelpās, kad tas būs nepieciešams. Nereti cilvēki dārza mēbeles izvēlas arī par savu patstāvīgo dzīvojamās istabas iekārtojumu, pateicoties sortimenta daudzveidībai. Tāpat arī ņem vērā, ka vakariņu laiks kļūs tumšāks, tādēļ pāris laternas un gaismu virtenes ap āra ēdamzonu būs lietderīgi aksesuāri.