Kāzu dekorāciju idejas ikvienai gaumei!

Vasara ir darbīgā kāzu un dažādu brīvdabas pasākumu sezona. Vairums no jums noteikti jau ir aizpildījuši savus plānotājus un pat uzņēmušies nozīmīgo lomu organizēt kāda īpašo svētku dienu. Mēs labi zinām, ka tas nav viegls uzdevums un plānošanas trakumā, iespējams, nav sanācis pievērsties svinību vietas dekorāciju izvēlei. Lai tev ar to palīdzētu, esam apkopojuši noderīgu informāciju par šīs vasaras kāzu un brīvdabas pasākumu dekorāciju tendencēm. Turpini lasīt un gūsti iedvesmu, lai savus vissvarīgākos brīžus padarītu neaizmirstami skaistus!

Dekorē ar stilu

Kāzu dekorāciju krāsu paleti bieži vien nosaka gada “Pantone’ gada krāsa. 2018. gadā tā ir ultraviolet – tumšs un bagātīgs tonis, kas ir pilnīgs pretstats pagājušajā gadā dominējušajam zaļajam tonim. Tas, protams, nenozīmē, ka akli jāseko tendencēm, jo klasiskās, daudzu pāru iecienītās krāsu gammas aizvien ir populāra izvēle. Tās ir:

• Tumši zils, zaļš, pelēkrozā un rozā pasteļtonis, maigi violets;
• Olīvu un dūmakaini zaļš, ziloņkaula un pelēks;
• Pelēkzils, ziloņkaula, rožu, vara un zaļais tonis.

Starptautiskie eksperti norāda, ka šo kāzu sezonu raksturo tīrs un vienkāršs telpu izkārtojums un dizains, bet lielākā uzmanība tiek pievērsta tieši dekorācijām un aksesuāriem. Īpaši populāri solās būt dažādi ziedu dekori, ko, kā paredzams, šogad izmantos vēl neredzētos veidos. Telpaugi visas ceremonijas ailes garumā, bārs un svinību vieta, kas atgādina botānisko dārzu, un, protams, galda dekorācijas. Prognozēts, kā šogad populārākie rotājumi būs gan dabīgie, gan mākslīgie ziedi un sveces piesātinātās krāsās, kas rada īpašu noskaņu. Iespējams, tu vēlēsies izmēģināt vēl kādu no aktuālajām tendencēm – iekaramās ziedu un augu kompozīcijas, kas telpai piešķirs dinamiku, ļaujot tev variēt ar dažādiem augstumiem un skatupunktiem. Bez tam, tās lieliski izskatīsies arī fotogrāfijās. Iekaramie dekori arīdzan ļaus saglabāt minimālismu un tīrību kopējā stilā. Tos iespējams izveidot no vienkāršiem  iekaramajiem puku podiem, kuros ievietoti jaunā pāra izvēlēti augi un ziedi. Iekārtojot svinību vietu ar šādiem elementiem, tu atbrīvosi papildu vietu uz galda – tas ir nozīmīgs faktors, ko ņemt vērā, ja ēdienkartē plāno iekļaut, piemēram, lielas uzkodu plates.
Burciņas un citi stikla vai plastmasa uzglabāšanas trauki, dažādas kastes un vāzes ir neiztrūkstoša svinību sastāvdaļa. Tās būs īpaši praktiskas dekorācijas. Vāzes noderēs, lai saglabātu visus ziedus, ko jaunais pāris saņem uzreiz pēc ceremonijas, kamēr kastes un burciņas var tikt izmantotas, lai uzglabātu dažādus niekus, kas tiek izmantoti vēlāk, svinību laikā. Burciņās var ievietot arī sveces, tādējādi radot ļoti romantisku noskaņu. Ja tu dod priekšroku lielākiem, unikāliem svečturiem, izvēlies laternas. Tās ne vien palīdzēs radīt mīļu, mazliet senatnīgu noskaņu, bet arī pasargāt jaunākos svinību dalībniekus no nejaušām traumām.
Dekoratīvie spilveni un pledi var palīdzēt svinību vietu padarīt mājīgāku, īpaši tad, ja tā atrodas ārpus telpām. Galu galā, laikapstākļi ir neparedzami. Svinību vietā lieliski iederētos arī gaismas kaste ar burtiem, no kuriem vari izveidot īpašu mirkļbirku, ko tavi viesi varēs izmantot, lai dalītos ar foto un video mirkļiem no pasākuma vietas.

Neaizmirsti par gaumīgiem akcentelementiem

Dekorāciju plānošana un iegāde ir tikai viens ķeksītis darāmo darbu sarakstā. Atliek vēl fotostūra, pašas svinību vietas iekārtošana un lērums citu lietu, ko pārdomāt. Izvēlies īpašu akcentelementu, kas izcelsies starp desmitiem vienādu pusdienu krēslu un galdu. Tas var būt moderns dīvāns vai, tieši pretēji, senatnīgs krēsls jaunlaulātajiem svinību vietā, vai neliels naktsgaldiņš un vasaras mēbeļu komplekts fotostūrim. Ja kāzu vai svinību tēma ir vasaras vai dārza ballīte, šupuļkrēsls vai pat šūpuļtīkli būs lieliska izvēle svinību vietas iekārtošanai.
Ja lūko pēc akcentelementiem, kas atbilst jaunākajām tendencēm, meklē samta interjera priekšmetus, kā mūsu ULSTRUP pufus. Samts rada luksusa iespaidu, un labi iederēsies teju jebkurā kāzu stilā, sākot no klasika un formāla līdz bohēmiskam un mākslinieciskam.

 - - - - -

Lai kādu stilu tu arī izvēlētos, svarīgākais ir tas, ka tas atbilst to cilvēku personībai, kuriem par godu notiek svinības. Neatkarīgi no tā, vai vai kāzas šajā vasarā svinēsi tu vai tavi draugi, mājīga, pārdomāta atmosfēra un dekorācijas ļaus ikvienam justies gaidītam, sajust svinību vaininieku viesmīlību un pilnībā tās izabudīt.
Mēs priecāsimies, ja šie padomi tev palīdzēs radīt maģisku notikumu, kā arī redzēt tavus foto ar dekorācijām no mūsu piedāvājuma, ko esi izmantojis svētku sajūtas uzburšanai. Dalies ar mirkļiem, izmantojot mirkļbirku #jyskweddings!