Tava virtuve, neskatoties uz tās platību, ir pelnījusi vietu kvalitatīvas un pilnvērtīgas maltītes ieturēšanai. JYSK piedāvā risinājumus virtuvēm un ēdamistabām, lai tajās iekārtotu mājīgu ēdamzonu ikvienai gaumei. Iepazīsti mūsu ekspertu padomus telpu iekārtošanai dažādās platībās, un sev nepieciešamo izvēlies no daudzveidīgā produktu klāsta!

STUDIO TIPA VIRTUVĒM

Izvēloties dzīvi pilsētā, nereti jāizvēlas ietaupīt uz telpu plašumu dzīvoklī. Un bieži vien tas nozīmē studio tipa dzīvokli, kurā viesistaba apvienota ar nelielu virtuves platību. Taču tas nenozīmē, ka tā dēļ nevar iekārtot atsevišķu ēdamistabas zonu arī mazās virtuvēs. Šādām telpām iesakām izvēlēties apaļus galdus, kas neradīs smagnēju izskatu jau tā mazajos kvadrātmetros. Turklāt mēbeles gaišos un neitrālos toņos lieliski saskanēs ar pārējo telpu un jo īpaši izcelsies, ja tajā ieplūst arī dienas gaisma.

VIDĒJI LIELĀM VIRTUVĒM

Vairums atvērtā tipa plānojuma virtuvēs visas gatavošanai un ēdiena uzglabāšanai nepieciešamās iekārtas un mēbeles ir sakārtotas pa telpas malām. Brīvo vietu virtuves vidū, efektīvi izplānojot, var padarīt par praktisku ēdamzonu. Ja mājoklī esat lielāka ģimene, bet telpas lielums ir daļēji ierobežots, tad meklē galdus uz iespējami šaurākām kājām – tas vizuāli neaizpildīs telpu, vienlaikus pie virsmas nodrošinot pietiekami daudz vietas. Tāpat saskaņo galda kājas ar krēslu kājām, lai dizains būtu vienots un nerastos haotisks skats uz pārējās virtuves fona. Vidēji lielām telpām noderēs arī izvelkamie galdi, kurus palielināt attiecīgi ēdāju skaitam pēc savām vajadzībām un salikt atpakaļ nelielā galdiņā, kad tas netiek izmantots.

LIELĀM VIRTUVĒM

Ja esi lielas virtuves īpašnieks, Tev ir lieliska iespēja ēdamzonā ieviest dažādas nianses kā krāsās, tā materiālos. Koka virsmas radīs dzīvīgāku gaisotni un izskatīsies nepiespiesti eleganti. Savukārt, to sakombinējot ar plastmasa vai auduma krēsliem dažādās krāsās, piešķirsi ēdamistabai radošu noskaņu, kas, savukārt, veicinās arī labāku apetīti. Turklāt uz lielākiem galdiem varēsi izvietot dažādus interesantus deko elementus, ar kuriem izkrāšņot galdu īpašākās dienās vai svinībās.