Mūs paguvuši lutināt ne vien pirmie spoži saulesstari, bet arī pamatīgs karstuma vilnis. Gaidot nākamo vilni, aicinām sevi palutināt ar īpaši ērtu un modernu vasaras krēslu no JYSK piedāvājuma. Uzzini vairāk par TOP vasaras krēsliem šī gada vasarai!

PUSDIENOŠANAI SVAIGĀ GAISĀ

 Sāksim ar vienu no pieprasītākajiem JYSK dārza krēsliem – PALERMO. Krēsls pieejams gaišā un melnā krāsā, un tas ir gana ērts pusdienošanai pie galda svaigā gaisā. Izcili iet kopā ar mazo THY kafijas galdiņu, vai apaļo ANDRE galdu.

ĒRTS PATS UN ĒRTS UZGLABĀŠANAI

Ja Tavā dārzā, terasē vai balkonā nav pārāk daudz vietas, izvēlies krēslus, kurus iespējams uzglabāt, uzliekot vienu virs otra. Īsteni piemērots tam būs JEKSEN modelis, kurš pieejams kā gaiši bēšā, tā melnā krāsā. Labāko komplektu šie krēsli veidos ar FAUSING dārza galdu.

STILAM VIENMĒR IR NOZĪME

Nebaidīsimies izmantot vārdus stilīgs, raksturojot mūsu skandināvu dizaina ILDERHUSE modeli. Pinums mēbelēs šogad ir īpaši pieprasīts, turklāt dabīgas krāsas tikai papildina krēsla lielisko izskatu. Pievieno tam kādu ērtu krēsla paliktni un saņem labāko savai atpūtai svaigā gaisā.

NE VIEN IESĒDIES, BET ARĪ IEGULIES!

Ja meklē krēslu, kas vairāk atgādina zvilni, taču nav tik apjomīgs – iesakām izvēlēties DANNEMARE modeli. Tas ir ne vien moderns, bet arī ērts, ļaujot sēdētājam ieņemt komfortablāko pozīciju, baudot vasaras sauli.

VĒL NEIZJUSTAS ĒRTĪBAS

Īpašas un izsmalcinātas gaumes piekritēji par labu esam atzīs SADBJERG modeli. Tā metāla, plastmasas un koka kombinācija izveidota skandināvu dizainu projektā, kas rezultējies šajā modernajā un ārkārtīgi ērtajā krēslā. Tāpat šie krēsli lieliski saderēs ar apjomīgo FAUSING galdu, kopā veidojot modernu komplektu lielākām platībām uz terases vai dārzā.

JYSK DĀRZA KRĒSLUS UN CITAS VASARAS MĒBELES MEKLĒ JAUNAJĀ VASARAS KATALOGĀ!