Kad mums sāk aptrūkties uzglabāšanas vietas mājoklī, mantas bieži vien tiek pārnēsātas no vienas istabas uz otru, un jau pavisam drīz mājās valda nekārtība. Taču piekopjot vien pāris efektīvus paņēmienus, spēsi mājokli uzturēt kārtībā ilgstoši. Kā nekā, kārtīga un tīra mājvieta mums pašiem liek justies emocionāli labāk.

TIKAI 30 MINŪTES NEDĒĻĀ

Pirmā lielā mājokļa kārtošana aizņems vairāk laika, taču pēc tam pietiks vien ar pāris minūtēm, ja vien kārtošanai atvēlēsi regulārus intervālus. Tās var būt tikai 30 minūtes nedēļā, kuru laikā izstaigāt istabas ar groziņu vai kasti un salikt tajā mantas, kas attiecīgajā vietā neiederas. Pēc tam atkārto šo “pastaigu” un saliec grozā saliktās mantas savās vietās.

Grozs MARINUS

Grozs THERMAN

Grozs GUDMAND

IZMANTO DAUDZFUNKCIONĀLAS MĒBELES

Nekas nav labāks par uzglabāšanas vietu, kas neaizņem papildu vietu telpā. Tā, piemēram, var būt gulta, kurā iestrādāta uzglabāšanas kaste – atkarībā no gultas lieluma, kastē varēsi salikt mantas, kuras izmanto retāk, kā sezonas segas vai spilvenus. Tāpat vietu ietaupīt vari ar izvelkamiem dīvāniem, žurnālgaldiņiem ar plauktiņiem vai pufiem ar uzglabāšanas kasti.

Kafijas galdiņš TRAPPEDAL

Gultas rāmis LINTRUP

Pufs GISLEV

PIEVĒRS UZMANĪBU DRĒBJU SKAPIM

Vairums cilvēku savas drēbes un apavus tur guļamistabas drēbju skapī, un ļoti iespējams, ka daudz vairāk citu mantu arī savā plauktā. Cik gan bieži atveram skapja durvis vai ieskatāmies plauktā, lai kārtējo reizi tajā sameklētu brīvu vietu kādām neizmantotām lietām? Viens no veidiem kā ieviest papildu telpu skapī un plauktā ir daļu mantu likt grozos vai kastēs. Tādējādi skapja saturs būs arī organizēti pārdomāts.

Grozs AGNE

Grozs EJNO

Uzglabāšanas kaste BASIC BOX

IZMANTO BRĪVO TELPU EFEKTĪVI

Zem gultas vai skapja, atkarībā no mēbeles augstuma, ir iespējams efektīvi izplānot dažādu lielāku mantu izkārtošanu, kā piemēram, apavus vai jakas. Tos ievieto pagultes vai skapja apakšas izmēriem piemērotās plastmasas kastēs. Turklāt, ja tās izvēlēsies ar ritentiņiem, mantām piekļūt būs vēl ērtāk.

Grozs BRAGE

Uzglabāšanas kaste BASIC BOX

Uzglabāšanas kaste ALVIN