Kāzu dekorācijas dažādām gaumēm!

Vasara ir darbīga kāzu un dažādu brīvdabas pasākumu sezona. Vairums no jums noteikti jau ir aizpildījuši savus plānotājus un pat uzņēmušies nozīmīgo lomu organizēt kāda īpašo svētku dienu. Mēs labi zinām, ka tas nav viegls uzdevums un plānošanas trakumā, iespējams, nav sanācis pievērsties svinību vietas dekorāciju izvēlei. Lai Tev ar to palīdzētu, esam apkopojuši noderīgu informāciju par šīs vasaras kāzu un brīvdabas pasākumu dekorāciju tendencēm. Turpini lasīt un gūsti iedvesmu, lai savus vissvarīgākos brīžus padarītu neaizmirstami skaistus!

Nebaidies no krāsām

Kāzu dekorāciju krāsu paleti, kā arī paša pāra apģērbu vai to elementu toni bieži vien nosaka “Pantone” gada krāsa. 2020. gadā tā ir klasiski zilā – eleganta savā vienkāršībā un atturīgumā, vienlaikus dzīvīga un viegli kombinējama ar citām krāsām. Šī krāsa ir pateicīga dažādu gaumju piekritējiem, jo tonis ir klasiska vērtība. Turklāt to bieži vien saista arī ar karaliskumu un cēlumu. Tas gan, protams, nenozīmē, ka savās kāzās ir obligāti jāintegrē šādas tendences. Pastāv dažādas citas krāsas un to kombinācijas, kuras jau labu laiku dominē kāzu industrijā.
      • Tumši zilā vai zaļā krāsa bieži vien saskan ar maigiem toņiem, tostarp pelēki rozā pasteļu toni vai maigi violetu krāsu, pelēkrozā un rozā pasteļtonis, maigi violets.
      • Olīvu zaļā, ko saista arī ar dūmakaini zaļu toni, ir krāsa, kas lieliski saderēs ar pelēkiem un bēšiem toņiem. Šķietami blāva, taču pietiekami daudz izmantota, šī krāsa ieviesīs modernu un patīkamu kopējo atmosfēru.
      • Ja vēlme ir iepīt rožu sarkano krāsu, iesakām to kombinēt ar metāla krāsām, piemēram vara toni. Tāpat piestāvēs bēšie ziloņkaula toņi un dažādas zaļās krāsas, koši sarkanajam kontrastējot ar dabīgi zaļo.

Dabīgs noformējums

Joprojām piekopta tendence ir iespējami tīrs un vienkāršs telpu izkārtojums un dizains, koncentrējoties uz dekorācijām un aksesuāriem. Tā, piemēram, iecienīti kļuvuši dažādi ziedu un zaļo lapu dekori. Dabīgās krāsas, ko sniegs ziedi pasteļu toņos un sulīgi zaļas lapotnes, telpā vairos patīkamu atmosfēru un atdzīvinās pat “aukstākās” pils vai muižu zāles. Iespējams, tu vēlēsies izmēģināt vēl kādu no aktuālajām tendencēm – iekaramās ziedu un augu kompozīcijas, kas telpai piešķirs dinamiku, ļaujot tev variēt ar dažādiem augstumiem un skatupunktiem. Bez tam, tās lieliski izskatīsies arī fotogrāfijās.

Iekaramie dekori arīdzan ļaus saglabāt minimālismu un tīrību kopējā stilā. Tos iespējams izveidot no vienkāršiem  iekaramajiem puķu podiem, kuros ievietoti jaunā pāra izvēlēti augi un ziedi. Iekārtojot svinību vietu ar šādiem elementiem, tu atbrīvosi papildu vietu uz galda – tas ir nozīmīgs faktors, ko ņemt vērā, ja ēdienkartē plāno iekļaut, piemēram, lielas uzkodu plates.

Neaizmirsti par gaumīgiem akcentiem jeb deko elementiem

Kad izlemts par labu kopējam kāzu svinību telpas iekārtojumam, laiks pievērsties dekorācijām. Lai gan ar deko elementiem aizrauties neiesakām, to ieviešana kopējā interjerā pareizos daudzumos sniegs gaumīgu akcentu, kas izcelsies starp desmitiem vienādi uzklātu galdu. Uz katra galda, piemēram, var izvietot nelielus puķu podus vienādā dizainā, taču dažādās krāsās vai lielumos. Tāpat labi izskatīsies dažāda stila apgaismojumi, variējot ar lampu virtenēm un laternām. Tāpat neaizmirsti par, šķietami, maznozīmīgām niansēm – pie viesu grāmatas pievienot var burtu tāfeli vai ziņojumu dēli, kurā ar knaģīšiem iekarināt pāra atmiņu fotogrāfijas.

Lielākos deko elementus atvēli fotostūrīša iekārtošanai. Šeit var lieliski izpausties ar dažādām krāsām, piemēram, tekstilam – dekoratīvajiem spilveniem, plediem, puķu podiem u.c. Ļauj viesiem izveidot unikālas kombinācijas savām fotogrāfijām. Tāpat var pievienot pāris pufus un salokāmos krēslus, ko papildināt ar paša viesa izvēlētajām dekorācijām vai tekstilu.

 - - - - -

Lai kādu stilu tu arī izvēlētos, svarīgākais ir tas, ka tas atbilst to cilvēku personībai, kuriem par godu notiek svinības. Neatkarīgi no tā, vai vai kāzas šajā vasarā svinēsi tu vai tavi draugi, mājīga, pārdomāta atmosfēra un dekorācijas ļaus ikvienam justies gaidītam, sajust svinību vaininieku viesmīlību un pilnībā tās izbaudīt.