Materiāls, kādā izvēlies savu pledu, gultas veļu vai paklāju, ir ļoti svarīgs, ja vēlies būt siltumā arī aukstākajās dienās. Audumam, kas Tevi sildīs visvairāk, būtībā ir jābūt biezam, smagam un pūkainam. Jo biezāks un gaisīgāks ir audums, jo siltāk tajā būs. Tava ķermeņa siltums uzkarsēs gaisu, kas Tev ir vistuvāk – tātad biezs un gaisīgs flīsa pleds vai vilnas paklājs šo siltumu uzturēs, tādējādi turpinot sildīt Tevi pašu.

PALIEC SILTUMĀ AR PŪKAINU PLEDU
Kad iegādājies jebkāda veida tekstilu savām mājām, meklē mīkstu un pūkainu materiālu. Flīsa pleds dīvānā palīdzēs Tev iegūt to mājīgo un silto sajūtu, kuru ik viens no mums meklē rudens un ziemas mēnešos.
IEKĀRTOJIES ĒRTĀK UZ KRĒSLA PALIKTŅA
Ja Tavā mājoklī ir koka vai plastmasa pusdienu krēsli, pirmajā mirklī apsēšanās uz tiem šķitīs visai auksta. Krēsla paliktņi no mākslīgās kažokādas vai pūkaina kokvilnas un poliestera sajaukuma būs daudz siltāks un ērtāks risinājums.
PAKLĀJS VAR AIZKAVĒT AUKSTUMU NO GRĪDAS
Paklājiem piemīt izolējošas īpašības, kas lieliski palīdz aizkavēt aukstuma pacelšanos no zemes un tālāku izplatīšanos telpā. Vissiltāko efektu pēdām, kā arī visā telpā sniegs vilnas paklājs vai arī paklājs ar garām, biezām skarām.